Opinie

  1. A. A. Morzonek ★★★★★

    Przystanek zaskoczył nas ogromnie swoim ponadprzeciętnym smakiem! Zupy jakie jedliśmy były wspaniałe. Każda była dziełem sztuki i wspaniałego smaku. Do tego wyśmienity kotlet i mega smaczne placki ziemniaczane. Lokal może zmylić na początku - jego wystrój nie zapowiadał tego co otrzymaliśmy na talerzach. Było super !!! Dziękujemy. Jak tylko będziemy w okolicy - na pewno przyjedziemy wypróbować pozostałe DANIA!

  2. Dawid Ellwart ★★★★★

    Jedzonko pyszne, polecam z całego serca. Wszystko idealnie i świeże.

  3. Krzysztof Mrowiec ★★★★★

    20.08.2025. Wracając z Term Jakuba (wspaniały kompleks basenowy) szukaliśmy w G. M. jakiejś fajnej restauracji. Naszą uwagę zwrócił właśnie Przystanek ze Smakiem z uwagi na menu i bardzo wysoką średnią ocen. I nie zawiedliśmy się. Pierogi ruskie, schabowy, zupy pomidorowa i soljanka (tę polecam szczególnie) były wszystkie smaczne. I nie były to małe porcje lecz takie, że wstaliśmy od stołu syci. I to wszystko za trzydzieści parę zyla na osobę. Do tego 3 różne napoje. Dodatkowy plus dla kelnerki, przemiłej Pani, która lubi swoich klientów. Polecam ten lokal wszystkim, którzy są z Okawy lub przejazdem, a doskwiera im głód i nie narzekają na nadmiar pieniędzy.

  1. Filip Trznadel ★★★★☆

    Bardzo dobre jedzenie, porcje nie są pożałowane, smaczne gołąbki i zupa pieczarkowa. Mogę polecić.

  2. Tomasz P ★★★★★

    Bardzo przyjemna restauracja z jedzeniem jak u mamy! Wszystko pyszne, świeże i naprawdę sycące. Porcje duże, smaki domowe – dokładnie tak, jak powinno być. Idealne miejsce, żeby dobrze zjeść i poczuć się jak w domu. Zdecydowanie polecam!

  3. Michał Mors ★★★★★

    Po prostu rewelacja, jedzenie naprawdę przepyszne, lokal czysciutki , a wisienką na torcie jest obsługa; dawno nie widziałem tak miłej i szybkiej obsługi. 100% Polecam

  1. Anna D. ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Taki mały bar gdzie można zjeść świeże i na pewno smaczne dania kuchni ukraińskiej. Pielmieni pyszne, placki ziemniaczane z mięsem ( jak dla mnie to nowość) też ok. Polecam!

  2. Malgo Po ★★★★★

    Przepyszne jedzenie, jak w domu. Barszcz ukraiński jest świetny, chociaż nie jest to barszcz z buraków jaki jadamy zwykle w Polsce. Tutejszy barszcz jest pomidorowy, bardzo sycący, ma dużo warzyw, rozpływające się kawałki mięsa i czerwoną fasole, podawany z bułeczkami własnego wypieku. Jedliśmy też inne dania (Gołąbki i pielmieni, sałatki, łososia) wszystko bardzo smaczne. W daniach głównych trochę brakuje mi surówek. Przemiła obsługa. Można płacić kartą. Polecam serdecznie

  3. Łukasz Berezowski ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie w przystępnej cenie. Placki ziemniaczane świeżutkie, nawet po dowiezieniu do domu.

  1. Oskar ★★★★★

    Byłem przejazdem z Wrocławia - pyszne, domowe jedzenie. Miła obsługa i rozsądne ceny. Można płacić kartą niestety nie ma toalety (można się przejść do galerii obok). Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przystanek ze smakiem?

Przystanek ze smakiem znajduje się przy Strzelna 18, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przystanek ze smakiem?

Można skontaktować się z Przystanek ze smakiem pod numerem +48 798 521 180

Jak można dotrzeć do Przystanek ze smakiem?

Do Przystanek ze smakiem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements