Opinie

  1. Weronika Mikołajewska ★★★★★

    Karczma zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie, domowa atmosfera sprawiają, że od razu chce się zostać dłużej. Jedzenie było świeże i naprawdę smaczne, a do tego w bardzo przystępnych cenach. Największe wrażenie zrobiła na nas schabowa kieszonka z serem – soczysta, chrupiąca i pełna smaku, zdecydowanie warta polecenia.

  2. Ewa Żurawska ★★★★★

    Dania polskiej kuchni w uczciwej cenie - pyszna ogórkowa, rewelacyjne kopytka, sosik sztos (choć dla mnie lekko za słony), minus za twardawe polędwiczki.

  3. Łukasz Nieobliczalny ★★★★★

    Flaki male 300ml 11zl pierogi z mięsem (10sz)22zl.Wszystko przepyszne.Swiezo..domowo i tanio. polecam!!!

  1. Aneta N ★★★★☆

    Zajechaliśmy do karczmy wracając z wycieczki rowerowej. Miejsce z zewnątrz bardzo niepozorne, przez moment zastanawialiśmy się czy w ogóle jest otwarte. Zamówienia składa się przy barze, wystrój raczej przypadkowy. Rosół smaczny, gorący, makaron dobry. Kieszonka że schabowego z serem żółtym przyzwoita. Golonka zdecydowanie lepiej smakowała niż wyglądala. Bardzo dobre surówki , świetnie doprawione. Generalnie można byłoby dopracować wizualnie dania, bo wiadomo, że je się też oczami. Ogólnie - jedzenie dobre w przyzwoitej cenie

  2. Bartosz Sarnecki ★★★★★

    Bardzo dobre domowe jedzenie. Warto zjechać z głównej trasy, dobry smak potraw, duże porcje, ceny bardzo atrakcyjne. Można płacić kartą, dostępny jest duży parking zaraz przy karczmie. Gorąco polecam.

  3. Pan Popielaty ★★★★★

    Jeśli ktoś jedzie z Poznania do Wrocławia, chce dobrze, smacznie i niedrogo zjeść, to polecam zjechać do karczmy. Zjazd z S5 nie jest kłopotliwy, bardzo łatwo się tam dostać i wrócić na trasę. Karczma sama w sobie niepozorna i nieduża, może być problem ze stolikiem w godzinach obiadowych, bo sporo ludzi odwiedza to miejsce. Wewnątrz czysto, porządek, obsługa wyciera stolik po każdym kliencie, toalety czyste. Panie są bardzo uprzejme i miłe, strasznie przejęte zamówieniami, ale to też na plus, bardzo się starają. Samo jedzenie smaczne, porcje duże, ceny bardzo przystępne w dzisiejszych czasach. Bardzo dobry rosół z kołdunami oraz polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym. Widać, że wszystko robione jest na miejscu, doprawione, nie czuć chemii, porcje od serca. Karczma typowa do zjedzenia pożywnego posiłku i jazdy w dalszą trasę, nie do picia kawusi, czy Bożole Breslau godzinami jak niektórzy w opiniach tego oczekują. Wrzucam zdjęcia: rosół mały i duży z kołdunami, rolada wieprzowa i mix pierogów.

  1. Maciej W ★★★★★

    Duże i bardzo smaczne porcje, przy tym bardzo dobra cena. Polecam, ja z pewnością jeszcze tu wrócę. Moje zamówienie: -zupa pomidorowa z makaronem 600ml -Polędwiczki w sosie leśnych grzybów -mix pierogów -frytki -bukiet surówek -2 kawy parzone

  2. Ser Lookas ★★☆☆☆

    Zachęcony dobrymi opiniami, (aktualnie 4,6) odwiedziłem karczmę u Ani. Jest to miejsce raczej z kategorii odwiedzić-zapomnieć. Panie obsługujące bardzo miłe, uśmiechnięte aczkolwiek zamówienia składasz przy ladzie ;) ale no dobra, zamówiona grochówka+devolay z pieczonymi ziemniakami. Pierwsze dostaliśmy surówki, następnie zupy. Dziwna kolejność ale dobra niech będzie. Sama grochówka w smaku smaczna, doprawiona. Ktoś miał fajny pomysł na "wkładkę" do zupy w postaci wrzucenia całej kiełbasy. No i możliwe, że to by się obroniło gdyby ta kielbasa była dobra, a nie była, odniosłem wrażenie że to najpodlejsza kiełba ever, także jak właściciele czytają to kiełba do wymiany albo nie dodawać jej wcale :p od razu człowiek się zastanawia czy reszta składników używanych w kuchni też jest "budżetowa". W zupie pływały jeszcze jakieś kawałki skór i o ile rozumiem ich używanie podczas gotowania zupy to na talerzu już tego wg mnie nie powinno być. Devolay dobry, ziemniaki ok, surówki pyszne. Niby można tu zjeść ale w dostawionym do budynku "namiocie" jest duszno i lata duża ilość much co powoduje, że jedyne o czym się myśli to zjeść jak najszybciej i uciekać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Karczma U Ani Anna Jańska?

Karczma U Ani Anna Jańska znajduje się przy Wrocławska 2a, 55-114 Ligota Piękna, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Karczma U Ani Anna Jańska?

Można skontaktować się z Karczma U Ani Anna Jańska pod numerem +48 668 816 042

Jak można dotrzeć do Karczma U Ani Anna Jańska?

Do Karczma U Ani Anna Jańska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements