Opinie

  1. Hanna Melczyńska ★★★★★

    Przepyszne jedzenie! Byłam przejazdem w trakcie koncertu na niedalekiej arenie. Pomimo dużego ruchu w tym dniu czas oczekiwania na jedzenie wyniósł około 20 minut. Z koleżanką zamówiłyśmy kurczaka, mama koleżanki miała kaczkę. Wyszłyśmy najedzone i zadowolone. Jedzenie świeże, obsługa bardzo miła. Polecam serdecznie i jak jeszcze kiedyś będę w okolicy to na pewno zajrzę.

  2. Sandra Półtorak ★★★★☆

    Byliśmy pierwszy raz. Jedzenie dostaliśmy bardzo szybko. Obsługa serdeczna, pani kelnerka bardzo miła. Z minusów słaba wentylacja zapachów wewnątrz lokalu - byliśmy zaledwie pół godziny a wystarczyło, żeby każdą część naszego ubrania i włosy przesiąkły totalnie zapachem oleju. No i niestety dostałam bardzo twardą, gumową wołowinę - pani kelnerka nie proponowała, że zrobią jeszcze raz tak samo, lecz zasugerowała wymianę mięsa na kurczaka i zrobienie od nowa. Założyłam, że wówczas zapłacimy za danie odpowiednio mniej, bo wiadomo, że kurczak jest dużo tańszy od wołowiny. Niestety okazało się, że pani policzyła cenę dania jak za wołowinę. Uważam, że nie powinno tak być. Gdybym chciała kurczaka to zamówiłabym go od początku. Chciałam wołowinę. Jeśli w ramach rekompensaty dostałam jednak inne, tańsze danie to nie powinnam płacić jak za droższe.

  3. Marcin Olkowicz ★★★★★

    Miejsce w niezbyt ciekawym i chyba niezbyt uczęszczanym pasażu handlowym. Warto tu jednak dotrzec, szczególnie z uwagi na tajskie klimaty. Wszystko, co jedliśmy smakowało nam bardzo. Obsługa sprawna, na jedzenie nie czeka się zbyt długo. Trudno spodziewać się tu jakiegoś niezwykłego klimatu, ale nie stanowi to w żadnym stopniu o unikaniu miejsca. Doceniam drobiazgi jak ciekawie, choć zupełnie nie ortodoksyjnie skomponowana sałatkę wakame, w której dodatek sałaty nie okazał się totalna wtopa. Bulgogi nieco za mało wyraziste. Zupa Kim Chi jak dla mnie zbyt mało ostra. Wszystko jednak smaczne. Najsłabiej wypadło sushi, na ktore bym tu nie wrócił.

  1. Emilia Grochalska ★★★★★

    Przepyszne jedzenie wszystkie ryby i warzywa świeże poza jedzeniem przemiła pani z obsługi nie ma na co narzekać.Poszłam tam z dziewczynami z okazji moich urodzin pani spytała jaką okazję świętujemy ja odpowiedziałam że moje urodziny dostałam dodatkowy napis na sushi .

  2. Przemysław Niewiadomski ★★★★★

    Fajne miejsce na pyszny posiłek. Wołowina Bulgogi bardzo smaczna, świeża. Ryż znakomity. Porcje duże, sycące. W porządku kompozycja warzyw. Bardzo miła i pomocna obsługa, opisała oraz rekomendowała dania. Spokój, cisza. Polecam i oby tak dalej

  3. Kamil Grząbkowiak ★★☆☆☆

    Niestety troszkę negatywnie na temat tej restauracji. Ramen - nie miał nic wspólnego z daniem które znamy z innych restauracji. Bulion smakował jak by był z proszku, kluski teksturą jak typowy makaron z zupek chińskich, sadzone jajko zamiast gotowanego, 2 kawałki kaczki wielkości łyżeczki na porcję. Trochę skromnie. Danie Wołowina z Wok na smażonym makaronie - jestem absolutnie przekonany, ze danie nie dostknęło WOKa. Warzywa były wcześniej przygotowane na parze lub gotowane i tylko odgrzane do dania. Makaron smażony jedynie w wyobraźni, śliski, smakował jak paczkowany z lidla. Grzyby shittake/mun nawet nie zostały porządnie odcedzone z zalewy. Sajgonki z najtańsze paczkowane. Ogólnie za przystawke, zupę i 2 dania 97 zł. Niby ciężkie czasy to nic dziwnego, ze drogo, ale w innych restauracjach za te pieniądze przynajmniej smacznie. Obsługa dosyć mila więc 2 gwiazdki

  1. Piotr ★★★★★

    Pierożki gyoza niebo w gębie. Kaczka przepyszna, sushi też na bardzo dobrym poziomie. Nigiri najlepsze jakie jadłem. Bardzo miła obsługa, ceny tez w porządku. Polecam.

  2. Zuzanna Paryż ★★★★★

    Jak zawsze cudownie! Obsługa na najwyższym poziomie, zawsze uśmiech na twarzy i uprzejmość a przede wszystkim wielkie brawa dla Pani blondynki w długich włosach. Na potrawy nie czeka się długo, wszystko świeże i smaczne. Jem tam dosyć często i zawsze wychodzę bardzo najedzona i zadowolona.

  3. Szymon W ★★★★★

    Dziękuję, że miałem możliwość spróbowania tak rewelacyjnego sushi, nie zasłużyłem na to na pewno! Przepyszne, świeże i pięknie podane! 6/5 gwiazdek! Numer jeden ze wszystkich sushi jakie jadłem a trochę tego było. Sobota godzina 15, zamówienie do domu (6km), 1:15h oczekiwania uważam za całkiem niezły wynik

  1. Maciek Martin ★★★★★

    Jak zwykle się nie zawiedliśmy, ramen był pyszny delikatnie pikantny i gorący tak jak zupa powinna być. Kaczka Pekin z sosem słodko ostrym niebo w gębie no i sushi nic dodać nic ująć. Miejsce naprawdę warte polecenia

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Sushi Yuna?

Restauracja Sushi Yuna znajduje się przy Warmińska 20/41, Fabryczna, 54-110 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Sushi Yuna?

Można skontaktować się z Restauracja Sushi Yuna pod numerem +48 535 005 711

Jak można dotrzeć do Restauracja Sushi Yuna?

Do Restauracja Sushi Yuna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements