Topka najgorszych kebabów, jakie dane mi było w życiu zjeść. Zdecydowałem się na kurczaka, który nie wyglądał tragicznie i był na bieżąco ścinany, czego nie można było powiedzieć o wołowina, która nie dość, że się nie kręciła, to wyglądała na pasztetulę najgorszego sortu. Nie ryzykowałem też z sosem czosnkowym, więc wybrałem łagodny i ostry. Do środka wjechało całkiem sporo warzyw, całość została zwinięta tortillą. Już po pierwszym gryzie wiedziałem, że niej będzie to łatwa przeprawa. Wszystkie warzywa zagrzały się, choć sam kebab gorący bardzo nie był, bo i w piekarniku leżał zaledwie parę minut. Prawdopodobnie warzywa już wcześniej były ciepłe, czyli lodówka nie wyrabia. Sosy totalnie bez smaku, jedynie było czuć lekką pikantność, a tak to woda. Mięsa średnia ilość, dość słone, ale oprócz tego mało wyraziste. Dobrze, że odpuściłem kulkę i czosnek, bo mogłoby się to dla mnie źle skończyć. Tortilla poprawna. Miałem ochotę wrzucić tego zawijasa, ale nie lubię marnować jedzenia, no i głośny byłem, więc się zmusilem. Za 25 zł nie była to wielka porcja, ale dało się najeść. Podsumowując jest to drogi kebab jak na to, co oferuje. Przez kolejne godziny męczył mnie posmak tego podlaka. Jest to naprawdę jeden z najgorszych kebabów jakich jadłem. Coś na poziomie Bafry, ale tam przynajmniej warzywa mają dobre i świeże. Miałem o tym nie wspominać, ale bardzo mnie zirytował ten kebab - pan robiący kebaba niby umył ręce, ale czekając jak się zapiecze w grillu zaczął bawić się telefonem, a następnie od razu wyciągnął kebaba z grilla gołymi rękoma. Niefajnie. Plusy? Nie zatrułem się.
Zdjęcia
Opinie
-
Grac ★☆☆☆☆
-
JusTa ★★★★★
Jak dla mnie bardzo dobry kebab, dobrze doprawiony, duża ilość mięsa. Braliśmy zarówno na miejscu jak i na wynos. Nie wiem skąd te złe opinie, może zależy od dnia, albo nieuczciwa konkurencja. (*Aktualizuję opinię i dodaję zdjęcia z różnych dni*)
-
KtoPanuTakPrzesolił ★★☆☆☆
Tortilla za 25 zł Po 4 gryzach zaczyna prześwitywać mięso. Po ugryzieniu mięsa, w ustach jest jedynie smak zbyt dużej ilości soli. Jednak wracam myślami do chwili, gdy gryzłem duże ilości kapusty i myślę, że nie było tak źle. - za mało mięsa w stosunku do kapusty - moim zdaniem mięso za słone - dwa kawałki swieżego ogórka, trochę cebuli i dużo za dużo kapusty + jak się jest głodnym to można się najeść, kebab jest dość duży + wystrój lokalu jest ok
-
Bartek Szubert ★☆☆☆☆
W pewnym momencie myślałem ze zamówiłem kebab z samymi surówkami.. Miesa bardzo mało, sosy słabe.
-
Piotr NIKSA ★☆☆☆☆
Porażka. Nigdy więcej w tym miejscu. Jakim trzeba być baranem aby nie dać mięsa do boxa? Kupiłem kebab noc i poszedłem do domu. Wydawał mi się lekki ale myślałem ze teraz tak zmniejszyli porcje. W domu okazało się ze nie było mięsa. Masakra
-
Michał Kawa ★★☆☆☆
Kebab słaby, mięso czuć jakby było odsmażane dla zrobienia zamówienia a nie na świeżo. Jedyny plus to ceny, bo jakość pozostawia dużo do życzenia. Nie mniej jednak będąc pod wpływem alko mozesz spokojnie iść i jeść, nie powinieneś się stróć.
-
Sylwia ★☆☆☆☆
To moje pierwsze i ostatnie zamówienie. Kurczak, odrazu czuć, że był stary, do tego surówka z kapusty pekińskiej i marchewki i znikome ślady sosu. Niestety całą kanapka poszła do śmieci. Szkoda, że nie znalazłam takiego komentarza przed zamówieniem. Plus , mega szybka dostawa.
-
DntSLn ★★☆☆☆
Smaczny, ale mięsa, sera i jalapeno śladowe ilości. Placek z surówką i dobrym sosem. Szkoda, bo kiedyś bywałem regularnie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tasty Kebab?
Tasty Kebab znajduje się przy Piotrkowska 115, Śródmieście, 94-001 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tasty Kebab?
Można skontaktować się z Tasty Kebab pod numerem +48 579 202 212
Jak można dotrzeć do Tasty Kebab?
Do Tasty Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku