Opinie

  1. Riri _ ★★★★☆

    Zamówiłam tacos z łopatką wieprzową i bylo bardzo smaczne, chociaż przyznam, że sama tortilla średnio mi smakowała (chociaż to już moja preferencja chyba). Samo mięso z łopatki było przepyszne. Reszcie osob z którą byłam też smakowało Polecam nie ryzykować z ostrością, bo juz poziom 2 był dość ostry Nachosy z guacamole były super! Wystrój bardzo klimatyczny, a obsługa przemiła:) Polecam wpaść chociaz raz

  2. Sven Posen ★★★★★

    Smakowało mi wszystko co zamówiłem , wyszliśmy bardzo zadowoleni . Zupa meksykańska była naprawdę pyszna , dość pikantna z uczciwą porcja mięska - świetny przepis , bardzo dobre składniki . Burrito z łopatką wieprzową i drugie z chili con carne - świetne . Mogliśmy wybrać z sześciu stopni ostrości i trafiliśmy w to czego oczekiwaliśmy . Atmosfera wspaniała , lokal nie jest strasznie duży - ale klimat przyjemny . Obsługa , miła pani ... nawet piwo zero takie na miarę restauracji meksykańskiej . Z czystym sumieniem polecam .

  3. _5aint_8eer_ ★★★★★

    Byłem w drodze do innej lokalizacji w innej części miasta, wpadliśmy po burrito na wynos i się nie zawiedliśmy. Sprawna obsługa zapewniła krótki okres oczekiwania na jedzenie, które okazało się być ciepłe nawet po około godzinie. Smakowo również bez zarzutu, no i dobrze zapakowane. To miejsce ma moją rekomendację.

  1. Julia Maćkiewicz ★★★★★

    Super jedzenie, bardzo pozytywne zaskoczenie. :) Pełnia smaków, w pełni oddaje klimat meksykańskiej kuchni. Na pewno wpadniemy ponownie !

  2. Oskar Szymański ★★★★★

    Jak na razie najlepsza restauracja meksykańska w jakiej byłem, a w Polsce jest ich niestety niewiele. Burrito które jadłem to było chili con carne z wybraną ostrością 3 w skali 6, dodatkowo dobrany sos chipotle. Wyśmienite w smaku, dobra jakość, niedługi czas oczekiwania. Polecam.

  3. Alicja Horba ★★★★☆

    Całkiem dobre. Fajna miejscówka na szybki obiad w mieście. Dania poprawne i smaczne. Mega duży plus za opcje wegańskie. Burrito chili sin carne oraz enchilada były spoko. Fajnie tez, że jest wybór ostrości oraz dodatkowych sosików. Ciekawy wybór napojów z opcjami meksykańskimi. Chociaż pewnie wybiorę się jeszcze kiedyś, raczej nie będzie to mój punkt stały w Poznaniu.

  1. Miska ★★☆☆☆

    nie do końca rozumiem, dlaczego to miejsce nosi miano restauracji „meksykanskiej”. zjedliśmy coś na wzór burrito, ale w srodku znajdowała się głównie surówka z kapusty - sredni meksyk… oprócz tego trochę fasoli, trochę kukurydzy i dziwne mięso, które miało być chyba szarpaną wieprzowiną. z jakiegoś powodu sos został podany osobno (zamiast być w srodku burrito), w miniaturowym pojemniczku. spore rozczarowanie, ale produkty były w miarę świeże, więc zostawiam dwie gwiazdki

  2. Karolina Kamińska ★★★★★

    Pyszne miejsce, mamy do wyboru różne dania do których dobierasz w miarę prosto produkty i ostrość do swoich preferencji, miła obsługa, fajne miejsce, polecam!

  3. S T ★★★★★

    Nie jestem fanem kuchni meksykańskiej, ale to miejsce przypadło mi do gustu, a żona była wprost zachwycona. Jedliśmy nachosy, tacosy i enchilades. Wszystko było świeże, szybko podane i bardzo smaczne. Ceny też są przyzwoite (26 zł za 4 tacosy). Ponadto jest fajny wybór sals, poziomów ostrości (aż 6) i piwek. Zostaliśmy szybko i fajnie obsłużeni. Polecamy!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Niezły Meksyk?

Niezły Meksyk znajduje się przy Różana 15, Wilda, 61-577 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Niezły Meksyk?

Można skontaktować się z Niezły Meksyk pod numerem +48 534 634 637

Jak można dotrzeć do Niezły Meksyk?

Do Niezły Meksyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements