Opinie

  1. Ada ★★★★★

    Pyszna azjatycka kuchnia. Znajdzie się coś dla wegan, wegetarian, bezglutenowców i mięsożerców, więc idealne miejsce na wypad z większą grupka znajomych. Dania pyszne a sernik baskijski obłędny!

  2. Cyprian Lorent ★★★★★

    Byliśmy w 6 osób. W większości dania główne oceniamy na około 4 . Jedne bardzo dobre ,drugie dobre . Największy minus za bowl z łososiem i awokado. Bardzo surowe , miałkie, nijakie ,tak jakby brakowalotu jakiegoś złączenia tego wszystkiego. Krewetki dobre , curry także. Drink lyche przepyszny. Atmosfera przednia. Kelnerzy się starają i są wyluzowani ale z uśmiechem. Klimat lokalu świetny. Polecam .

  3. Alicja Grześkowiak ★★★★★

    Wracamy tu co jakiś czas, bardzo lubimy to miejsce. Super zarówno oferta lunchowa od 12 do 16 od poniedziałku do piątku jak i zwykłe menu. Duży wybór dań i napoi. Zdecydowanie lepsza lokalizacja niż ta na Świdnickiej. Jest tu więcej miejsca i jest się mniej na widoku przez fajne rozłożenie stolików. Świetne patio w sezonie letnim!! PS tutaj są najlepsze frytki z batatów!

  1. Maciej Płonka ★★★★★

    W Woosabi jestem, któryś raz z kolei a to dlatego, że ciężko jest znaleźć równie dobry lokal we Wrocławiu. Restauracja ta słynie ze swoich bułeczek bao oraz z bowlów, które serowowane są na kilka sposobów. Coś dla siebie znajdą tu zarówno osoby chcące zjeść danie mięsne, wegańskie i wegetariańskie, oraz ci, którzy chcą napić się dobrych drinków prosto z egzotyki. Warto dodać, że serwowane są tu bardzo dobre frytki z batatów, które są obowiązkowym punktem zamówienia. Obsługa młoda, pomocna i zawsze uprzejma. Lokal jest bardzo duży, więc problemu ze znaleziem stolika nie powinno być, choć czasami tak dużo osób chce zjeść dobre jedzenie, że tworzą sie krótkie kolejki. Ceny są przystępne, ale NA PEWNO adektawne do jakości. Goraćo polecam każdemu spróbować u nuch azjatyckiej kuchni.

  2. Alma Wojciechowska ★★☆☆☆

    Po wejściu do lokalu obsługa przywitała nas z daleka siedząc tyłem przy ladzie i nie odrywając wzroku od telefonu. Przez cały pobyt w restauracji zachowanie kelnerów było bardzo nieprofesjonalne. Usiedli przy stoliku obok nas po czym zaczęli tam dezynfekować karty, liczyli pieniądze, siedzieli na telefonach, rozmawiali w najlepsze. Strasznie rzucało się to w oczy. Zamówiliśmy lemoniadę, herbatę zieloną z palonym ryżem i dwa sety po dwie bułeczki bao (pulled pork, bulgogi beef, kaczka, tofu) z frytkami z batatów. Lemoniada mała, prawie bez smaku, za taką cenę to nieporozumienie. Herbata jakościowo dobra ale sposób podania pozostawia wiele do życzenia. Smak każdej bułeczki był mało wyrazisty, mięso zbyt suche i słabo doprawione. Jedynie do frytek nie mieliśmy zastrzeżeń, były bardzo smaczne. Jestem bardzo niemile zaskoczona, ponieważ ponad rok temu odwiedzałam tą restaurację i miałam o niej bardzo dobre zdanie. Wróciłam tam po czasie licząc na dobre jedzenie i milo spędzony czas i bardzo się rozczarowałam zarówno obsługą jak i smakiem potraw.

  3. Kamil Sarnowski ★★★★★

    W sumie bardziej 4.5 niż 5, ale daje 5 na zachętę ;) Wraz z żoną zamówiliśmy bułeczki baozi z wołowiną, frytki z batatów i bowl z łososiem, żona bowl oceniła na 5 gwiazdek, wszystkie skladniki były dobrej jakości i dobrze się ze sobą łączyły, ryż nie byl suchy. Frytki z batatów były chrupiące i smaczne, chociaz niektóre z nich ewidentnie smażyły się zbyt długo, były bardzo ciemne i gożkawe. Sos do frytek bardzo dobry, lekko ostry. Bułeczki bardzo dobre, aczkolwiek mam wrażenie że wołowina swoje już odleżała, bo była trochę sucha i gubiła się w innych smakach, dominował chrzan, następnie było czuć kimchi, potem ogórki (nie jestem przekonany czy na pewno tu pasują, ale to raczej kwestia gustu) i dopiero na samym końcu czuć wołowinę, o ile w ogóle. Generalnie miejsce z potencjałem, ceny rozsądne, chetnie spróbuję innych pozycji z menu.

  1. Tomasz Łoś ★★★★★

    Lokal położony na delikatnych obrzeżach rynku, miejsce to odwiedziłem w sobotę, zaraz po otwarciu. Mimo wczesnej pory, potrawy dostarczono stosunkowo wszybko. Zamówiliśmy dwa zestawy bułeczek bao z dodatkami w postaci frytek i zupy miso. Bardzo smaczne, mi szczególnie przypadły do gustu z mięskiem i kimchi oraz z łososiem. Zupa miso również bardzo smaczna. Obsługa sympatyczna, całość wizyty przebiegała bez zarzutu. Miejsce to odkryłem z polecenia znajomych, którzy bardzo chwalili wspomniane bułeczki. Po kilku udanych zamówieniach do domu, postanowiłem odwiedzić to miejsce stacjonarnie i powiem tak, nie zawiodłem się. Polecam, jeśli lubicie tajskie smaki na pewno warto odwiedzić. Ja na pewno wrócę :)

  2. Stanisław Kotecki ★★★★★

    Po pierwsze - bardzo dobra i szybka obsługa. W piątkowy wieczór dania dostaliśmy po 15 minutach! Wyśmienity bowl mango-curry (39 zł) - mocno rozgrzewa, więc nie najlepszy wybór w upały. Pyszne bao i idealne frytki z batata - słodziutkie, nieprzesiąknięte tłuszczem. Bardzo dobra lemoniada truskawkowa - czuć prawdziwe owoce, świetnie ochładza (39 zł za dzbanek - trochę dużo, ale dwie osoby spokojnie się napoją). Sam lokal bardzo ładny, polecam przejść przez środek na patio na zewnątrz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Woosabi Włodkowica - Urban Oasis?

Woosabi Włodkowica - Urban Oasis znajduje się przy Pawła Włodkowica 21, Stare Miasto, 50-072 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Woosabi Włodkowica - Urban Oasis?

Można skontaktować się z Woosabi Włodkowica - Urban Oasis pod numerem +48 789 146 225

Jak można dotrzeć do Woosabi Włodkowica - Urban Oasis?

Do Woosabi Włodkowica - Urban Oasis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements