Obniżam ocenę za okropną obsługę! Niemiła pani od samego początku. Dziwne komentarze w stronę klienta. Wycenia rzecz na jakąś kwotę, po zapytaniu czy można płacić kartą, słyszę „tak… niestety” i wbija w terminal większą cenę niż podała kilka chwil wcześniej.
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Le ★☆☆☆☆
-
Jędrzej Zabagło ★★★★★
Serdecznie polecam, sklep posiada duży asortyment, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny bardzo dobre oraz bardzo miła obsługa!
-
Barbara Zusowka ★☆☆☆☆
Personel tragedia. Pani z Ukrainy, powinna się wrócić do szkoły , i nauczyć liczyć. Dziwi mnie fakt , że i tak ma kalkulator.. zawyżyła cenę rzeczy, z czego zapłaciłam prawie 20 zł więcej. Poproszona o sprawdzenie jakie faktycznie były ceny na metkach, odpowiedziała, że nie wie nie pamięta, bo ona od razu wyrzuca. Pozostawię to bez komentarza.
-
Tomek Gal ★★☆☆☆
Pytanie do właścicielki : Jak mogę się skontaktować mailowo/ telefonicznie z Panią. Przy ostatnich zakupach i awarii Państwa terminala koszt zakupów został dwukrotnie pobrany z karty. chciałbym wysłać potwierdzenia transakcji i odzyskać pieniądze.
-
Gabriela Godek ★☆☆☆☆
Masakra, obsługa tragiczna. Pani z personelu przeciska się i popycha klienta bez powiedzenia nawet przepraszam. Po 3 minutach w przymierzalni zostałam okrzyczana że za długo przymierzam i jest kolejka. Po wybraniu rzeczy chciałam oddać te których nie biorę a Pani z obsługi powiedziała że ona tego nie weźmie, bo koleżanka poszła na papierosa i ona nie ma jak tego odwiesić. W przymierzalni śmierdzi papierosami i marihuana. Dwójka młodych ludzi zaraz przede mną korzystając z przymierzalni paliła właśnie marihuanę a obsługa siedząca naprzeciwko nie zwróciła na to uwagi. Wielka szkoda, bo wybór rzeczy fajny. Pani z obsługi w blond włosach naprawdę powinna się zastanowić nad zmianą pracy.
-
Lady93 ★★☆☆☆
Miejsce super, obsługa jaki ma dzień raz są Panie mega miłe a raz swój zły dzień przelewają na Ciebie…
-
Eftalya ★★★★★
Miejsce może nie zachęca wyglądem, ale moim zdaniem mają bardzo dobry towar, w porządku ceny, dostępna jest przymierzalnia, oraz można płacić kartą.
-
Adolf Culonka ★☆☆☆☆
Brudny sklep, nie Przyjazna obsługa Pani zachowywała się jakby była zmuszona by tam pracować. Zamiast ubrań były porwane brudne szmaty. Nie polecam.
-
Agata Skrzypiec ★★★★★
Jeden z najstarszych ciucholandów w Krakowie. W poniedziałki i czwartki mają nową dostawę ale nie tylko w te dni można znaleźć firmowe perełki. Oprócz ubrań dostępne różne gadżety i książki w języku angielskim.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tania Odzież?
Tania Odzież znajduje się przy Świętego Filipa, Stare Miasto, 31-149 Kraków, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Tania Odzież?
Do Tania Odzież można dotrzeć, korzystając z poniższego linku