Opinie

  1. Jerzy Szadkowski ★★☆☆☆

    W restauracji o godzinie 13.00 w niedzielę zimno. Po zjedzeniu spagetti carbonara, oboje mamy kłopoty żołądkowe. Nie pachniała świeżością

  2. Romana Rybinska ★★★★★

    Kamienica Nr 6 w Aleksandrowie Łódzkim zasługuje w pełni na pochwałę i najwyższą ocenę za jakość, rzetelność, bardzo dobrą obsługę- pełen profesjonalizm. 29.11.2025 mieliśmy przyjemność gościć w tym lokalu naszych gości z okazji naszej pięknej rocznicy ślubu. Menadżer restauracji pan Damian był bardzo pomocny w wybraniu formy przyjęcia, ale również w czasie trwania interesował się i brał udział w jego przebiegu. Osobiście pokroił i wyserwował tort zachowując najwyższy standard. Na pochwałę zasługuje również całą obsługa- miła, dyskretna w trakcie przyjęcia. Duża ilość otrzymanych przez nas kwiatów rozmieszczona w wazonach. Szczególne uznania dla szefa kuchni i pozostałych pracowników kuchni - cały zestaw dań obiadowych i przekąsek zasługuje na pochwałę i uznanie. Poza tym lokal bardzo klimatyczny, z ładnym wystrojem dostosowanym do pory roku, czysty z pachnącymi toaletami. Tym , którzy szukają lokalu na przyjęcie i nie tylko ( jesteśmy klientami tej restauracji) gorąco polecam- na pewno się nie zawiodą.

  3. Łukasz Jabłonowski ★★★★★

    Kamienica 6 to jedno z tych miejsc, które od pierwszej chwili robią wrażenie. Jedzenie pyszne, dopracowane, pełne smaku. Wino na świetnym poziomie, idealnie komponuje się z daniami. Obsługa wyjątkowo miła, profesjonalna i uważna, dzięki czemu cała wizyta jest czystą przyjemnością. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka dobrej kuchni i świetnej atmosfery.

  1. Patryk Niepodam ★★★★☆

    Miałem okazję zjeść Tagliatelle oraz spróbować Fish Burgera z frytkami. Co do pierwszego dania porcja duża,apetycznie wyglądająca jednak smakowo było średnie. Po zjedzeniu 1\3 dania smak po prostu zrobił się mdły i jednostajny. Fish burger był bardzo dobry.Frytki również smakowały i wyglądały bardzo dobrze. Lokal bardzo ładny,obsługa bez żadnych zastrzeżeń.

  2. Pati Kom ★★★★★

    Fantastyczne miejsce na rodzinne imprezy. Zrobienie chrzcin w tej restauracji było strzałem w dziesiątkę. Sala na wyłączność , klimatyzowana, elegancka. Toalety nowoczesne i przede wszystkim czyste. Obsługa pomocna, jakość jedzenia na najwyższym poziomie, wszystko było pyszne, starannie podane, wystrój stołów piękny, zadbano o każdy szczegół. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim Pan manager Damian, spełnił wszystkie nasze prośby i to bez najmniejszego problemu, doradził w wyborze dań, Pan Damian rozwiał każde nasze wątpliwości, podczas uroczystości dbał żeby było wszystko zgodnie z planem, dopytywał czy wszystko w porządku , osobiście zajął się krojeniem i poczęstunkiem tortu, zaangażowanie w przygotowaniu naszej uroczystości i dbałość o szczegóły sprawiły, że goście byli zachwyceni, na pewno jeszcze nie raz wrócimy do tej restauracji

  3. Beata Miękoś- Zydek ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre, przemiła obsługa, wspaniały dobór win. Serdecznie polecam.

  1. Waldemar Fortuna ★★★★☆

    Bardzo dobra restauracja o przemyślanym, ciekawym wystroju. Bardzo smaczne posiłki, ładnie podane na oryginalnej zastawie. Jedyny minus to obsługa. Dotychczas była bez zarzutu (bywam w tym miejscu kilka razy w roku). Tym razem, 14 marca, oczekiwanie na kelnerkę po skończonym posiłku głównym trwało zdecydowanie za długo, chociaż byliśmy jedynymi gośćmi w lokalu. Sytuacja powtórzyła się, gdy czekaliśmy na podanie rachunku (jeszcze dłużej niż wcześniej). Ponieważ mieliśmy sporo czasu sprawdzaliśmy, jak długo będziemy czekać na obsługę. Niestety zdecydowanie za długo. Kelnerka przyszła dopiero po zapytaniu się innego pracownika o jej losy na zapleczu. Szkoda, że tak się stało. Byłem gotów dać napiwek, ale w tej sytuacji zapłaciłem tylko za to, co zostało nam podane. Mimo to wrócę do tego miejsca, bo jedzenie jest tu naprawdę pyszne.

  2. Anna Gwiazdka ★★★☆☆

    Mały wybór potraw , Obsługa super , Wnętrze ładne ale tylko na dole przytulne Dziecięcy kącik za drzwiami w szatni bardzo ryzykowni e zostawić tam dzieci same bo moga sobie zrobic wielką krzywde przy wieszakach . Mogą również zniszczyc ubrania .Mam nadzieję ze obsluga ponosi wredy koszty zniszczenia . Herbata zimowa za ostra i za gorzka od nadmiaru przypraw , nie do wypicia . Herbaty drogie- po 20 zl ...

  3. Emila Kadłubowska ★★★★☆

    W Kamienicy, w grudniu 2022, odbyło się szkolenie mojego zespołu. Sala konferencyjna przyjemna, przestronna, czysta, ale niestety chłodna. Przez 2 dni nie udało się "podkręcić" temperatury. Przekąski smaczne, świeże. Brakowało nam tylko dbałości obsługi w zakresie wymiany filizanek i talerzyków. Natomiast kolacja w restauracji była na piątkę z plusem. Pyszne jedzenie podane na przepięknej zastawie, obsługa bez zarzutów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kamienica nr 6?

Kamienica nr 6 znajduje się przy Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kamienica nr 6?

Można skontaktować się z Kamienica nr 6 pod numerem +48 735 161 534

Jak można dotrzeć do Kamienica nr 6?

Do Kamienica nr 6 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements