Opinie

  1. T-R-G ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM !!! Razem z żoną zamówiliśmy -wątróbkę z ziemniakami i ZASMAŻONE buraczki -karkówka z grila i ZASMAŻONE buraczki Wątróbka stara (zielona) i nie dopieczona krajać wypływała krew Karkówka surowa !!!! Buraczki to wgl dno kucharz chyba nie wie co to są buraczki ZASMAŻONE !! Po telefonie do restauracji pani która odebrała telefon stwierdzał że albo dostaniemy kod rabatowy na kolejne zamówienie albo zwrot pieniędzy bo jak to sama powiedziała ,,rzeczywiście coś tam nie zagrało w tym zamówieniu „…… PORAŻKA!!!!…….

  2. Dariusz Nowicki ★★★★★

    Bardzo pozytywne zaskoczenie! Dania są duże, porządnie doprawione i naprawdę smaczne. Mięso mięciutkie i dobrze wypieczone, kapusta jak domowa, a porcje takie, że nikt stąd nie wyjdzie głodny. Wystrój w środku typowy dla góralsko-wiejsko-karczmianego stylu – dużo drewna, ciepłe światło, klimat prawdziwej chatki. Przyjemnie, swojsko i z charakterem. Obsługa miła, a jedzenie pojawia się na stole szybciej, niż się spodziewasz. Jeśli ktoś lubi solidną kuchnię w dobrych cenach – zdecydowanie warto wpaść.

  3. Klaudia ★★★★☆

    Smaczne jedzenie, choć dosyć tłuste, typowo polskie dania, duże porcje. Sam wystrój w stylu góralskim, porządne drewniane stoły i ławy, sielskie obrazy i firanki, jest przyjemnie w środku. Brak możliwości zamówienia % napojów (akurat wtedy kiedy byliśmy).

  1. Weronka 1989 ★★☆☆☆

    Zupełne pomieszanie z poplątaniem… miejsce z potencjałem od strony wnętrza i wystroju . Jednakże kuchnia , tam potrzebne są pilne zmiany. Mąż zamówił golonkę która ewidentnie była twarda jak kamień, ja zamówiłam polędwicę wieprzową z kluskami śląskimi w sosie kremowym z Kurek. I tu zupełny miszmasz kluski powinny nosić nazwę „mączne „ polędwica powiedzmy że dosyć miękka ale kremowy sos kurkowy został zastąpiony śmietana z kartonu który pływał po całym talerzu. Jedyne co się obroniło to flaczki , bo rosół do domowego to on nawet nie dorasta. Brak możliwości wypicia lampki wina lub dla panów piwa to też duży minus. Przy tak dobrej lokalizacji asortymentu jeśli chodzi o alkohole brak.

  2. Bogdan R ★☆☆☆☆

    Jeśli M.Gesler robiła tu rewolucję,to na pewno nie była udana.Nie sprawdzałem.Wybrałem to miejsce ze względu właśnie na rewolucje…z tych to chyba zostały tylko zasłonki w oknach..Odradzam!Omijajcie szerokim łukiem!Zamówiłem polędwiczki hetmańskie w sosie kurkowym.Dostałem zwarzoną breję..zjadłem tylko frytki i ogórek kiszony z zamówienia.(patrz zdjęcie).ponad to czego bym nie chciał to odpowiedź kelnera była:tego dziś nie mamy…jak doszło do punktu napoje,chcąc zamówić piwo otrzymałem odpowiedź że dzisiaj tylko Lech frii…Osobiście NIE polecam!!!!!!!!!noni zapomniałbym o uklejonych stołach lepiących się do łokci i wszechobecnej latającej musze!

  3. Paulina S ★★★★★

    Pyszne jedzenie, przyjemne wnętrze z kominkiem, miła obsługa :) Zamówiliśmy żurek, polędwiczki w sosie kurkowym, wątróbki drobiowe z plackami ziemniaczanymi i filet z piersi - zniknęło z talerzy wszystko :) polecam to miejsce :)

  1. Dominik Gąsiorek ★★★☆☆

    Wpadliśmy z kolegą na ciepłą, szybką kolację po całym dniu pracy na zewnątrz. Z racji tej, że stołujemy się przeważnie w trasie a budżet firmowy nie jest z gumy to staramy się wybierać w miarę optymalnie i nie przepłacać. Po krótkiej naradzie wybór padł na placki ziemniaczane ze schabem. I tu muszę zaznaczyć, że zupełnie nie rozumiem czemu to jest sam suchy schab a nie gulasz jak w każdej innej normalnej restauracji? W każdym razie w zestawie towarzyszyła mu na maxa słona i kwaśna kapusta oraz dwa całkiem przyzwoite placki ziemniaczane. Ogólne wrażenie dobre. Podobnie sam lokal i atmosfera. Bardzo miła pani kelnerka.

  2. Kuba Abramowicz ★★★★★

    Jedzenie przepyszne. Dania świeże i smakowicie wyglądające, bardzo duże porcje. Karczma bardzo klimatyczna aż miło zjeść, obsługa miła, zamówienie szybko podane. Bardzo Polecam

  3. Marcin Pastucha ★☆☆☆☆

    Byliśmy w Karczmie wczoraj tj. 12.07.2022 . Zamówiliśmy flaki, wątróbkę z gotowanymi ziemniakami , kotlet schabowy z plackiem ziemniaczanym i zestaw dla dziecka ( nugetsy z frytkami ) . Flaki Ok tylko według mnie za rzadkie - wyglądało jak zupa i troszkę flaczków. Wątróbka z ziemniakami najlepsza ale pozostałe dania niejadalne . Schabowy grubości 4 mm bez smaku , placki to samo - bez smaku . Nugetsy bez smaku , frytki ? Sam tłuszcz, jak nacisnąłem widelcem wypływał olej z tych frytek . Gdybyśmy nie byli mega głodni w trasie to bym tego nie jadł. Ogólnie nie polecam .

  1. bozena kosinska ★★★★☆

    Karczma godna polecenia na obiad. Testowaliśmy wątróbkę z cebulka była całkiem dobra, może zbytnio rozdrobniona ale przynajmniej nie sucha, trochę za dużo cebuli ale to kwestia gustu. Bataty pieczone duża porcja, niestety przesolone i pikantne z powodu posypki paprykowej, dla nas ok, ale jeśli ktoś nie lubi pikantnych potraw to odradzam. Frytki ok. Burger na plackach ziemniaczanych duży i dobry. Gdyby placki nie były tak mocno wysmażone to nawet może byłoby powiedzieć, że bardzo dobry. Smażony pstrąg zrobiony dobrze, soczysty.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Karczma Pod Strzechą?

Karczma Pod Strzechą znajduje się przy Rzemieślnicza 35, 95-030 Rzgów, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Karczma Pod Strzechą?

Można skontaktować się z Karczma Pod Strzechą pod numerem +48 601 833 337

Jak można dotrzeć do Karczma Pod Strzechą?

Do Karczma Pod Strzechą można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements