Opinie

  1. Krzysztof Prokopowicz ★★★☆☆

    kiepskie te burgery, było bardzo ponuro. Tym razem to już przesadzili..

  2. Michał ★☆☆☆☆

    Nie polecam, kolejny raz jakiś mankament. Jak nie potrafią przeczytać że zamawiam coś bez warzyw (na które mam uczulenie) i wydają z warzywami, to jeszcze dają spleśniałe ziemniaki do kręconych frytek. Gdzie jakaś kontrola jakości przed wrzuceniem tego do oleju? Zjadłem pół paczki tych frytek zanim zauważyłem na największej ogromną pleśń. Mam nadzieję że ktoś się w końcu zajmie kontrolami w tamtym miejscu bądź podstawowym przeszkoleniem pracowników. Nie obchodzi mnie że Ukrainiec nie potrafi przeczytać po polsku 'bez cebuli' i jeżeli tak u państwa w domu się takie fryteczki zielone je to jedzcie sobie ale nie dawajcie ich klientom. Odradzam tego miejsca, są lepsze punkty w mieście jeżeli chodzi o McDonalds.

  3. Julia Sobczuk ★☆☆☆☆

    Patrzcie uważnie jakie jedzenie dostajecie, ja zamawiając na wynos zakręcone frytki dostałam spleśniałą, co prawda wymienili mi na nowe ale nie usłyszałam żadnego słowa PRZEPRASZAM

  1. MICHAŁ PASTERNAK ★☆☆☆☆

    Od razu po opłaceniu zamówienia, zwróciłem uwagę na zbyt dużą kwotę. Okazało się, że zostały dodane średnie frytki za 11.40 których nie zamawiałem. Od razu prosiłem panią z kasy żeby zrobiła zwrot tego produktu, ale przez 3 minuty udawała że mnie nie słyszy. Po rozmowie z nią poprosiłem o menagera Menager (Andrii) chamsko odpowiedział że nie zrobi zwrotu i że on i tak więcej nie zarobi na tym, a tak wgl to nie jesteś powód do zrobienia zwrotu To jest żałosne, równie dobrze mogą nie dawać paragonów.

  2. Brodaty ★★★☆☆

    To chyba ostatni raz kiedy wpadłem do tego Maca. Już po raz trzeci w środku śmierdzi jak by tam mieszkała osoba bezdomna z nieumytymi nogami. Wieczorem w kuchni na podłodze brud jak widać na zdjęciach i koleś chodzi z przyklejonym do nogi paragonem

  3. PegoBe ★★★★☆

    Solidna obsługa dosyć sprawnie i szybko zrealizowała zamówienie. Miejsce w dobrum standardzie czystości. Jedzenie spełnia normy tej firmy. Ogólnie nie było zastrzeżeń do wizyty. Serwis także spełnił oczekiwania.

  1. Magdalena Bednik ★★★☆☆

    McDonald's jakich wiele, chociaż akurat z tego korzystam dość często. Obsługa trochę nie ogarnia nawet jak nie ma zbyt wielu zamówień, trzeba dość długo czekać. Burgery z dostawą czasem wyglądają jakby ktoś na nich usiadł, a ostatnio dostarczono mi niekompletne zamówienie (na szczęście za pośrednictwem aplikacji do zamawiania jedzenia bez problemu dostałam zwrot za brakujący produkt).

  2. Maciej Zgondek ★★☆☆☆

    Obsługa miła i wgl, ale hamburger 3 małe kawałki cebuli i jeden pikiel, nawet bez musztardy? To jest KPINA z klientów.

  3. powcerynacy ★☆☆☆☆

    Porażka!!!! Pomylone zamówienie, Veggie Burger mial w środku MIĘSO (kurczakh), dostalismy tez mc wrap zamiast big maca. Podróżując po świecie próbowałam jeść w różnych McDonaldach wegańskie lub wegetariańskie Dania, nigdy nie spotkałam się z tak rażąca pomyłka i taka ignorancja.

  1. Anastasiia Popovych ★★★☆☆

    Na sali czysto. Jedzenie - ok, ale 2 maluteńkie kawałeczki jalapenio to za mało jak na mnie. Toaleta - tragedia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's znajduje się przy plac Grunwaldzki 34, Śródmieście, 50-365 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?

Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 882 073 890

Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?

Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements