Z leczenia zębów w tym miejscu jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam ale jedna gwiazda dlatego, że od jakiegoś czasu chyba zmieniła się Pani od rejestracji i jest tragedia.....nie ma możliwości żeby się dodzwonić, telefon cały czas wyłączony. Oczywiście dzwonię tak jak zawsze 1 dnia każdego miesiąca aby umówić się na następny miesiąc ale oczywiście telefon wyłączony to najczęściej albo poprostu nikt nie odbiera.... A szkoda bo na prawdę miejsce godne polecenia i byłam bardzo zadowolona ale od roku nie można się umówić ani dodzwonić.....
Opinie
-
Kinga Mus ★☆☆☆☆
-
Małgosia ★☆☆☆☆
Daję jedną gwiazdkę, bo nie da się dać mniej. Dwa dni temu lekarz usunął mamie zęba. Po usunięciu ból z dnia na dzień coraz większy. Po dwóch dniach ból nie do wytrzymania. Próbowaliśmy się skontaktować telefonicznie, dzwoniliśmy bezskutecznie kilka godzin. W końcu rodzice pojechali do przychodni. Na miejscu zamknięte, nawet kartki nie ma w jakich godzinach i kiedy działa przychodnia. Skończyło się prywatną wizytą u chirurga. Pacjent zostaje sam z problemem. Nie polecam, wręcz przestrzegam.
-
Anna Pałka ★☆☆☆☆
Od tygodnia próbuję dodzwonić się ( wykonuje kilka telefonów dziennie) I ciągle numer nie odpowiada. Leczyłam tam 2 zęby i mam z nimi problemy- nikt nie chce podjąć się leczenia, tylko odsyłają mnie do Pani Dr, z którą kontaktu nie ma.....
-
Maksymilian Pulkowski ★☆☆☆☆
Rejestracja do tego gabinetu to jakaś tragedia. Szanowna młoda Pani karze dzwonić pierwszego dnia miesiące o 9 godzinie po czym dzwoni się 100 razy i jest albo zajęte albo nikt nie odbiera po czym oddzwania i mówi ze jest jej przykro. Droga Pani pasowałoby zaproponować przynajmniej jakieś rozwiązanie. Od 3 miesięcy tak próbuje się umówić na wizytę. Skrajnie nie odpowiedzialne podejście do pacjenta. Jestem wieloletnim pacjentem pani Doktor ale skoro nie da się umówić to muszę zmienić lekarza. Nikomu nie polecam, szkoda nerwów i czasu na dzwonienie.
-
Jaroslaw Jaskiewicz ★★★★★
Jestem pod wrażeniem , super miło i profesjonalnie.
-
Michał B ★★★★★
Polecam . Fakt , że ciężko się umówić, ale to nie wina ludzi tam pracujących , bo nie wyrabiają. Pan doktor bardzo bardzo uprzejmy, miły, Pani asystentka również. Super podejście do pacjentów.
-
Angelika A ★☆☆☆☆
Jak się do Państwa umówić na wizytę. W trakcie miesiąca Pani odbierze informuje o braku terminów i żeby dzwonić na początku miesiąca. Dzwoniąc tego dnia żeby się dodzwonić to cud albo trzeba dzwonić nie wiadomo ile razy/ bądź o której bo w czasie pracy nie odbiera się, po 3/4 sygnałach odrzuca połączenie, numer nie dostępny albo zajęty. Kolejnego dnia już brak miejsc.
-
Kasia Lubińska ★★★★★
Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze ( mimo konieczności usunięcia ząbka u 6 letniej córeczki) było trochę płaczu ale pan doktor fachowo i ze spokojem podszedł do małego pacjenta.
-
Hshshdheuheh Njdjrjrje ★☆☆☆☆
Prosze zaktualizowac godziny przyjec!przyjechalem z ogromnym bolem zeba liczac ze macie otwarte od 7:30 ale gdzie wszystko pozamykane
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet stomatologiczny Nova Dent?
Gabinet stomatologiczny Nova Dent znajduje się przy Jagiellońska 2, 32-010 Kocmyrzów, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet stomatologiczny Nova Dent?
Można skontaktować się z Gabinet stomatologiczny Nova Dent pod numerem +48 883 129 860
Jak można dotrzeć do Gabinet stomatologiczny Nova Dent?
Do Gabinet stomatologiczny Nova Dent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku