Opinie

  1. Wioletta Nowak ★★★★★

    Serdecznie polecam to miejsce! Pyszne pierogi i ciasta, codziennie od 17 do 20 jest - 20% na danie dnia (zazwyczaj to 3 pozycje z listy). Plus za długie godziny otwarcia (do 21). Bardzo miła i profesjonalna obsługa, można się porozumieć po polsku, angielsku, niemiecku i nawet częściowo po włosku. Personel ubrany jednakowo a kuchnia na widoku. Brak napojów alkoholowych.

  2. Dorota TK ★★★★★

    Piękna restauracja, dania bardzo pyszne - flaki, pierogi z grzybami to mistrzostwo i smaczna pizza. Obsługa- Pani Julia wraz z zespołem na najwyższym poziomie, bardzo pomocna nawet przy zmianie zamówienia. Dziękuję za obiad w miłej atmosferze. Polecam tą restaurację!

  3. Jarosław Gliński ★★★★★

    Świetne miejsce by sie zatrzymać w zwiedzania Ostrowa Tumskiego we Wrocławiu na wielkiej wyspie . Wypić kawę , oraz zjeść pyszny sernik jak i zjeść obiad lub przekąskę z bogatej listy menu . Polecam❗️Byłem I jadłem pyszny sernik jak i obiadokolacje . Znakomita obsługa❗️

  1. Irina Dro ★★★☆☆

    Piękna lokalizacja w cichym, romantycznym zakątku miasta, otoczona kwitnącymi hortensjami i z zachwycającym widokiem. Niestety, obsługa w tym roku pozostawia wiele do życzenia — kelnerzy wolą zostawić gości w pełnym słońcu, niż zejść jeden stopień i obsłużyć stoliki przy krzewach. Zamówienie podano bez żadnego porządku, sami musieliśmy przekładać talerze. Kuchnia traci na jakości, ceny rosną, a nawet tradycyjny tort bezowy nie zachwyca. To miejsce świetnie nadaje się na piękne zdjęcia, ale nie na udany obiad czy kolację.

  2. Mateusz Kulesza ★☆☆☆☆

    Weszliśmy dzisiaj podczas spaceru do "Rajskich Ogrodów". Lokalizacja... chyba lepiej być nie może, jedzenie - może być tylko lepiej. Ale po kolei... Spytaliśmy czy możemy wejść z psem, w odpowiedzi usłyszeliśmy, że jak mały i grzeczny i jak nie będzie gryzł gości to można... na marginesie - zajęty był 1 stolik poza nami. A sala jest naprawdę duża... Kiedy zobaczyłem w karcie gołąbki w sosie borowikowym, aż mi się miska zaczęła cieszyć. Biorę! Pierwszy raz jadłem gołąbki z ryżem!!! Tam prawie nie było mięsa! Jedynie sos ratował sytuację, bo nie był zły. Szparagowa miała być kremem, nie była. Barszcz też raczej z torebki. No jak ktoś chce zjeść tanio, to tutaj. Jak dobrze, to trzeba szukać gdzie indziej...

  3. Krzysztof Mrowiec ★★★★★

    Była to moja pierwsza wizyta w tym lokalu. Dziwi mnie tak niska średnia ocen. Lokal usytuowany w świetnym miejscu z widokiem na Odrę i część Ostrowa Tumskiego. My spożywaliśmy jedynie napoje gorące, dobrej jakości, ale znakomicie zrelaksowaliśmy się po dłuższym spacerze. Patrząc na ceny posiłków to byłem mile zaskoczony ich stosunkowo niskim poziomem. Obsługiwał nas sympatyczny, młody kelner, który wykazywał się również sporym poczuciem niewymuszonego humoru. Jednym słowem nie widzę nic co mogłoby spowodować obniżenie mojej oceny choćby o 1 ✨.

  1. Michał Morys ★★★★☆

    Miejsce jest w bardzo dobrej lokalizacji na początku Ostrowa Tumskiego, można siedzieć również na zewnątrz od strony rzeki na bardzo szerokim tarasie. Dobre jedzenie na obiad dostępne z stałej karty menu. Nie ma ofert lunchowych. W części od strony rzeki jest stoisko z ciastami i lodami - mam wrażenie że cieszy się większą popularnością niż część restauracyjna. Toaleta była dostępna dla gości za darmo ale znajduje się na 2 piętrze. MINUSEM jest obsługa- zbyt nieliczna by wszystkich obsłużyć i z tego tytułu za długo czeka się na złożenie zamówienia i na płatność/rachunek. Obsługa nie potrafi "zająć się" klientem- zalecałbym wlascicielowi szkolenia jak robić to poprawnie z korzyścią dla firmy.

  2. Marek M ★☆☆☆☆

    Rajskie ogrody, nie są takie rajskie. Według informacji w lokalu, obsluga kelnerska przyjmuje zamówienia przy stoliku. Czekaliśmy grzecznościowe 15 minut, udałem się do środka gdzie kelnerzy prowadzili pogaduchy między sobą - 3 osoby . Zgłosiłem, że chciałbym złożyć zamówienie. Zapytano mnie, gdzie siedzę. Po wskazaniu, uzyskałem informację, że ten stolik jest obslugiwany przez kelnera który ma przerwę... Poprosiłem, więc aby na stolikach obsługiwanych przez tego kelnera, umieścić informację, że jest przerwa i do której godziny. Usłyszałem "no dobra, przyjmę zamówienie". Stolików bez klientów było z 40%, więc obłożenia nie było. NIE POLECAM.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rajskie Ogrody?

Rajskie Ogrody znajduje się przy Katedralna 1, Śródmieście, 50-328 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rajskie Ogrody?

Można skontaktować się z Rajskie Ogrody pod numerem +48 717 120 880

Jak można dotrzeć do Rajskie Ogrody?

Do Rajskie Ogrody można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements