Zamówiłam dziś dwie sałatki z dostawą. Cena za jedzenie prawie 100zł. Za taką cenę spodziewałam się czego innego. Składniki w mojej sałatce twarde. Liście sałaty wielkości pięści, mięso suche, sałatka smakowała jakby znajdował się w niej ketchup mimo iż w niej go nie było. W drugiej sałatce nie lepiej, spalony bekon, kurczak tak samo oraz pomidorki koktajlowe które nimi nie były a zwykłym pokrojonym pomidorem. Rewolucję po zjedzeniu gwarantowane nie minęła godzina a po posiłku zaczął boleć mnie brzuch i wystąpiły inne dolegliwości. Zamówiliśmy z tamtą drugi raz i więcej szansy od nas ta restauracja nie dostanie. Nie chce wiedzieć co się musiało dziać z owym jedzeniem oraz jak bardzo złej jakości muszą być produkty. Krótko mówiąc nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Wiktoria Adamczak ★☆☆☆☆
-
Aleksandra ★★★★★
bardzo dobra pizza, widac poprawe jakosci. zawsze od nich zamawiam ale tym razem byla naprawde dobra, nietlusta i pyszna. jedynie co to dlugo sie czeka na dostawe
-
Weronika Laskowska ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy Pizzę Felicia w promocji na Uber Eats. Pizza dotarła z 30 minutowym opóźnieniem. Niestety już odkąd dostawca ją wręczył po całym mieszkaniu rozniósł się smród. Pizza śmierdziała jakby brudna ścierką? Niestety po jednym gryzie samego ciasta(!) spowodowała odruch wymiotny u 2 osób. Wystawiłam stosowaną opinię i próbowałam uzyskać zwrot środków przez aplikację. Niestety przez aplikację nie udało mi się nic zdziałać, więc zadzwoniłam do restauracji opisując sytuację. Właściciel zwrócił mi środki przez Uber Eats a nieprzyjemny zapach tłumaczył tym, że salami długodojrzewajace się tym charakteryzuje. Ale śmierdziała cała pizza, próbowaliśmy samo ciasto i nie dało się go zjeść, nieraz jedliśmy salami i NIGDY nie miało ono takiego zapachu. Właściciel po kilku minutach zadzwonił do mnie po raz drugi, abym usunęła negatywną opinię… bo przecież otrzymałam zwrot środków. Jest to dla mnie szczyt nieprofesjonalizmu. Polecam kolejnym razem odpowiedzieć na opinie a nie dzwonić do klientów i prosić o jej usuniecie. Jest to bardzo niestosowne, nieprofesjonalne, chamskie. Pierwszy i ostatni raz w tym miejscu.
-
ilona ?? ★★☆☆☆
Zamówiłam pierwszy raz szczerze... Jestem mega zawiedziona. Sałatka Brocoollo z przewagą sałaty i kukurydzy znikoma ilość brokuła nie bylo nawet 1 pełnej różyczki. Makaron totalna porażka - makaron z sosem a dodatków tyle co nic... kurek to trzeba grzebać i szukać i brokuła nie wiem czy różyczka tam się znajdzie... a cena !? Za każde danie ok 50zl... nie wiem za co...
-
Słodka Shiba ★★☆☆☆
Czas oczekiwania jak i obsługa telefoniczna młodej damy przy telefonie to porażka. Gdy zadzwoniliśmy z dziewczyną z zapytaniem co z naszą pizzą (bo miała dotrzeć dużo, dużo wcześniej) kobieta odpowiedziała, że no jest duży ruch i pizza już wyjechała i jak przyjedzie to będzie...po czym w ordynarny sposób zbyła mnie mówiąc: dziękujeee do widzeniaaa i rozłączając się w trakcie gdy mówiłem. Cóż..pizza dobra, ale przyjechał zimny kapeć, w dodatku z nikim nie mogłem się skontaktować, bo faktyczny czas realizacji zamówienia miał wynosić 20 min, a nie ponad 1h!
-
Sandra_M _ ★★★★★
Nie duży lokal na jednym z zielonogórskich osiedli. Pizza bardzo smaczna, mięciutka i aromatyczna. Polecam zajrzeć do aplikacji ubera i skorzystać z promocji 1+1 - można dowolnie konfigurować pizze dodając ulubione dodatki. Ostatnim razem udało się nam zgarnąć 6 pizz za 60 zł. Krótki czas oczekiwania. Jedynym minusem jest trudno dostępny parking w pobliżu lokalu.
-
Aga W (Agu) ★★★★★
Bardzo dobra pizza na cienkim cieście. Większość ludzi zamawia na wynos z dostawą, sama z kolegą byłam na miejscu w godzinach wieczornych w sobotę. Czysto, przyjmna obsługa. Czas oczekiwania na pizze około 15 min. Polecam serdecznie Vegetariane :Szpinak, anans, cumerbert.
-
Andrii Mikhno ★★★★★
Bardzo pyszna pizza, przyjechała ciepła. Serdecznie polecam. Dostawa za 20 min. Najlepsza pizzeria w Zielonej Górze.
-
Wiktoria Kacprzak ★★☆☆☆
Dostawa ok, jedzenie ciepłe ale na tym się kończy. Zamówiłam makaron z kurczakiem, szpinakiem itp a tu makaronu 99% a dodatków 1%. Danie totalnie bez smaku, szpinaku brak całkowicie +znaleziona jakaś (ość?). No słabo jak na prawie 50zł
-
Wiktoria Olender ★★★★☆
Pizza bardzo cienka. Jest smaczna ale jadłam lepsze. Bardzo opłaca się zamawiać na uber z promocja 1+1 która często występuje w tym lokalu. Zamawiane na wynos z odbiorem własnym. Pizza była cieplutka jak przyjechaliśmy po nią także na plus. Smak oceniam 4/5 gwiazdek Pizza została przygotowana w mniej niż 20 minut.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Boska Włoska?
Boska Włoska znajduje się przy Francuska 2c, 65-001 Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Boska Włoska?
Można skontaktować się z Boska Włoska pod numerem +48 887 636 767
Jak można dotrzeć do Boska Włoska?
Do Boska Włoska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku