Opinie

  1. Mateusz Ogrodnik ★★★★★

    Byłem jakiś czas temu odwiedzić lokal z żoną i teściami; zamówiliśmy 2 włoskie - poszło szybko i całkiem niedrogo. W środku czysto i schludnie. Pizza bardzo dobra, choć amerykańska jest niewątpliwie specjalnością lokalu. Obsługa też bardzo miła - nie było problemu aby zapłacić kartą "żywieniówką". Pozdrawiamy kelnerkę Magdę, pewnie jeszcze tu wrócimy.

  2. Agnieszka Majchrzak ★★★★★

    Tak pysznej pizzy dawno nie jedliśmy- pizza na cienkim chrupiącym cieście rzeczywiście taka była- nieziemska! Lekka chrupiąca, bardzo smaczny ser, wręcz idealnie, byliśmy gościnnie we Wrocławiu ale serdecznie polecamy !

  3. Adalbert ★☆☆☆☆

    Normalna porcja zapiekanego makaronu z dowozem to nawet nie jest nieśmieszny żart. Kiedyś to było wypchane po brzegi bez dziwnego wyboru "duży" "mały", który przy zamawianiu nic nie mówi. No chylę czoła jak to wymyśliliście. Czuję się znieważony jako klient xD. I nie, proszę nie komentujecie żebym pisał na maila jak mam zażalenia.

  1. Maciejka Kamykowa1 ★★★★★

    Pizza smaczna. Podana na ciepłym podłożu. Jeżeli chcesz spróbować dobrej pizzy to polecam to miejsce.

  2. Iwo Dalmata ★★★★★

    Kiedyś moja ulubiona pizza aktualnie coś pomiędzy amerykańska pizza z pizzy hut a pizza ekspres jak dla mnie jest Ok ale bez jakieś rewelacji!

  3. Wojciech Stanisz ★☆☆☆☆

    Ogólnie kiedyś super pizza, moim zdaniem najlepsza we Wrocławiu, teraz dno, ja rozumiem że inflacja ale do pizzy z sosem pomidorowym 35cm walnąć 2 małe łyżeczki sosu? Przecież to jest jak jedzenie tosta z serem... Zamówiłem aspen klasycznie ma boczek w kawalkach doplacasz te 7 złotych za dodatkowy boczek w plastrach (bo jest go tyle co kot napłakał) i okazuje sie ze dostajesz same plastry ale kawalki które sa bazowo to juz nie łaska nawet dać tych 3 żeby chociaż wyglądało tylko olany temat , kiedyś robili totalny sztos teraz dopłacasz zeby bylo w miarę tak jak kiedyś i tak tego nie dostajesz. Dzisiaj po raz kolejny sie o tym przekonałem po 3 miesiącach (myślałem ze może błąd, zdarza sie ale widzę ze to już standard i to bardzo niski) Kiedyś najlepsza pizzeria we Wrocławiu Teraz pizzeria tylko jak sie nie ma wyboru Czas oczekiwania w środku tygodnia 2h na dostawę i zeby bylo jeszcze warto czekać... Nie polecam , chyba że jakimś cudem coś zmienią i wrócą do starych standardów bo przez lata widzę ze nawet MC donald zwiększył swoje standardy a tutaj tylko są zaniżane z roku na rok...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizza Station Wielka Wyspa?

Pizza Station Wielka Wyspa znajduje się przy Edwarda Dembowskiego 63, Śródmieście, 51-669 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizza Station Wielka Wyspa?

Można skontaktować się z Pizza Station Wielka Wyspa pod numerem +48 713 455 050

Jak można dotrzeć do Pizza Station Wielka Wyspa?

Do Pizza Station Wielka Wyspa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements