Opinie

  1. Bogumiła Wojciechowska ★☆☆☆☆

    Unikac szerokim lukiem!!! Przylecielismy do kraju na swieta, i zostalismy totalnie oszukani. I nie sadzilam ze w dzisiejszych czasach w Polsce sa jeszcze takie miejsca i to na lotnisku, gdzie tylko czekaja zeby naciagnac klienta i wyludzic dodatkowe pieniadze. Pozyczylismy z mezem samochod przed swietami, auto uzytkowalismy niewiele,z wielka dbaloscia, nie bylo mowy o jakiekolwiek zniszczeniach, oczywiscie dostalismy informacje o ekstra zniszczeniach, ktore rzekomo mialy sie zadziac. Na szczescie zrobilam zdjecia i video i juz skontaktowalam sie z prawnikiem. I te maile od pracownikow, ktorzy nie potrafia skleic prostego zdania, ani odpowiedziec rzetelnie na pytania. Jest to przykre ze w sumie we wlasnym kraju czlowiek spotyka sie z takim oszustwem i nieuczciwoscia.

  2. Radosław Sztank ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Wypożyczyłem auto na tydzień przez booking (bezpośrednio mają wyższe ceny). Przy odbiorze poinformował mnie bardzo miły Pan że auto jest w miarę nowe i powinno być okay. Żadnego raportu i sprawdzania, porada żeby wykupić u nich zniesienie kosztów. Przypomniał żeby sprawdzić auto. Niestety nie sprawdziłem dokładnie czystości w środku. Nie jest to takie łatwe w ciemnym parkingu. Oddawanie wyglądało już zupełnie inaczej dwóch panów czekało na mnie na parkingu i dokładnie sprawdziło auto. Zostałem obciążony za pranie auta 163zl. Uważam że plamy na tapicerce za które zostałem obciążony prawdopodobnie się nie spiorą i zapłaci za nie kolejny naiwny który nie wykupi zniesienie kosztów. Jeżeli zawsze tak dokładnie sprawdzają auta że te plamy, to trudno sobie wyobrazić że plamy nie zostały zauważone i zarejestrowane wcześniej.

  3. grzegorz lemiech ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Dodatkowe nie potrzebne warunki wynajmu. Dodam że nie dostałem zwrotu pieniędzy za wynajem. Tłumaczenie że nie mam fizycznego prawa jazdy tylko zdjęcia to paranoja.Nie dostałem zwrotu pieniędzy a opłaciłem całość!!!!

  1. Grzegorz Lemiech ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Dodatkowe warunki wynajmu typu fizycznego prawa jazdy. Miałem zdjęcia prawa jazdy przy sobie wcześniejszego i nowego ponieważ musiałem wymienić z powodu przedłużenia uprawnień kierowcy zawodowego. Posiadałem fizyczny dowód osobisty oraz kwartet kierowcy plus te zdjęcia. Polecam każdą inna firma tam nie miałem takich problemów. Dodam że nie zwrócono mi pieniędzy za rezerwację!!!!

  2. Marcin Bos ★☆☆☆☆

    UWAGA naciągacze !!! Ostatnio wypożyczyłem samochód w podróży służbowej na lotnisku w Krakowie, był cały poobijany , dostałem raport uszkodzeń podpisałem go i odjechałem (zdjecie raportu poniżej) Po miesiącu dostałem informację , że obciążają mnie kosztem naprawy około 1500 PLN , za niewielkie zarysowania w dolnej, praktycznie niewidocznej części zderzaka, odbierajacysamochod chyba "wiedzial czego szukac" i musial sporo sie natrudzic, aby tam zajrzec, mam wrażenie ze sam to zrobil podczas przestawiania samochodu (zdjecie poniżej). Dostałem negatywną odpowiedź na reklamację (z pełną odpowiedzialnością pisze że tego nie zrobiłem ) z podkreśleniem , ze zawsze prosimy klientów o sprawdzenie samochodu przed podróżą , zaręczam Was że teraz będę sprawdzał i znajdował wszystko co da się znaleźć , czekajcie na mnie krakowiacy.

  3. MrPetkula ★★★★★

    Perfekcyjna obsługa,wszystkie formalności załatwione w 10 minut.Bardzo dobra cena wynajmu. Dostałem samochód z wyższej klasy niż zamawiałem, bardzo czysty. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam !

  1. Jagoda Ślusarczyk ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi oraz przebiegu procesu wypożyczenia samochodu - bardzo kulturalna obsługa, samochód podstawiony/odebrany terminowo, klarowna komunikacja.

  2. Swiss Jakub ★★★★★

    Bardzo miła i sprawna obsługa! Wypożyczałem już kilkanaście razy i zawsze kompetentnie i bezproblemowo. Samochody czyste i zadbane, niekiedy zdarzy się model trochę bardziej zużyty, ale w porównaniu do innych wypożyczalni należy się zdecydowane 5 gwiazdek! Hertz proponuje również samochody wyższej klasy gdy nie jest dostępny model z zakupionej klasy, co zostawia zawsze uśmiech i zadowolenie na twarzy klienta!

  3. Damian Karcz ★★★★★

    Zamowilem samochod przez linie lotnicze. Wzialem najmniejszy model, gdzyz taki byl mi potrzebny. Obsluga - swietna. Bardzo szybkie, konkretne informacje, zwrot kluczy super. Spodziewalem sie duzo mniej od taniego wynajmu samochodu ale sam serwis przerosl moje oczekiwania znaczaco. Bylem troche sceptycznie nastawiony do przyczepiania sie do byle detalu przy zwrocie samochodu ale nie mialem niemilych niespodzianek!

  1. Zdzisek.M ★★★★☆

    Cztery gwiazdki tylko i wyłącznie dla tego że bardzo ciężko ich znaleźć (parking lotnisko Balice). Sama obsługa bardzo sympatyczna i znająca się na tym co robi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hertz?

Hertz znajduje się przy Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hertz?

Można skontaktować się z Hertz pod numerem +48 225 001 500

Jak można dotrzeć do Hertz?

Do Hertz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements