Zacznę od najgorszego, a jest to obsługa. Sytuacja prozaiczna - zamówiłem dwie pizze (Salsicia Miele [34 zł] oraz Bianca Pesto [19 zł w promocji przy zakupie dwóch]). Gdy kulturalnie zwróciłem obsłudze uwagę przy odbiorze, że na plakacie tuż przed lokalem widnieje informacja, że Salsicia Miele kosztuje 32 zł i zapytałem skąd ta rozbieżność (w końcu zgodnie z prawem powinienem zapłacić cenę jaką widzę na cenówce), powiedziano mi - uwaga - "To stara informacja." a następnie dodano "Przecież pana nie oszukaliśmy, pan i tak mniej zapłacił, bo promocja.", a zanim zdążyłem odpowiedzieć rzucono "dziękujemy, zmienimy" i zamknięto mi przed nosem okienko... Jeśli chodzi o samą pizzę - jest to po prostu niezła pizza jak na tę cenę i promocję - na równi z innymi pizzami z Wrocławia w widełkach 25-30 zł. Salsicia Miele wyszła naprawdę smaczna, podczas gdy Bianca Pesto była zbyt cienka, zbyt sucha i zbyt "chrupiąca". Czas oczekiwania również nieco zbyt długi - na dwie pizze czekałem 14 minut, co przy obiecanym dwuminutowym czasie pieczenia jest przeciętnym wynikiem.
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej Wisłocki ★★☆☆☆
-
Atelier No.8 ★☆☆☆☆
Bardzo słaba pizza. Zamówiona raz, więcej nie skorzystam. Bardzo duża ilość słabo doprawionego sosu, przez co ciasto jest rozmoczone. Znikoma ilość sera. Do pizzy z salami dodana cebula i świeża bazylia obydwa składniki zabijają smak pizzy. Salami niewypieczone. Ogólnie nie smakuje jak tradycyjna pizza z salami. Fani dobrej pizzy i bywalcy Tutti Santi lub Włocha ze Sępolna nie będą zadowoleni z pizzy Vicino Street.
-
111 22 ★★★★★
Bardzo dobra pizza! Właściciel wyciąga wnioski z wcześniejszych komentarzy. Dbałość o składniki. Salami prawdziwe Spinata. Pizzaiolo przykłada się do swojej pracy. Miła obsługa. Warto spróbować i będziecie wracać z uwagi na jakość i przystępną cenę. Stosunek ceny do jakości 5/5. P.S. Ten od rękawiczek:)
-
U M ★★☆☆☆
Totalny przeciętniak . Szynka prosciutto to cienko pokrojona wędlina , ciasto suche zamalowane czerwonym sosem i rzucone trzy pieczarki .Nie warto za te pieniądze . Jedynie czas podania szybki .
-
efendie34 ★☆☆☆☆
Tragedia, nigdy i nigdzie przez całe życie nie jadłem tak fatalnej pizzy - już pizza mrożona z Lidla odgrzana w mikrofalówce byłaby lepsza. Ale do rzeczy: ciasto bez smaku, zero przypraw, od spodu niedopieczone bo jeszcze się z niego mąka sypała. Reszta a kupiłem Prosciutto e funghi miało konsystencje i smak jak z blendera, żadnego smaku nie idzie rozpoznać, taka papka. Najlepsze na górze - szynka, prosto z miesnego rzucona na gotową pizzę (najzimniejsza). Jak dla mnie porażka po całości. Wygląda tak jak w jednej z opinii, czyli placek i 4 plasterki szynki. Smacznego, to był pierwszy i ostatni raz. Nie dałem rady więcej.
-
Омар Кальмарович ★★★★★
Pyszna pizza. Wysokiej jakości i świeże, przygotowane na Twoich oczach. Przede mną były 3 osoby, czekałem 10 minut.
-
Dmytro Hryshyn ★★★★★
Pyszna pizza. Wysokiej jakości i świeże, przygotowane na Twoich oczach. Przede mną były 3 osoby, czekałem 10 minut.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Vicino Street Pizza?
Vicino Street Pizza znajduje się przy Swojczycka 69, Psie Pole, 51-503 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Vicino Street Pizza?
Można skontaktować się z Vicino Street Pizza pod numerem +48 451 073 744
Jak można dotrzeć do Vicino Street Pizza?
Do Vicino Street Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku