Jestem w szoku, że wcześniej nie znałam tego miejsca, choć jest tyle lat w Poznaniu. Wspaniałe smaki pełne pasji. Widać ile przewija się ludzi, że są stali bywalcy i że warto rezerwować miejsca wcześniej. Polecam z całego serca jesteś chce się zaznać magi smaku! Jak widać na ostatnim zdjęciu zjedzone, że aż palce lizać.
Zdjęcia
Opinie
-
Aneta Bumbul ★★★★★
-
Cezary Janas ★★★★★
Uważam, że pierwsze wrażenie jakie się odnosi po wejściu do restauracji jest wprost olśniewające, ponieważ jesteśmy uraczeni zapachem złożonym z nietuzinkowego bukietu przypraw, co jednoznacznie przekłada się na wzmożenie apetytu. Jedzenie było pyszne, zupka z soczewicy otuliła kubki smakowe, a krewetki czy też masala byly porażające smaczne. Obsługa przez Panią Hanę była na zaskakująco dobrym poziomie.
-
Anna Sajda ★★★★★
Kuchnia indyjska z bardzo dużym wyborem dań. Z podobnym serwisem tj. duża ilość sosu i do wyboru ryż lub placek. Dania podobne do siebie bez większego szału w przyprawach indyjskich.
-
Justyna S ★★★★★
Przepysznie to mało powiedziane. Nigdy nie jadłam tak dobrej indyjskiej kuchni. Trzy dni spędziłam z koleżankami w Poznaniu i 3 dni jedliśmy tutaj , byłyśmy zachwycone. Wszystko nam smakowało, zazwyczaj boję się orientalnych przypraw ale tu i kolendra mi smakowało. Obsługa na medal pani Hana witała nas w drzwiach z uśmiechem, wnętrze bardzo przyjemne, widok z okien na jezioro. Polecam z całego serca. A smak jagnięciny czuje do dziś. P.S. porcje są duże i na 4 osoby wystarczały 2 dania główne i 1 miseczka ryżu.
-
Marlena Kwasik ★★★★☆
Menu bardzo rozbudowane i dobrze opisane, co ułatwia wybór. Dania podane ekspresowo, porcje duże. Smaki całkiem dobre, choć brakowało nam wyrazistości typowej dla kuchni azjatyckiej. Ceny nieco wyższe. Na minus – lemoniada, ze sztucznym, przesłodzonym posmakiem. Chlebki naan również mało wyraziste w smaku, raczej nie warte swojej ceny.
-
Emilia Sienkiewicz ★★★★★
Nie jest to nasza pierwsza wizyta w restauracji indyjskiej, ale równie udana co inne. Dania bardzo smaczne, ostrość na fajnym poziomie, sosik który miał być bardzo ostry taki właśnie był. Mango lassi jak dla mnie trochę za bardzo do słodzone ale i tak pyszne. Warto zamówić zestaw indyjskich chlebków do dań głównych, jak dla mnie lepiej smakują niż ryż. Ogólnie polecam restaurację za klimat, obsługę a przede wszystkim bardzo smaczne jedzonko.
-
Zuzanna Kuna ★★★★★
Już od samego wejścia wita nas cudowny zapach indyjskiej kuchni. Lokal jest urządzony dość ekstrawagancko ale całość jest spójna i powiązana z tematem restauracji. Obsługa jest sympatyczna i miła. Dania może wyglądają niepozornie ale porcje są bardzo duże i ze spokojem można się najeść. Jedzenie jest bardzo smaczne w szczególności Butter Chicken z chlebkiem Naan. Uważam, że ceny są przystępne.
-
Felipe Essa ★★★★☆
Miałem przyjemność zagościć w tym jakże klimatycznym miejscu. Przed przyjściem były obawy co do ostrości menu gdyż wcześniejsza wizyta w kuchni indyjskiej nie wyszła mi zbyt na dobre lecz tym razem byłem miłe zaskoczony. Moje danie okazało się jednak lekko nie w moim guście ale lubię próbować nowych rzeczy i obiektywnie ocenić całość jako danie mimo iż nie był to mój gust natomiast drugie danie którego skosztowałem od dziewczyny było na prawdę mega dobre i aromatyczne, już w moim guście. Podpłomyki dobre, ale myślałem ze będą nieco lepsze. Wielki plus za gigantyczne porcje, na składnikach na pewno nie żałują. Minusem, brak lemoniad w menu. Polecam to miejsce z czystym sumieniem, jesli ktoś lubi tego typu kuchnie to jest to miejsce idealne dla niego.
-
Luiza Łuczak ★★★★★
Jest to moja 3 indyjska restauracja, ale pierwsza w Poznaniu. Nie odbiegała w żaden sposób od pozostałych odwiedzonych. Butter Chicken jak zwykle wspaniały. Lokal dość klimatyczny, pasuje do indyjskiego stylu. W środku dość ciepło, co przy upalnym dniu jest sporym minusem. Obsługa miła, posiłek podany w trybie ekspresowym, co było miłą niespodzianką. Ceny również bardzo przystępne. Dodałabym tylko możliwość zamawiania napoju w dzbankach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Taj-India. Restauracja indyjska?
Taj-India. Restauracja indyjska znajduje się przy Wiankowa 3, Nowe Miasto, 61-131 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Taj-India. Restauracja indyjska?
Można skontaktować się z Taj-India. Restauracja indyjska pod numerem +48 618 766 249
Jak można dotrzeć do Taj-India. Restauracja indyjska?
Do Taj-India. Restauracja indyjska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku