Opinie

  1. PK ★☆☆☆☆

    Uwaga na cwaniaka z brodą, facet nie ma pojęcia o sprzęcie ale wie jak wciskać ubezpieczenia do kredytów mimo że stanowczo mówiłam nie potrzebuje tego przy kredycie wmawianie że jest to wymóg banku jest jasnym oszustwem !!!

  2. lili lili ★★★★★

    Dzisiaj dokonaliśmy zakupu expresu do kawy Melitta. Expresu jeszcze nie oceniam, czeka na uruchomienie...Natomiast chcę ocenić sklep i Sprzedawcę, szczególnie Pana Mateusza. Przemiłe, fachowe podejście do klienta. Dziękujemy za doradzenie odnośnie sprzętu, ubezpieczenia i ogólnie za pomoc. Super, ze trafiliśmy na Pana i sklep Neonet. Polecamy tam zakupy. Duży wybór i są promocje. Liliana

  3. Karol Jasianek ★☆☆☆☆

    To nie jest sprzedaż, to jest oszustwo. OSTRZEGAM przed nieuczciwą praktyką polegającą na CELOWYM DODAWANIU UBEZPIECZENIA BEZ ZGODY KLIENTA. Sprzedawca, mimo moich wyraźnych zapewnień, że nie potrzebuję żadnej polisy, nie tylko doliczył ją do transakcji, ale co kluczowe — fizycznie UKRYŁ dokument polisy, spinając go POD fakturą, bym nie zauważył tego w sklepie. To jaskrawy przykład celowego wprowadzania w błąd. Obsługa reklamacji jest równie skandaliczna: zamiast zająć się zarzutem OSZUSTWA i niezgodności z prawem, firma ignoruje fakty i próbuje sprowadzić sprawę do zwykłego 14-dniowego zwrotu. Żądam natychmiastowego zwrotu pieniędzy za nieautoryzowaną polisę oraz uznania roszczenia w zakresie rekompensaty. Sprawa będzie eskalowana do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, jeśli reklamacja nie zostanie uznana w pełnym zakresie. NIE KUPUJCIE, jeśli nie chcecie być oszukani na dodatkowe ubezpieczenia

  1. Paweł ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam zakupy w Neonet. Towar, który zamówiłem, nie został w ogóle wysłany, mimo że na stronie widniała informacja o dostępności. Pomimo licznych zapewnień ze strony obsługi, nikt do mnie nie zadzwonił, a kontakt mailowy ograniczał się jedynie do szablonowych odpowiedzi, które nic nie wnosiły do sprawy. Mam wrażenie, że sprzedają produkty, których faktycznie nie mają na stanie, robiąc sobie tylko reklamę na niedostępnych towarach. Strata czasu i nerwów – zdecydowanie nie polecam.

  2. Piwowarscy ★☆☆☆☆

    Zakup w sieci neonet to kompletna porażka towar zamrażarkę odebraliśmy własnym busem delikatnie załadowana i rozładowana. Po otwarciu niespodzianka zamrażarka zgnieciona od spodu na dwóch rogach. Reklamacja odrzucona z powodu uszkodzenia w transporcie do domu. Karton nie uszkodzony. Zamrażarka jak by miała zderzenie czołowe. Odradzam zakupy w tej sieci.

  3. Les Grzyl ★☆☆☆☆

    Przykre doswiadczenie z pracownikami nieskorymi do pomocy. Mialem potrzebe wydrukpwaf kartke, i bylem gotow kupic I zaplacic za drukarke ale potrzebowalbym gniazdka na 5 minut. Powiadzjsne mi zostalo ze gniazdek nie ma. Slaba elastycznosc wobec klienta.

  1. Elżbieta Potyrała ★★★★★

    Chciałam podziękować w ten sposób za kolejne udane zakupy. Obsługa profesjonalnie wyjaśni klientowi, różnice między modelami które widzimy. Transport do klienta jest planowany na dany dzień tygodnia w godzinach dostępnych klientowi. Korzystam z usług tego sklepu od kilku lat i zawsze byłam zadowolona. Nawet gdy sprzęt , ulegnie uszkodzeniu z przyczyn nieznanych...,tj słuchawki . Reklamacje są przyjmowane na podstawie dokumentów niezbędnych do reklamacji. Obecnie mam słuchawki i aż mi jest żal ,że nie mogę złożyć reklamacji.... Działają bezawaryjnie, informacje udzielane przez pracowników tego sklepu są prawdziwe... Sklep godny polecenia. Jestem zadowolona i poraz kolejny wrócę po inny niezbędny sprzęt do domu.. .. Polecam serdecznie zakupy w tym miejscu... Ela .

  2. Agula Agula ★★★★★

    Serdecznie polecam sklep Neonet :) Profesjonalny i pomocny Pan Paweł pomógł nam wybrać komplet sprzętu do kuchni. Wysłuchał naszych potrzeb i oczekiwań a nawet im sprostał :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i podejścia do klienta :) Z pewnością tam wrócimy po dalsze zakupy :)

  3. Ciastek ★☆☆☆☆

    Przy zakupie telefonu za ponad 2 tysiące zł zakupiłem dodatkową ofertę którą natarczywie wmawiał mi sprzedawca, dodatkowej folijki na ekran, w tej usłudze jest jest coś takiego że przez 2 lata mogę otrzymać nową folijkę, po roku użytkowania folijka się dosyć mocno zużyła więc ją zerwałem, po roku i 2 miesiącach poszedłem jeszcze na tej gwarancji po tą nową folijkę z pakietu który zakupiłem, sprzedawca odmówił mi tej gdyż nie przyniosłem mu starej, ponieważ on starą musi odesłać do producenta, przy czym jeszcze mówił że on za samą wymianę bierze 30 zł (tyle kosztuje sama folijka z średniej półki) sprzedawca przy tym był bardzo niemiły i arogancki. Nie polecam sklepów Neonet

  1. Рената Радионик ★☆☆☆☆

    W sklepie wisi kartka że zwrotów nie przyjmują. Ale jak to ? Czy to sklep pracuje niezgodnie z prawem? Pani się zgodziła przyjąć towar tylko po pokazaniu regulaminu Neonet, który jasno mówi, że zwrot jest możliwy bez podania przyczyny jednak że Pani zrobiła nie zwrot, a reklamację i teraz niewiadomo czy doczekamy się pieniędzy czy w ogóle jakiegokolwiek kontaktu. Czy to jest polityka sklepu - wprowadzać klientów w błąd czy to Pani pracująca w sklepie sama sobie wymyśla regulaminy , ale omijać ten sklep szerokim łukiem

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NEONET?

NEONET znajduje się przy płk. Jana Kilińskiego 298, Górna, 93-160 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NEONET?

Można skontaktować się z NEONET pod numerem +48 608 385 042

Jak można dotrzeć do NEONET?

Do NEONET można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements