Zamawiane 2 razy, póki co wszystko jest dobrze :-) lokal nie zachwyca ale tu nie o to chodzi. Liczy się dobre jedzenie.
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł 123 ★★★★★
-
Maksymilian Włodarczyk ★☆☆☆☆
Nie wiem skąd te pozytywne opinie. Chyba tylko od kogoś kto nie jadł dobrego chińczyka. Ilość mięsa w daniach to jeden wielki scam, może 100g kurczaka w całej porcji. Kurczak w cieście to już w ogóle sama panierka. Chyba zamawiałem kurczaka w cieście a nie ciasto w kurczaku?Na zasadzie zapchaj się tym co tanie. Jak chcecie zjeść dobre azjatyckie jedzenie to polecam pho nem. Mało znane ale przynajmniej uczciwa porcja mięsa, zawsze wszystko świeże i pachnące a ceny podobne a nawet niższe
-
Jatsekku2 ★★★★★
Jedzenie smaczne, obsługa uprzejma. Lokal zgodny z kategorią serwowanego jedzenia. Polecam
-
Amelka Krych ★★★★★
Jedzenie świetne. Najlepsza wieprzowina na żeliwnym naczyniu. Jedzenie tanie i podane bardzo szybko. Duże porcje, smak niczym z Tajlandii oraz super obsługa. Dodatkowo zamówiliśmy zieloną herbatę która była sypana i bardzo dobra oraz napój z mleka kokosowego który pozytywnie nas naskoczył.
-
Daria Murlikiewicz ★★★★★
Miejsce absolutnie niepozorne. Lokal wygląda źle - nie ma co się co do tego oszukiwać. Ale przecież nie dla wyglądu chodzi się do chińczyka na osiedlu… Menu może i się klei, może nie za czystko i obsługa nie mówi po polsku (to może akurat plus), ale jedzonko było bardzo smaczne a ceny niskie. Za kaczkę z bambusem, frytki i pad thaia zapłaciliśmy 65 zł. Frytki były wybitne. Słyszałam o nich od męża od tygodnia i faktycznie się nie zawiodłam, bo nawet na zimno były chrupiące. Nie jestem fanką azjatyckiej kuchni, ale tu chętnie wrócę, bo można sobie zrobić fajna wycieczkę wałami i kawałeczek zjechać).
-
mjasinski ★★★★☆
Idealne dla studenta. Dużo, tanio i dobre. Jedynym minusem bardzo słaba komunikacja w języku polskim
-
Mika Mikowsky ★☆☆☆☆
Zamówiłem na wynos porcję siedmiu sajgonek. Wziąłem i wyszedłem. Dopiero w domu okazało się, że jest to wersja dla krasnali. Nie wiem kiedy zaczęli tak robić, ale zazwyczaj były trzy razy większe. W środku farszu też dla krasnali. Nie polecam.
-
Monika Sukiennik ★★★★★
Ostatnio byłam tu ponad rok temu, inna obsługa, inne menu brak udka w sosie słodko-kwaśnym dlatego teraz zamówiłam pierożki Hakao z krewetkami i mintaja w sosie curry oraz dwie zupy bambusowe z krewetkami. Przystępna cena, duże porcje. Pierożki zaje... rybka chrupiąca również smaczna. Na pewno będę tu częściej.
-
Dominik Szponar ★★★☆☆
Obsługa bardzo sympatyczna, ale słabo komunikująca się w języku polskim. Plus za obsługę kelnerską, dużo przestrzeni między stolikami, jak na tak mały lokal. Najistotniejsze, czyli jedzenie kiepskie. Kawałki ryby, chociaż duże to średniej jakości. Surówka nietypowa dla tego typu barów, jedna z gorszych jakich jadłem. Ogólna ocena ratuje wyłączenie atrakcyjna cena i obsługa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Mai Lan / Złoty Smok?
Bar Mai Lan / Złoty Smok znajduje się przy Marcelego Bacciarellego, Śródmieście, 51-649 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Mai Lan / Złoty Smok?
Można skontaktować się z Bar Mai Lan / Złoty Smok pod numerem +48 734 666 863
Jak można dotrzeć do Bar Mai Lan / Złoty Smok?
Do Bar Mai Lan / Złoty Smok można dotrzeć, korzystając z poniższego linku