Opinie

  1. wikos ★★★★★

    Świetna restauracja dla miłośników dobrego mięsa. Steki przygotowane na żywym ogniu są absolutnie rewelacyjne, idealnie wysmażone, soczyste i pełne smaku. Widać i czuć, że jakość mięsa jest naprawdę bardzo wysoka.

  2. Konrad Walicki ★★☆☆☆

    Niestety moja wizyta w restauracji OVO w hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław była ogromnym rozczarowaniem. Ceny w restauracji są na poziomie luksusowego fine diningu, natomiast jakość serwowanych dań absolutnie nie odpowiada temu standardowi. Podczas kolacji zaserwowano nam cztery zimne steki, co przy tego typu restauracji i tych cenach jest po prostu niedopuszczalne. Następnego dnia zamówione zupy smakowały jak gotowe dania z proszku, pozbawione świeżości i głębi smaku. Jestem diamentowym członkiem programu Hilton Honors i regularnie korzystam z restauracji w hotelach tej sieci na całym świecie. Zazwyczaj standard gastronomii — nawet abstrahując od ceny — jest wyraźnie wyższy. Tym bardziej trudno mi zrozumieć, jak w hotelu tej klasy i pod tym szyldem mogło dojść do tak rażących zaniedbań. Doświadczenie było na tyle słabe, że pozostawiło poczucie zniesmaczenia i zawodu. Restauracja OVO w obecnej formie nie spełnia ani oczekiwań gości Hiltona, ani standardów, które sugerują ceny w menu.

  3. julia berning ★★★★★

    Mieliśmy założoną większą rezerwację w zeszłym tygodniu. Pan Damian zadbał o wszystko od kontaktu po organizację. Świetna obsługa i pełen profesjonalizm. Serwis pana Oskara również na najwyższym poziomie. Dziękujemy za doskonałe doświadczenie, na pewno wrócimy :)

  1. Sylwia G ★★★★★

    Restauracja Ovo bierze w tym roku udział w akcji "Oddaj krew odwiedź gastro". Dlatego ich odwiedziłam :) Oferują tylko dsrmową lemoniadę, ale warto, była bardzo dobra. Ładne patio na zewnątrz, przyjemne miejsce.

  2. Marcin Nowak ★★★★★

    Bardzo ciekawe i godne polecenia miejsce. Wystrój bardzo przyjemny i klimatyczny dodatkowo nastroju dodaje niespotykane oświetlenie. Obsługa kelnerska bardzo profesjonalna prezentują się bardzo dobrze w dodatku respektują wszystkie zasady savoir-vivre co dodaje tylko prestiżu restauracji. Kelner danie podaje w idealnym czasie po sobie, podchodzi w idealnym momencie nie dając przy tym poczucia, że jest się obserwowanym. Przechadzać do jedzenia to na duży plus otwarta kuchnia gdzie widać jak kucharze przygotowują posiłki. Samo jedzenie wyśmienite, wszystkie smaki ze sobą współgrają tworząc jednolitą poezje niespotykanych smaków. Dodatkowo dania są podawana bardzo schludnie i elegancko na przyozdobionych talerzach. Bardzo serdecznie polecam wszystkim to miejsce i zachęcam do odwiedzenia.

  3. Adsi Wu ★★★★☆

    Wybraliśmy się na długo oczekiwany Restaurant Week. Obsługa miła i sympatyczna, ale dość długi czas oczekiwania na dania - wydawane były wszystkim gościom w jednym czasie, którzy przyszli o podobnej porze. Drink powitalny bez słomki lub czegokolwiek żeby go pomieszać. Pasztet z kaczej wątróbki pycha! Sashimi z troci wędrownej? Dobre ale więcej nie próbuj. Szparagi gotowane w maśle kakaowca z dodatkiem kopru włoskiego - na maślance, więc sos wyglądał jakby się zważył. Fillet z dorsza gotowany w maśle kakaowym z sosem z grillowanych ryb - sos mega, dorsz delikatny, danie całkiem, całkiem. Na deser parfait z białej czekolady i fermentowanej fasoli - było to coś zupełnie innego, ale zaskakująco dobrego.

  1. Paweł B ★★★★★

    Najpyszniejsze czekadełko jakie jadłem w życiu. Chleb z żurawiną i puszyste masło. Pozostałe dania również na wysokim poziomie. Smaczne, dobrze przyrządzone drinki. Jakość stolików na zewnątrz nieco odbiega od reszty restauracji ale i tak polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres OVO Bar & Restaurant?

OVO Bar & Restaurant znajduje się przy Podwale 84, Krzyki, 50-414 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do OVO Bar & Restaurant?

Można skontaktować się z OVO Bar & Restaurant pod numerem +48 717 770 073

Jak można dotrzeć do OVO Bar & Restaurant?

Do OVO Bar & Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements