Opinie

  1. Wiczi ★★★★★

    Profesionalna obsługa , szoty miód cud i malina . Potrafili dobrać do każdego z nas odpowiedniego shota . Sympatyczni !!! Jak chce się dobrze bawić i dobrze napić to nikt wam takich dobrych shotów nie zrobi jak Domnik i Paulina !!!! Najlepsi są ! Wrócimy do tego miejsca w 1000%

  2. Iza ★★★★★

    Super miejsce na wypad z znajomymi, bardzo dobre tosty i drinki. Blondyka za barem wyczaruje cuda. Serdecznie polecam i na pewno jeszcze nie raz tu zajrzę. :)

  3. Mirosław Grudzień ★★★★☆

    Fajna knajpa z szerokim wyborem alkoholi. Obsługa, jak to obsługa. Zależy od osoby... Jedni szybko i sprawnie ogarniają, inni są trochę powolni i mniej zaangażowani. Tatar mocno średni. Bigos dość dobry, ale wieczorem już było czuć jego rozgorowanie i długie podgrzewanie. Miejsce jest jednak idealne na szybkiego shota, czy siedzenie z drinkiem lub piwem na ogródku przed lokalem.

  1. Grzegorz Bochenek ★★★★★

    Witam dzisiaj tu zajrzeliśmy by schronić się przed deszczem i wziąłem 2x piwko lane Warka i przy okazji zamówiliśmy makaron zapiekany po Bolońsku i makaron zapiekany ze Szpinakiem mimo dużego ruchu w lokalu barman przypilnował czy jest zrobione jedzonko i przyniósł do stolika i za to wielki szacun dla barmana...!!! Jedzonko było pyszne i za te pieniądze porcje były duże i można było pojeść...!!! Polecam tu zajrzeć...!!!

  2. Zacne Nocowanie ★★★★★

    Bardzo klimatyczne miejsce. Super obsługa - brawa dla młodego kelnera, który gonił pijanego i mega nachalnego pana po 60tce. Piwo dobre, klimatyzacja działa, drinki pyszne, zapiekanka łódzka smaczna. Wrócimy na pewno.

  3. Kamil ★★★★★

    Jak to sieciówka ale miejsce idealne na wyjście w weekend lub na meczyk. Zaletą jest tutejsze karaoke, mecze, niskie ceny i fajny klimat. Jedyne czego można się przyczepić to na ogół czas oczekiwania na zamówienie, jednak kręci się tam trochę ludzi. W weekendy toalety standardowo jak w takich miejscach są w opłakanym stanie.

  1. Dominik Masłowski ★★★★★

    Bardzo fajny lokal spełnił moje oczekiwania. Wystrój bardzo klimatyczny fajne miejsce. Szybka i miła obsługa. Polecam to miejsce

  2. Joanna Mlonka ★★★★★

    Jak zwykle cudowne szoty, świetna muzyka i miła obsługa. Dziękujemy Pani która pierwszy raz robiła dziś shota latin lover- wyszedl mega ❤️

  3. EDYTA ZAWIŁA ★★★★☆

    Bardzo ciekawe miejsce w Łodzi. Siermiężny, nostalgiczny peerelowski klimat zatrzymany na Piotrkowskiej. Wnętrze surowe, minimalistyczne... ściany bogato zdobione plakatem i tabliczką. Lodzio - miodzio kwiecistej i socjalistycznej propagandy w hasłach. Zdjęcia dygnitarzy. Menu wykwintne i rzeczowe w trunek i zakąski obfituje. Klimatyzacja. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ministerstwo Śledzia i Wódki?

Ministerstwo Śledzia i Wódki znajduje się przy Piotrkowska 111, Śródmieście, 90-425 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ministerstwo Śledzia i Wódki?

Można skontaktować się z Ministerstwo Śledzia i Wódki pod numerem +48 798 353 246

Jak można dotrzeć do Ministerstwo Śledzia i Wódki?

Do Ministerstwo Śledzia i Wódki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements