Obsługa na najwyższym poziomie, pan Piotr doradził mi buty i to był bardzo trafny zakup. Na pewno wrócę
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna ★★★★★
-
Joanna Kowalczyk ★★★★★
Witam!!!! Wlasnie razem z córką dokonaliśmy zakupów w tym sklepie!!! Obsluzyli nas BARDZO PROFESJONALNIE Z USMIECHEM NA USTACH ( NIEUDAWANYM) Przemili mlodzi ludzie Poprosilam o imiona i chce serdecznie podziekowac WIKTORII ADRIANOWI I PIOTROWI NAPEWNO WROCIMY DO WASZEGO SKLEPU PO NAJWSPANIALSZE NAJWYGODNIEJSZE DLA NAS BUTY!!!!!
-
Diversity Nightcore ★☆☆☆☆
1,5 roku i buty rozpadły się jak po dekadzie używania. Podeszwa się odkleja, materiał przetarty. Sklep udaje, że wszystko w porządku i odsyła do rzecznika. To kpina z klienta. Omijajcie szerokim łukiem.
-
Anna Nowak ★☆☆☆☆
Obsługa na bardzo niskim poziomie. Konsultantka była wyjątkowo nieuprzejma — sprawiała wrażenie, jakby nic nie wiedziała, na nic nie miała czasu i nie chciała pomóc. Powiedziała mi, że nie ma żadnych rozmiarów, mimo że widziałam je na stronie. W efekcie musiałam iść do innego sklepu w Manufakturze i tam kupić buty. Nie polecam. Chyba że… próbowała mnie w ten sposób uratować przed tragiczną jakością tych butów i faktem, że sklep podobno nie uznaje reklamacji.
-
Tomasz Górski ★☆☆☆☆
Niestety w butach za 500 zł po 4 miesiącach odkleiła się podeszwa. Sklep nie uznał reklamacji. Nie polecam kupować cokolwiek w stacjonarnym sklepie. lepiej kupić w sieciach typu CCC. Tam reklamacje są rozpatrywane od ręki . Tu 14 dni i podobno wada mechaniczna. Omijać a ja dalej będę walczyć o swoje Niestety ale firma jest nieugięta i próbuje wmówić użytkownikowi ze ich buty po 6 miesiącach są do wyrzuceni z jego winy. Oficjalnie kończę swoją kilkuletni przygodę z produktami tej firmy i radzę robić to samo chyba ze ktoś ma tyle pieniędzy żeby co pół roku zmieniać obuwie .
-
Maciej Olejnik ★☆☆☆☆
Przyjechałem dokonać zwrotu towaru, a na miejscu okazuje się że sklep już nie istnieje w obecnej lokalizacji, o czym zero informacji na stronie czy choćby w mediach społecznościowych. Sklep ma otworzyć się w innym miejscu, ale tu też brak jakiejkolwiek informacji kiedy to nastąpi.
-
M M ★☆☆☆☆
Wszystkim Klientom polecam dokładnie sprawdzanie paragonów w trakcie transakcji, w szczególności korzystając z „promocji” prezentowanych ustnie przez Obsługę sklepu. W maju zakupiłem buty w kwocie 379 zł(cena znajdująca się na produkcie), korzystając przy okazji z promocji, podczas której koszulka do tych butów kosztowała około 25 zl( przeceniona z 109 zł). Niestety w sklepie nie dokonałem dokładnego sprawdzenia paragonu. Po dwóch miesiącu w butach pojawiła się wyraźna wada (przerwanie materiału). Wtedy sprawdziłem paragon i okazało się, ze cena za buty to 319 zł, a koszulki 109. Śmieszna promocja oraz manipulacja cenami w celu pozbycia się koszulek windując cenę butów, a jednak zaniżając ich realna wartość na paragonie. Buty oddane do reklamacji z żądaniem wymiany. Reklamacja została przyznana, jednak sklep nie był gotowy na wręczenie obuwia, gdyż nie posiadał ich na stanie. Sprzedawca uznał sposób rozwiązania sytuacji za oczywisty - proponując drugiemu z nich dokonanie zwrotu pieniędzy. Nie zgodziłem się na taka opcję, wiec chociaż tutaj pojawia się pozytywny aspekt. Buty w odpowiednim rozmiarze zostały zamówione z innego sklepu. W ramach przeprosin otrzymałem bon -20% na inne zakupy w tym sklepie. Dziękuje, nie skorzystam.
-
Kasia Kieliba ★☆☆☆☆
Syn przymierzył w domu buty i chwilę w nich chodził, więc na podeszwie był ślad piasku. Buty są zamałe,ale nie chcą w sklepie wymienić ich na większe. Nie polecam, nie kupujcie tam żadnych butów
-
Tomasz Zajączkowski ★☆☆☆☆
Mimo widocznego jak i wyczuwalnego uszkodzenia obuwia, wynikającego z wady fabrycznej i złożenia reklamacji kilkukrotnie zostały one odrzucone za każdym razem odpowiadając identyczną formułką obarczając jak zawsze klienta winą. Czyli kupując buty możemy na nie patrzeć lecz nie nosić by się nie popsuły. Ogólnie odniosłem wrażenie że buty nie opuściły sklepu, przeleżały tam dwa tygodnie na zapleczu. Średnia odrzucanych reklamacji wynosi 80 %. Nie polecam zakupu tam obuwia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres New Balance?
New Balance znajduje się przy Jana Karskiego 5, Bałuty, 91-071 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do New Balance?
Można skontaktować się z New Balance pod numerem +48 172 825 142
Jak można dotrzeć do New Balance?
Do New Balance można dotrzeć, korzystając z poniższego linku