dobre jedzonko, zamowilismy żeberoa z frytkami i bbq, kaczke ze sliwkami i panko oraz rosol i makaron z krewetkami. Herbata zimowa z rozmarynem byla pyszna. Drogo
Zdjęcia
Opinie
-
aktimel ★★★★☆
-
Jan Włusek ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie w rozsądnych cenach. Miłej kompetentna obsługa oraz ciekawy wystrój. Zdecydowanie dużym plusem I atrakcją dla dzieci będą dwa spore place zabaw oraz obecność zwierząt na obiekcie.
-
Sylwester Derkacz ★★★★★
Byliśmy pierwszy raz w tej restauracji i wyszliśmy bardzo zadowoleni. Zamówiliśmy policzki wołowe z puree z ziemniaków oraz pierogi z serem i ziemniakami. Mięso bardzo dobre, samo odchodziło, rozpływało się w ustach. Pierogi bardzo dobre, delikatne ciastek, farsz dobrze przyprawiony. Do picia wzięliśmy soki świeżo wyciskany, które również były dobre. Wysoka ocena restauracji, na bardzo dużo opinii, nie wzięła się z nikąd - warto tam zjeść.
-
K. ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce z miłym klimatem, dużo pozycji z menu zachęca aby spróbować ale my dzisiaj z mniejszym głodem zdecydowaliśmy się na pyzy oraz kopytka z serem owczym. Oba dania były super pyszne jedyny zarzut to do sera w kopytkach, który w żaden sposób nie był wyczuwalny w smaku jako owczy, smakował po prostu jak bardzo dobrej jakości twaróg. Na pewno będziemy wracać tym bardziej że mamy super trasę rowerową do tego miejsca z Psiego Pola.
-
bartek kasza ★★★★★
Super miejsce na niedzielny obiad po spacerze. Dużo miejsca, wiec spokojnie można zabierać dzieciaki i przyjaciół. Z dużym psem również nie było problemu. Mimo pełnej knajpy i kolejki przed Panie szybko znalazły dla nas miejsce i jedzenie również było dość szybko podane. Same + wiec szczerze polecam :)
-
Artur ★★★★★
Trafiliśmy tam bez rezerwacji stolika w szczycie niedzielnego obiadu. Obsługa uwija się jak w ukropie. Stąd pewnie mieliśmy pecha z obsługująca nas na początku panią Zbyła nas mówiąc, że nie ma miejsc. Zależało nam na zjedzeniu obiadu i nie odpuściliśmy. Inna zapytana o miejsce kelnerka bez trudu znalazła coś dla nas. Bez problemu też spełniła zachcianki dziecka. Jedzenie dobre lub bardzo dobre. Pewnie po części stąd te tłumy. Chociaż na pewno do miejsca ściągają okazałe atrakcje dla dzieci. Spory plac zabaw, dużo miejsca do biegania i zwierzęta.
-
Edyta Baran ★☆☆☆☆
Niestety, ale nie polecam, zatrulismy się tam z mężem. Jedliśmy obiad (żeberka i udko z kaczki), były ok, ale podane nieco zimne, plus desery - ciasto strasznie obschniete, więc obstawiam, że to ono nas załatwiło. Szkoda, że podają takie rzeczy, zwłaszcza, że byliśmy z dwójką małych dzieci i równie dobrze to one mogły to zjeść i się zatruć. Wystrój nie robi wrażenia. Jedyny atut to faktycznie ciekawa przestrzeń na zewnątrz dla dzieci.
-
Tetiana_R Shostka ★★★★★
+ Duży teren, są place zabaw dla dzieciaków, trampoliny, dwa bajkowe gadające drzewa, osobno pizzeria dla miłośników pizzy - Pizzeria Zielona Oliwka, mini zoo (wiedzieliśmy trzy osobne lokalizacje), osobny namiot z lodami, wiaty grillowe zlokalizowane nad samym stawem. Nasze zamówienie składało się z dwóch zup, jedzenie było pyszne. Na terenie Zielonej Osady mogą odbywać się urodziny, obiady ta różne spotkania, grille. - Na stronie internetowej restauracji nie ma informacji o miejscach wynajmu i warunkach wynajmu, nie ma cennika na wszystkie usługi, a wszelkie informacje można uzyskać tylko dzwoniąc, co nie jest wygodne
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zielona Oliwka?
Zielona Oliwka znajduje się przy Rzeczna 58, 55-093 Kiełczów, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zielona Oliwka?
Można skontaktować się z Zielona Oliwka pod numerem +48 785 155 800
Jak można dotrzeć do Zielona Oliwka?
Do Zielona Oliwka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku