Opinie

  1. Figiel_111 ★☆☆☆☆

    Kiedyś to była pizzeria. Wszystko było pyszne i na czas. Ostatnio dostaliśmy pizzę ze starym mięsem (Pan rzekomo nie pamięta takiej sytuacji). Pizza z dziś spalona nie do zjedzenia, początkowo powiedziane, że bulwy. Ale ja wiem jak ta pizza powinna wyglądać... Pan zadzwonił i powiedział, ze zrobi nowe, ale trzeba przyjechać samemu. Kpina jak dla mnie nie polecam

  2. vector666cwalk ★★★☆☆

    Obornicka pizza w fajnym klimacie, Zamawiana przy okienku jak na posesji. Można również usiąść przy stolikach na zewnątrz Cały proces produkcji pizzy można obserwować przez niewielki otwór. Czas podania był dosyć sprawny. Możliwość płatności kartą, zamawiania z dowozem lub odbiorem. Sam smak pizzy był dosyć średni a ciasto zachowywało się dziwnie - nie było ani puszyste ani cienkie coś pomiędzy. Bogato potraktowane składnikami. Dosyć jałowy smak całej kompozycji przez brak przypraw. Raczej nie wrócę żeby odwiedzić lokal bo to nie moje smaki ale ciekawe doświadczenie

  3. Alpek ★☆☆☆☆

    Kiedyś Ta pizzeria miała zarąbista pizze! Kiedyś to ciasto i składniki pierwsza klasa! A teraz po latach taki revisit i tragedia! Zamowiliśmy Sobie pizze I składniki nieświeże i okropne! Nigdy z tamtąd więcej nie zamowie a szkoda bo Bardzo dobra pizza kiedys tam była! Konkurencja ma świetlaną przysłosć

  1. Kasia Widzinska ★☆☆☆☆

    Najgorsza pizza jaka jadłam i niemiła obsługa

  2. przemek ★★★★★

    Dowożą najszybciej w Obornikach - 20 min. U konkurencji czasem się 2h czeka.

  3. Patrycja Machajska ★☆☆☆☆

    Serdecznie nie polecam - pizza duża jak mała. Dostawca nawet do klatki nie wchodzi tylko każe na siebie czekać przed klatką. Składniki pozostawiają wiele do życzenia. Bardzo się zawiodłam.

  1. Lukasz Kmiec ★★★★☆

    Pizza zawsze mi tu smakowała, bardzo dużo sera, super ciasto a sos tzatziki jest po prostu mega. Ale niestety lokal to porażka, nie chce się tam spędzać czasu. Na pewno biznes lepiej by się kręcił jeśli zamówienia byłyby rozwożone w większym obszarze.

  2. Jakkow ★☆☆☆☆

    Zamówiłem pizzę jakiś czas temu, niesamowicie się zawiodłem. Po pierwsze: Pizza przyjechała 1.5 godziny PO CZASIE zamówienia, mimo że czas dojazdu to było max. 10 minut. Pomijam już stary, śmierdzący ser na pizzy, pomijam również nieświeże składniki, ciasto smakujące spalenizną też jakoś by uszło. Ale włosy w pizzy i sosach to jakieś nieporozumienie, nie chcę się nawet zastanawiać z jakich części ciała one się tam znalazły... Mam nadzieję, że czym prędzej to miejsce zostanie gruntownie skontrolowane przez Sanepid oraz inspekcję pracy. Po drugie: Dlaczego to miejsce nazywane jest Caffe, skoro jedyna kawa jaką można tam dostać to jakieś popłuczyny z biedronki? Ogólnie nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Caffe Pizzeria Milana?

Caffe Pizzeria Milana znajduje się przy Stefana Batorego, 55-120 Oborniki Śląskie, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Caffe Pizzeria Milana?

Można skontaktować się z Caffe Pizzeria Milana pod numerem +48 666 270 442

Jak można dotrzeć do Caffe Pizzeria Milana?

Do Caffe Pizzeria Milana można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements