Nie polecam, zamówiłam koszulkę przed świętami. Po kilku dniach dostałam informację, że nie mają jej na magazynie. Zgodnie z moją prośbą zamówienie miało zostać anulowane, do dnia dzisiejszego widnieje jako "w trakcie pakowania". Zero odpowiedzi na maile albo telefony.
Zdjęcia
Opinie
-
Małgorzata Kaźmierczak ★☆☆☆☆
-
HENRY COLOR ★☆☆☆☆
Nie kupujcie niczego od nich banda złodziei.Kupilem 2 rushguardy online i przez 2 MiESIACE byłem okłamywany kolejnymi bzdurami dlaczego przesyłka nie dochodzi.Po 2 miesiącach otrzymałem jeden rushguard i to w złym rozmiarze.Wysłałem oczywiście 50-go maila z zapytaniem kiedy dostanę 2 rushguard za który zapłaciłem ale już nie otrzymałem odpowiedzi.Unikać och bo to złodzieje i jak widać to stała praktyka dla nich.
-
Jonny Hook ★☆☆☆☆
Po miesiącu od opłacenia zakupu otrzymałem połowę zamówienia. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi na e-maile. Mam nadzieję, że się dorobiliście na mojej "stówce". NIE POLECAM FIRMY, żegnam ;-)
-
Piotr Pauś ★☆☆☆☆
Edit. 08.02 Zamówienie doszło po dwóch i pół tygodnia ( Niemcy) jednakże niezgodne z tym co było zamówione, firma nie poważna, nie polecam!! 05.02 Nie polecam współpracy z tą firmą, brak realizacji zamówienia pomimo zapłaty, brak kontaktu chęci wyjaśnienia sytuacji pomimo wielu moich prób, zero odzewu na wszystkie możliwe sposoby komunikacji z firmą. Brak zwrotu pieniędzy za nie zrealizowane zamówienie.
-
Adrian Sobczak ★☆☆☆☆
NIE POLECAM!!! Towar zwrócony zgodnie z instrukcją podaną na stronie, a mimo to towar nie trafia do sprzedawcy i InPost oddaje paczkę znów do paczkomatu. Zero kontaktu mailowo i telefonicznie. Dodam, że koszt zwrotu towaru który się nie powiódł pokrywa kupujący. Jedynym słowem oszuści!
-
Sebastian Pijanowski ★☆☆☆☆
Złodziejska firma. Nie dość, że trzeba czekać tygodniami za zamówieniem, to kiedy przyjdzie to niewłaściwe. Odesłałem im paczkę z nieprawidłowym zamówieniem(już pomijając, że straciłem na odsyłaniu) i poprosiłem o wysyłkę właściwej, po czym zwodzili, aż finalnie zero odzewu i kompletna olewka. Ani zamówienia ani pieniędzy. Zdecydowanie odradzam.
-
Paweł tak ★☆☆☆☆
Witam wszystkich. Jestem jedną z wielu oszukanych osób. Pełno w internecie, czy to na Facebooku, czy na forach internetowych często prawnych, jest plaga wątków poświęcanych oszustwom przez ten sklep. Żałuję, że dałem się nabrać. Zamówiłem kilka rzeczy, przesyłkę otrzymałem z opóźnieniem i to niemałym i oczywiście musiało być coś nie tak. Zamówione rzeczy zostały wysłane nie takie rozmiarowo i zamówienie było niekompletne. zwróciłem po wczesniejszej konsultacji i co? 14 dni awizo, paczka do mnie wróciła i ponoszę kolejne koszta. Omijać szerokim łukiem!!
-
Ирон Фист ★☆☆☆☆
Banda oszustów. Brak profesjonalizmu, zerowy kontakt, permanentny brak towaru na stanie. Rozmiarówka niezgodna z realnymi wymiarami ubrań. Na towar trzeba czekać wiele dni po czym okazuje się, że go nie otrzymacie, bo oczywiście nie ma na sklepie. Informację jakimś cudem uzyzkacie po mailach z pytaniami kiedy paczka została wysłana. Otóż nie została, o czym nikt z własnej woli was nie poinformuje. Na poparcie moich słów proszę zobaczyć stronę na Facebooku sklepu, antystrony, które istnieją co świadczy o jakości sklepu. Oszukanych ludzi setki, chyba tylko ludzie związani bezpośrednio ze sklepem piszą tu pozytywne opinie. Nie można się niczego doprosić dniami czy nawet tygodniami. Wielokrotne obiecywanie na odpisanie na maila czy smsa, obiecywanie poprawy usług, przepraszanie i oczywiście wszystko bez poparcia czynami. Omijać szerokim łukiem. Nie polecam z całego serca.
-
Damian Moto ★☆☆☆☆
Zamówienie na ponad 50 koszulek czyli spore, w listopadzie 2018 roku do dnia dzisiejszego 27-03-2019 towaru zamówionego brak. Kontakt z firmą utrudniony nie odpisują chyba, że po negatywnym komentarzu na Facebooku, wtedy raczą odpisać, zwodzą i kłamią. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim bezczelnym podejściem do klienta. Odradzam Wszystkim tą firmę. Na profilu Facebook wszystkie negatywne opinie i żale klientów szybciutko usuwają! Przynajmniej tutaj opinii nie są w stanie usunąć.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep NoProblem Sports?
Sklep NoProblem Sports znajduje się przy Zielona 41, Polesie, 90-604 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sklep NoProblem Sports?
Można skontaktować się z Sklep NoProblem Sports pod numerem +48 537 914 360
Jak można dotrzeć do Sklep NoProblem Sports?
Do Sklep NoProblem Sports można dotrzeć, korzystając z poniższego linku