Opinie

  1. Grzegorz Gembalski ★★★★★

    Świetne miejsce na zjedzenie szybkiego dania. Smaczne jak u babci, klimat jak u babci. Czyli super jedzenie. Chimichanga rewelacyjna

  2. Wormiq W ★★☆☆☆

    Nie mam zielonego pojęcia skąd tak dobre opinie. Jadłem to tacos...te tacos nie mają KOMPLETNIE NIC wspólnego z kuchnią TEX-MEX...biała kapusta?!!! tacosy twarde i to kupne?! Dramat totalny. Jeśli szukacie kuchni faktycznie meksykańskiej to jest to miejsce NO GO!!!! Pani nie miła. Lokal obskurny! To jak lokal z zapiekankami, który się przerzucił na NIBY kuchnię meksykańską...niestety "babcia" nie ma zielonego pojęcia o kuchni meksykańskiej...pojęcia, jak biria, barbacao, czy al pastor...totalnie nie znane. Nie polecam! Tu jest POL-mex...przez duże POL i bardzo...bardzo...bardzo małe mex...a sposób podania...WOW!!! macie na zdjęciu. co tu dodać...Pani na fakt, że to średnio tex-mex...stwierdziła..."to nie meksyk"...cóż mogę powiedzieć. Unikajcie!!! Tu nie zaznacie kuchni meksykańskiej...Jak czytam recęzje...włos się jerzy...skąd wy ludzie to bierzecie, że to jest kuchnia tex-mex...DOEDUKUJCIE się w tej Legnicy!!!! Temu lokalowi jest BARDZo!!!! BARDZO daleko do tex-mex....

  3. Sylwester Zeler ★★★★☆

    Nie chcę psuć zbytnio opinii, ale już nie pierwszy raz taka sytuacja, że coś się nie zgadza. Wziąłem nawet odbiór osobisty, żeby skontrolować przy odbiorze, pytałem czy jest sos '4/10' bo coś mi nie grało, kiedy patrzyłem na ich barwy. Pani powiedziała, że jest. Nie myliłem się, w domu okazało się, że to jakaś żurawina. Stopień ostrości ZERO. Na zdjęciu pierwszy od lewej, przy paragonie.

  1. Michał Mucek ★★★★★

    Fantastyczne jedzenie meksykańskie. Świeże i bardzo pyszne. Polecam mięso wieprzowe.

  2. Dominik “Muriento” Murczak ★★★★★

    Na początku chcieliśmy zamówić do domu, ale stwierdziliśmy, że się przejdziemy i zjemy na miejscu. Jednakże po przybyciu do lokalu stwierdziliśmy, że bierzemy na wynos. Lokal średnio zachęca do zjedzenia głównie ze względu na mało miejsca. Latem z tego co widziałem funkcjonuje ogródek i pewnie jest lepiej. Co do jedzenia zamówiliśmy. Tacosy, quesadille i buritto. Mi najlepiej smakowały tacosy a drugiej osobie quesadilla, jednakże uznaliśmy, że buritto też oddaje i jest smaczne. Co do jedzenia i jego stosunku co do ceny jak najbardziej na plus. Polecam!

  3. Eryk Lewandowski ★★★★★

    Bardzo smaczne miejsce, gdzie zjesz świetne tacosy, napijesz się orzeźwiającego Jarritos. A ponadto jeszcze sympatyczna właścicielka — dzięki, której nauczyłem się nowych zwrotów, które z powodzeniem użyłem w rozmowie z żoną (tak jak obiecałem). Chciałem też powiedzieć, że smakowała jej Quesadilla i dziękuje za przekazane jej pozdrowienia.

  1. Paulina ★★★★★

    Przesmaczne jedzenie meksykańskie, którego w Legnicy brakowało. W daniach można wybrać rodzaj mięsa (wołowina, wieprzowina oraz kurczak). Osoby które nie lubią ostrego jedzenia też coś dla siebie znajdą - wystarczy wziąć danie z łagodnym/słodkim sosem. :) Jeżeli chodzi o lokalizację, nie jest to centrum miasta ale ogólnie dojazd dobry, a dodatkowo posiadają "ogródek" więc można zjeść na świeżym powietrzu. Bardzo miła pani na kuchni co również jest ważne. Ceny standardowe (obiad w granicach 30 zł z napojem).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PIEKIELNA BABCIA Tex-Mex Bar?

PIEKIELNA BABCIA Tex-Mex Bar znajduje się przy Żwirki i Wigury 54, Fabryczna, 59-220 Legnica, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PIEKIELNA BABCIA Tex-Mex Bar?

Można skontaktować się z PIEKIELNA BABCIA Tex-Mex Bar pod numerem +48 536 948 206

Jak można dotrzeć do PIEKIELNA BABCIA Tex-Mex Bar?

Do PIEKIELNA BABCIA Tex-Mex Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements