Opinie

  1. Dorota Lewandowska ★☆☆☆☆

    Dziecko zostało przyjęte do przedszkola w systemie elektronicznym, ale nie mogło zostać bo ponoć jakieś. dokumenty należy wydrukować, Panie odmówiły pomocy przy wydrukowaniu i nie przyjeły dziecka. Jeśli ktoś nie posiada drukarki a moja jest w naprawie nie ma możliwości dziecko chodzenia do przedszkoka

  2. Karolina Polańczyk ★☆☆☆☆

    To przedszkole to porazka! Niemile, pretensjonalne nauczycielki, zmeczone juz swoim fachem. Dziecko bardzo płakało w tym przedszkolu, przepisalismy dziecko do innego - zupelnie inaczej.

  3. Beata Kwiatkowska ★★★★★

    Bardzo chwałę sobie to przedszkole najpierw chodziła moja córka a teraz do tego przedszkola uczęszcza mój wnusio. Przesympatyczne panie nauczycielki p. Ewa i p.Justyna. Panie do pomocy również bardzo miłe i sympatyczne.

  1. De Zet ★☆☆☆☆

    Stanowczo odradzam. Podczas spontanicznej rozmowy z synem okazało się, że w przedszkolu panują zasady, które naruszają granice cielesne i psychicznie dzieci. Zaniepokojeni tym faktem poprosiliśmy o spotkanie z kadrą. Podczas spotkania, nauczycielka przyznała się do mówienia przy dzieciach "kuźwa", do podnoszenia głosu oraz do "klepnięcia" dziecka. Polecam omijać szerokim łukiem.

  2. cyrk nowellis ★★★★★

    Super przedszkole

  3. sylwia sobieszczanska ★★★★★

    Bardzo dobra opieka nad dziećmi i pełny profesjonalizm kadry

  1. Kamil Łuczak ★☆☆☆☆

    Nie wiem jak na co dzień ale NIE polecam na wakacje, dzieci z innych przedszkoli "nauczyciele" olewają całkowicie - każą im siedzieć na dywanie i patrzeć w sufit gdy w tym czasie ze swoimi dziećmi realizują plan zajęć. Córka przez miesiąc nie nauczyła się niczego nowego (bo jakim cudem od sufitu) ostrzegam wszystkich rodziców dobrze się zastanówcie zanim poślecie tam dziecko i słuchajcie z uwagą co mówi po przyjściu z przedszkola bo w tym przypadku nie były to wymysły dziecka a okazało się dopiero przy konfrontacji z innymi rodzicami których dzieci potwierdziły słowa córki.

  2. Marek Pietruszko ★★★★★

    Bardzo dobra kadra

  3. Filip Appel ★★★☆☆

    Całkiem sporo zajęć dodatkowych. Fajna załoga wychowawców. Różne wycieczki. W ostatnim czasie zaczęto modernizować plac zabaw w ogrodzie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole Miejskie nr 102?

Przedszkole Miejskie nr 102 znajduje się przy Kołowa 31, Górna, 93-142 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Miejskie nr 102?

Można skontaktować się z Przedszkole Miejskie nr 102 pod numerem +48 426 470 724

Jak można dotrzeć do Przedszkole Miejskie nr 102?

Do Przedszkole Miejskie nr 102 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements