Zamówiłam tacos z łopatką wieprzową i bylo bardzo smaczne, chociaż przyznam, że sama tortilla średnio mi smakowała (chociaż to już moja preferencja chyba). Samo mięso z łopatki było przepyszne. Reszcie osob z którą byłam też smakowało Polecam nie ryzykować z ostrością, bo juz poziom 2 był dość ostry Nachosy z guacamole były super! Wystrój bardzo klimatyczny, a obsługa przemiła:) Polecam wpaść chociaz raz
Zdjęcia
Opinie
-
Riri _ ★★★★☆
-
Sven Posen ★★★★★
Smakowało mi wszystko co zamówiłem , wyszliśmy bardzo zadowoleni . Zupa meksykańska była naprawdę pyszna , dość pikantna z uczciwą porcja mięska - świetny przepis , bardzo dobre składniki . Burrito z łopatką wieprzową i drugie z chili con carne - świetne . Mogliśmy wybrać z sześciu stopni ostrości i trafiliśmy w to czego oczekiwaliśmy . Atmosfera wspaniała , lokal nie jest strasznie duży - ale klimat przyjemny . Obsługa , miła pani ... nawet piwo zero takie na miarę restauracji meksykańskiej . Z czystym sumieniem polecam .
-
_5aint_8eer_ ★★★★★
Byłem w drodze do innej lokalizacji w innej części miasta, wpadliśmy po burrito na wynos i się nie zawiedliśmy. Sprawna obsługa zapewniła krótki okres oczekiwania na jedzenie, które okazało się być ciepłe nawet po około godzinie. Smakowo również bez zarzutu, no i dobrze zapakowane. To miejsce ma moją rekomendację.
-
Julia Maćkiewicz ★★★★★
Super jedzenie, bardzo pozytywne zaskoczenie. :) Pełnia smaków, w pełni oddaje klimat meksykańskiej kuchni. Na pewno wpadniemy ponownie !
-
Oskar Szymański ★★★★★
Jak na razie najlepsza restauracja meksykańska w jakiej byłem, a w Polsce jest ich niestety niewiele. Burrito które jadłem to było chili con carne z wybraną ostrością 3 w skali 6, dodatkowo dobrany sos chipotle. Wyśmienite w smaku, dobra jakość, niedługi czas oczekiwania. Polecam.
-
Alicja Horba ★★★★☆
Całkiem dobre. Fajna miejscówka na szybki obiad w mieście. Dania poprawne i smaczne. Mega duży plus za opcje wegańskie. Burrito chili sin carne oraz enchilada były spoko. Fajnie tez, że jest wybór ostrości oraz dodatkowych sosików. Ciekawy wybór napojów z opcjami meksykańskimi. Chociaż pewnie wybiorę się jeszcze kiedyś, raczej nie będzie to mój punkt stały w Poznaniu.
-
Miska ★★☆☆☆
nie do końca rozumiem, dlaczego to miejsce nosi miano restauracji „meksykanskiej”. zjedliśmy coś na wzór burrito, ale w srodku znajdowała się głównie surówka z kapusty - sredni meksyk… oprócz tego trochę fasoli, trochę kukurydzy i dziwne mięso, które miało być chyba szarpaną wieprzowiną. z jakiegoś powodu sos został podany osobno (zamiast być w srodku burrito), w miniaturowym pojemniczku. spore rozczarowanie, ale produkty były w miarę świeże, więc zostawiam dwie gwiazdki
-
Karolina Kamińska ★★★★★
Pyszne miejsce, mamy do wyboru różne dania do których dobierasz w miarę prosto produkty i ostrość do swoich preferencji, miła obsługa, fajne miejsce, polecam!
-
S T ★★★★★
Nie jestem fanem kuchni meksykańskiej, ale to miejsce przypadło mi do gustu, a żona była wprost zachwycona. Jedliśmy nachosy, tacosy i enchilades. Wszystko było świeże, szybko podane i bardzo smaczne. Ceny też są przyzwoite (26 zł za 4 tacosy). Ponadto jest fajny wybór sals, poziomów ostrości (aż 6) i piwek. Zostaliśmy szybko i fajnie obsłużeni. Polecamy!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Niezły Meksyk?
Niezły Meksyk znajduje się przy Różana 15, Wilda, 61-577 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Niezły Meksyk?
Można skontaktować się z Niezły Meksyk pod numerem +48 534 634 637
Jak można dotrzeć do Niezły Meksyk?
Do Niezły Meksyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku