Opinie

  1. Katarzyna Krawczyk ★★★★★

    Ilmio to miejsce, w którym spotyka się kunszt sztuki kulinarnej i wspaniała domowa atmosfera. Pani Beatka to człowiek z wielką pasją do gotowania i ogromnym sercem dla odwiedzających ją gości. Produkty są świeże i zawsze najwyższej jakości a dania fantastyczne i bardzo smaczne. Warto odwiedzić Ilmio i zjeść np wspaniale spaghetti z cudowną burrata w talerzyku zrobionym z miłości do pizzy ! Polecamy !

  2. Karolina Cybulska ★★☆☆☆

    Odwiedziłam restaurację Il Mio we Wrocławiu, zachęcona wysokimi ocenami. Niestety, nasze doświadczenie było dalekie od zachwytów. Zamówiliśmy dwie pizze oraz dwie „herbaty zimowe”. Byłam świadkiem procesu przygotowania „herbaty” przez Panią Kelnerkę, która, jak zauważyłam, zajmowała się również zmywaniem naczyń. To rozumiem, że świadczy o obciążeniu pracą. Niestety, odbiło się to na jakości: herbata parzyła się dosłownie minutę, po czym torebka została wyrzucona. Do tego dodano ogromną ilość słodkiego syropu (soku?) z plastikowego baniaka. Dodatki, takie jak mięta i pomarańcza z goździkami, nie były w stanie uratować smaku. Napój smakował jak woda z sokiem, nie miał nic wspólnego z aromatem prawdziwej herbaty. Co więcej, do herbaty podano nam łyżeczki, ale nie otrzymaliśmy żadnego talerzyka, na który można by ją odłożyć. To był największy minus wizyty i niestety całkowicie zniechęcił mnie do jedzenia. Skuszona rekomendacją kelnerki, zamówiłam pizzę z sosem dyniowym. Sos to była zmiksowana dynia o bardzo nijakim smaku, pizza z wyczuwalną, nieprzyjemną dla mnie nutą (jak kostka rosołowa). Druga pizza również nie zachwyciła. Ciasto było poprawne, ale składniki i ogólny smak nie usprawiedliwiały wysokich ocen. Kelnerka nie znała czasu oczekiwania na dania. Po doinformowaniu się o czasie oczekiwania na makaron, nie zapytała się kucharza o czas oczekiwania na pizzę. A zapytaliśmy o to przy składaniu zamówienia. Lokalizacja restauracji w domu, w którym mieszkają właściciele, dodaje specyficznego klimatu. Muzyka grała jedynie w pomieszczeniu obsługi, co sprawiało, że w części dla klientów panował nieco dziwny klimat. Płatność za zamówienie przy wyjściu, przy kasie. Można płacić kartą. Podsumowując, ani pizza, ani „herbata zimowa” nie sprostały moim oczekiwaniom. Wielofunkcyjność kelnerki, wydaje się negatywnie wpływać na jakość serwowanych produktów i dbałość o detale. Przez sposób przygotowania napoju i jego jakość, moja wizyta zakończyła się szybkim zniechęceniem. Mimo dużej frekwencji, nie rozumiem fenomenu tak wysokich ocen.

  3. Igor Sokołowski (Igor Sok) ★★★★★

    Pychota. Jedna z najlepszych pizz jakie jadłem w życiu. Ceny niskie a jakość rewelacja. Obsługa miła bardzo a miejsce samo w sobie klimatyczne. Polecam każdemu. Również i pupile są tu mile widziane

  1. Luigi Prz ★★★★★

    Wg mnie jedna z najlepszych włoskich restauracji we Wrocławiu. Lokal nie jest duży ale z racji że jest trochę schowany przed światem jest duża szansa na miejsce ( latem jest też ogródek ). Wystrój klimatyczny ale nie przesadzony a w tle włoska muzyka. Słowem, bardzo przyjemnie się tam siedzi. Jest gdzie zaparkować jeśli chce się przyjechać autem/rowerem. Co do jedzenia, lokal wita nas kartą w której znajdziemy typowo włoskie pozycje: pasty, ravioli, zupy pizza itd. Mimo zapełnionej w połowie sali dania przyszły w mniej niż 30min także na plus ( pizza i makaron w zamowieniu). Restauracja chwali się sprowadzanymi z Włoch składnikami i ewidentnie nie jest to frazes, jakość składników było czuć do tego domowej roboty włoski makaron, niebo w gębie. Ciasto w pizzy idealne, makaron też nie pozostawia nic do życzenia. Podsumowując: ładne miejsce, bardzo dobre jedzenie, rozsądne ceny, brak tłoku. Na pewno polecam i na pewno to nie była ostatnia wizyta w tej restauracji.

  2. Zbigniew Janusz ★★★★★

    Marzec 2023. Byłem przejazdem i wpadłem na jeden posiłek. Polecam to miejsce ze względu na bardzo dobra pizze, dobrą obsługę i klimat miejsca. Lokalizacja trochę na uboczu co może być minusem dla osób nie zmotoryzwoanych ale nie zaliczam tego jako minus- za to jest spokojnie. Na danie nie czeka się długo, pizza wyśmienita- sałatka może być. Polecam.

  3. Maj ★★★☆☆

    Smak w porządku, ciasto od pizzy cieniutkie i sprężyste ale pizza bardzo mała. Gdyby zamawiać samą pizzę to raczej nie można się najeść, a cena jest standardowa. Makaron bardzo smaczny, świeży. Miejsce w ogródku przyjemne, obsługa super miła. Minus za pominięcie zamówienia jednej osoby z naszego stolika, nie chcieliśmy się już upominać, bo byliśmy na samo zamknięcie lokalu.

  1. Wojciech ★★★★★

    Lokal jest zaadoptowanym dużym pokojem w domu, dlatego jest trochę ciasno. Na szczęście przy dobrej pogodzie można skorzystać z ogródka. Pizza dobra w smaku, na bardzo cienkim cieście. Trzy rodzaje oliwy. W lokalu gra jakieś włoskie radio co fajnie wpływa na klimat. Gorzej jak są akurat wiadomości po włosku... Ogólnie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres il mio włoska pizza?

il mio włoska pizza znajduje się przy Grawerska 13b, Psie Pole, 51-180 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do il mio włoska pizza?

Można skontaktować się z il mio włoska pizza pod numerem +48 884 818 515

Jak można dotrzeć do il mio włoska pizza?

Do il mio włoska pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements