Opinie

  1. Justyna P. ★★★★★

    Pizza rewelacyjna, zamawialiśmy parę razy , warto było jednak przyjść na miejsce, prosto z pieca jeszcze lepsza :)

  2. Aga And ★★☆☆☆

    Wybrałam się z rodziną na pizzę skuszona opiniami z Facebooka i z Google ale niestety... Za cenę ponad 140 zł spodziewałam się czegoś znacznie lepszego ale po kolei... 1- na pizzę która ma się pięć w piecu rozumiem przy wysokiej temperaturze jak na pizzę włoską przy pustej sali (dosłownie byliśmy jako jedyni parę minut po nas przyszła jedna para) czekaliśmy około 30 minut 2- miała być to pizza włoska niestety mimo że fakt była chrupiąca i cienka to naprawdę odbiegała od włoskiej pizzy nie mówię tu o pizzy neapolitańskiej 3- jakoś oliwy .... Oliwa psuje się jeśli zaczyna być gorzka to znaczy że już jest zepsuta 4- sala zabaw dla dzieci w rogu widać zalanie ponadto niestety ale miejce gdzie bawią się dzieci a macie pusta salę powinno być posprzątane wiem że to dla dzieci ale trzeba zachować tam czystość powiem tak więcej nie znaczy lepiej zostawić parę rzeczy i naprawdę straczy bo tam było tego za dużo patrzac na te rzeczy ich stan i niestety ubrudzenie np. po co piornik z kredkami wystarczy pojemniczek a nie pironik brudny aż się przypelic można tak samo wózki z rączkami które już dawno powinny być do wywalenia mogła bym tak naprawdę sporo ogranijcie temat bo ja czułam się tam mega niehigieniczne... 5- jakoś pizzy i ilość składników zdjęcia mówią same za siebie a bladość pizzy no cóż 6- frytki nie dopieczone blade i to za 15 zł no sorry ale z tym to was wyobraźnia poniosła ale plus za keczup. Powiem tak miejsce ma potencjał ale jeszcze do jakości w jedzeniu jak i w czystości musi jeszcze sporo popracować.

  3. Małgorzata Milancej ★★★★★

    Bardzo smaczna pizza! Minus za czas oczekiwania 20min dłuższy, niż zapowiedziany.

  1. anna maj ★★★★★

    Pyszna pizza, rewelacyjna i przyjazna obsługa. Idealne miejsce na rodzinną pizzę. Super pokój zabaw dla dzieci w lokalu. My tym razem zdecydowaliśmy się na ucztę w domu. Polecam!

  2. Marcin Zarzycki ★★★★★

    Zamówienie złożone przez pyszne. Czysty przypadek i jestem miłe zaskoczony. Ciasto bardzo smaczne nie wciskają sosów tylko oliwę czosnkową i ostrą. Pizze bardzo nam smakowały i pewnie to powtórzymy. Sprawna dostawa. Polecam!!!

  3. Karolina Zarzeczna ★★★★☆

    Bardzo smaczna pizza. Minus za (biedną, zaczepianą przez dzieci) papugę w klatce w lokalu.

  1. Kasiunia i Mainek Na zawsz razem ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka za ciasto które było smaczne ale w zupełności nie przypominało wloskiego ciasta niestety składniki na pizzy w ilości 1do 10 oceniam na 1 , oliwa czosnkowa absolutnie nie Czosnowa smakuje jak olej Kujawski jak do tej pory to j jest pierwsza Włoska pizza z wielu pizzerii która nie jest poprostu pizzą włoską a jest tylko z nazwy .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Mariano Italiano Zgierz?

Pizzeria Mariano Italiano Zgierz znajduje się przy Topolowa 30, 95-100 Zgierz, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Mariano Italiano Zgierz?

Można skontaktować się z Pizzeria Mariano Italiano Zgierz pod numerem +48 535 770 577

Jak można dotrzeć do Pizzeria Mariano Italiano Zgierz?

Do Pizzeria Mariano Italiano Zgierz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements