Opinie

  1. sholler psx ★★☆☆☆

    Na dzien dobry po orwarciu drzwi pokoju przywital mnie smrod z kanalizacji.....

  2. Jarosław Dudek ★★★★☆

    Mały hotel, dla mnie ok. Spokojne otoczenie. Nie przeszkadza nawet fakt, że okna z mojego pokoju wychodziły bezpośrednio na ulicę.

  3. Janusz Pawłowski ★★★★★

    Spokojny, przyjemny i tani hotelik. Pokoje ładne, widać że po remoncie. Świetny dojazd do południowego Wrocławia. Śniadanie dobre. Za tą cenę? Super.

  1. Tomasz Banach ★★★★★

    Mieliśmy bardzo krótki pobyt bo wieczorem przyjazd i wcześnie rano, jeszcze przed śniadaniem wykwaterowanie. Ale dobrze zlokalizowany bo niby cisza i spokój ale dość blisko dyskontów spożywczych. Pokój mieliśmy bardzo duży jak na 2+1 więc komfort bardzo duży. Polecam!

  2. Henryk Kos ★★★★★

    Bardzo mi się podobało. Patrząc ile zapłaciłem a co dostałem w zamian nie mam powodu do narzekań. Jak będę w Wrocławiu to napewno tu wrócę.

  3. Joanna Cupryk ★★★★★

    Kameralny, świetnie położony hotel. W Hotelu Inter zorganizowaliśmy nocleg dla gości weselnych. Wszyscy byli zachwyceni lokalizacją, z dala od ruchliwych tras, wokół cicho i zielono. Pokoje bardzo czyste, wysoki standard sprzętów, łóżka wygodne, w pokojach niczego nie brakowało. Śniadanie pyszne, z dobrej jakości produktów. Parking przed hotelem wystarczający biorąc po uwagę wielkość obiektu. Serdecznie polecam! :)

  1. Adam Adamski ★★★★★

    Bardzo polecam. Przepiękne pokoje w super cenie. Bardzo często. Spokojna okolica

  2. Łukasz Krzyżanowski ★★★★☆

    Miły, kameralny pokój z dobrą obsługą. Podczas dwukrotnego pobytu przeszkadzali mi hałasujący goście. Śniadania mało urozmaicone, ale smaczne. Kawa z ekspresu.

  3. Anna-Maria Szatan-Duda ★★★★★

    Hotel zlokalizowany na uboczu miasta, dobrze zkomunikowany, przystanek autobusowy niedaleko, pokoje bardzo przytulne, bardzo czysto, wysoki standard, w pokoju klimatyzacja, mini barek i sejf, wygodne łóżka, płaski telewizor, możliwość zrobienia kawy i herbaty, biurko, wystroju w dobrym guście bardzo klimatyczny. Śniadania bardzo smaczne i dużo w formie bufetu, do śniadania do dyspozycji ekspres do kawy ( pychota) w cenie 35 zł. Śniadania serwowane do 10 godziny. Obsługa bardzo miła i konkretna, obsługa chotelowa robi swoje mimo to że nie jest widoczna. Relacja ceny do jakości bardzo zadowalająca. Zaskoczył mnie standard otrzymanego pokoju ( 3 osobowy) 1 łóżko małżeńskie i 1 pojedyncze ( rozłożona sofa, bardzo wygodna), pokój był 2 poziomowy. Łazienka bardzo czysta z suszarką do włosów do dyspozycji. Polecam.

  1. Emilia Jaśkowiak ★★★★★

    Podróżowałyśmy w 3 osoby, dostałysmy pokój nr 16, a w zasadzie 2 pokoje dwupoziomowe z piękną łazienką, i klimatyzacją. Pokoje czyste , ciche, bezpłatny parking, pyszne śniadanko, na pewno wrócimy do tego hotelu!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres HOTEL INTER?

HOTEL INTER znajduje się przy Słoneczna 1a, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do HOTEL INTER?

Można skontaktować się z HOTEL INTER pod numerem +48 713 444 446

Jak można dotrzeć do HOTEL INTER?

Do HOTEL INTER można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements