Będę Sam ostatnio chciałem zwrócić towar zakupiony przez kanał internetowy. Ogólnie nie było z tym problemu było to kilka pozycji i te udało się zwrócić. Jedyny problem stanowiły para butów które miały dwa różne rozmiary i to był też jeden z powodów dlaczego chciałem zwrócić ten produkt. Od pracownika przyjmującego zwroty otrzymałem informację że towar został zakupiony i kanałem internetowym i z nimi należy się kontaktować by sprawę wyjaśnić. Skontaktowałem się z działem sprzedaży internetowej i dostałem taką odpowiedź. Cytuję fragment maila gdyż jest on bardzo długi: "Kolejna opcja to zwrot w sklepie. Nie lubisz nadawać paczek i masz w pobliżu salon Reserved? Po prostu zabierz ze sobą same produkty oraz fakturę (wydrukowaną lub na urządzeniu mobilnym). To wszystko, nie musisz niczego wypełniać na naszej stronie. Zwrot środków odbędzie się na przyłożoną przez Ciebie kartę do terminala. Wyjątkiem są produkty z działu Home -przykro nam, ale nie możesz zwrócić ich w salonie, a jedynie poprzez odsyłkę." Jest to bardzo nieprofesjonalne wprowadzanie w błąd klienta i tutaj winę ponosi management. a nie pracownik. Widocznie system szkolenia pracowników jest na miernym poziomie i osoby które pracują nie utożsamiają się przez to z firmą.
Zdjęcia
Opinie
-
mikema ★☆☆☆☆
-
Pablo Brandek ★★★☆☆
Salon duży , ale jakoś lepiej już było , chyba dobre czasy ta sieć ma za sobą , ale to moje odczucia , a i czasy się zmieniły , powierzchnia duża i ładnie wyeksponowany towar
-
Dorota Marchewka ★★★☆☆
Sklep przyjemny, jednak dziś nie o tym mimo, że dostępny asortyment jest w porządku to nie chcę się tam przychodzić ze względu na Panie ekspedientki, które nie mają obowiązku obsługiwać klientów w zakresie dobrowolnego podejścia itp. mogą zajmować się swoimi obowiązkami, a jednak gdy już dochodzi do obsługi na kasie czy podczas wchodzenia do przymierzalni mają minę jakby chciały żebym jednak wyszła, a nie kupiła cokolwiek. Drogie Panie uśmiech nie kosztuje nic, rozumiem, że każdy może mieć gorsze dni, ale w tym miesiącu jestem w tym sklepie przynajmniej trzeci raz i za każdym czułam się jak intruz. Nie wspominając o tym, że duża liczba osób w kolejce nie rusza nikogo.
-
M F ★☆☆☆☆
Cholery mozna dostac.Czlowiek przychodzi zwrocic towar kolejka na caly sklep oczywiscie tylko na kasie damskiej-kasa na dziale meskim i dzieciach pusto panie stoja i odsylaja do zwrotow tylko na kase damska okej rozumiem.Ale skoro juz tam odsylaja na zwroty i nic nie robia to moga zawolac na kasy ludzi ktorzy nie robia zwrotow tylko kupuja aktualnie towar bo tak czlowiek stoi pol godziny w kolejce dziewczyny na damskim wypruwaja z siebie flaki a panie na innych dzialach stoja i hihy srichy.Mysle ze ani klienci ani Panie na damskim do zadowolonych nie naleza.
-
Bohdan Pronkurov ★☆☆☆☆
Kupiłem loafersy w sklepie tej sieci w Warszawie. Dopiero w domu zauważyłem, że buty są w różnych rozmiarach – 44 i 45 – i były zszyte nitką. Podczas przymierzania musiałem oderwać metkę, żeby w ogóle je założyć. Z paragonem i metką udałem się do sklepu tej samej sieci w Łodzi, bo nie planuję wracać do Warszawy. Niestety, spotkałem się z kompletnym brakiem zrozumienia – powiedziano mi, że nie mogą nic zrobić, bo metka została oderwana. Nawet nie zaproponowano wymiany jednego buta na odpowiedni rozmiar. Zostałem potraktowany bardzo nieprofesjonalnie. Nie chodzi już nawet o te 40–50 euro, tylko o nieprzyjemne doświadczenie i całkowity brak odpowiedzialności ze strony sklepu. Takie podejście do klienta pozostawia ogromny niesmak.
-
Jakub Dobrzyński ★★★☆☆
Sklep Ok ale notorycznie brak ludzi do obsługi przez co kolejki są do kas bo jedna osoba obsługuje
-
Iza Magoch ★☆☆☆☆
Porażka, drugi raz dzisiaj Pani prowadząca zmianę rozmawia o prywatnych sprawach. Jedna kasa otwarta na dwa działy. Oczekiwanie pół godz przez zakładanie aplikacji .Pani opryskliwa po zwróceniu uwagi.
-
Kuba Krzaczyński ★★★★★
Z całego serca polecam ten salon, bardzo sympatyczna obsługa, sklep bardzo czysty oraz zadbany (super osoby zarządzające). Pani Marcelina doradziła mi kurtkę spełniającą wszelkie moje wymagania i zaproponowała idealny kolor. Na kasie zostało mi polecone założenie aplikacji dzięki której uzyskałem rabat. Najlepszy salon w mieście :—)
-
Monika Kowalewska ★★★☆☆
Reserved w Galerii Łódzkiei to pomyłka możliwość zapłacenia za towar czekałamponad 10minut,choć osób za kasa stało aż czterech,jednakże nie zwracających uwagi na klienta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Reserved?
Reserved znajduje się przy aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 15, Śródmieście, 90-307 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Reserved?
Można skontaktować się z Reserved pod numerem +48 785 003 414
Jak można dotrzeć do Reserved?
Do Reserved można dotrzeć, korzystając z poniższego linku