Przyjechałem zrobić przegląd: wyjeżdżam na teren stacji, patrzę, że kolejka, a że nie mam czasu czekać, to zawracam i wyjeżdżam. A tu wyskakuje dziwnie pobudzony człowiek, rzuca mi się przed maskę i do mnie, czego sobie życzę. Od słowa do krzyku, uszkadza mi lusterko i blokuje mnie w aucie. I co się okazuje? Że to Pan Właściciel tak wita klientów, bo nie lubi, jak mu się zawraca na terenie stacji... Omijać szerokim łukiem.
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Litwiński ★☆☆☆☆
-
Sara Rynowska-Szostek ★★★★☆
Dobra praca, ale wysokie ceny, szczególnie jeśli chodzi o części (w stosunku do ceny detalicznej jest znacznie drożej). Na codzienne sprawy polecam, z grubszymi może lepiej pojechać jednak gdzie indziej, jeśli akurat nie mamy pilnej awarii tudzież nadmiaru gotówki. Co do obsługi jestem zadowolona, zostało wyjaśnione mi wszystko, o co zapytałam w przystępny sposób.
-
Krystian Tylka ★☆☆☆☆
Naciągacze, nastawieni jedynie na wyzysk, chcieli mnie oszukać i okraść (na kwotę ok ~800zl). Uszkodzona obudowa termostatu, nie do dostania w PL. Magicy z serwisu oferowali naprawę na już za kwotę około 3 razy większą niż wyszło finalnie. Nie zgodziłem się i zamówiłem część na własną rękę. Kiedy zapytałem jak to możliwe że mogli naprawić mi to na już i skąd pozyskają część nie do dostania to usłyszałem że „nie mogą mi powiedzieć”. Od samego początku coś kręcili, a to dlatego że nie miałem wyboru i byłem na nich skazany(auto bez chłodzenia). Koniec końców samochód udało się naprawić po bardzo nieprzyjemnym kontakcie z mechanikiem i obsługa na kasie, pospieszali mnie telefonami itp. Szczerze odradzam korzystania z jakichkolwiek usług tego „serwisu”. Korzystałem też ze stacji diagnostycznej w tym serwisie żeby robić przeglądy okresowe, nigdy więcej. Lepiej odstawić samochód lawetą do kogoś innego niż dać nachapać się tym hienom. Oby was kiedyś chciwość wykończyła.
-
Piotr Gardynik ★☆☆☆☆
Tydzień temu szukałem przez internet miejsc gdzie można skorzystać z usług geometrii i zbieżności kół. Natrafiłem na tę stronę. Pięknie wszystko opisane, że posiadają jedne z najlepszych komputerów z czujnikami, że stała kontrola minimalizuje ryzyko wystąpienia usterek... Przyjeżdżam na miejsce, a człowiek zza biurka pyta, czy u nich była robiona naprawa. Po poinformowaniu, że gdzie indziej, dowiedziałem się, że robią geometrię tylko dla napraw robionych u nich. Totalna żenada, tym bardziej, że w usługach na stronie internetowej brak jakiejkolwiek informacji, że taka usługa jest wykonywana dla swoich klientów. Dodatkowo przy warszawie znajduje się stacja kontroli pojazdów. Robiłem tam przeglądy co rok, ale wiem, że już tam nigdy nie zaglądnę. Nie polecam tego warsztatu.
-
Agnieszka Piątkowska ★☆☆☆☆
Dłuższy czas temu przyjechałam z zablokowanym bagażnikiem zachęcona przez ojca, który za naprawę identycznego problemu zapłacił tam 150zł. Pan widząc niepozorną blondynkę zaczął cmokać, że otwarcie awaryjne 250zł, a jeśli poszła elektryka, to i 1100zł wyjdzie. Zapytałam go, czy mówiąc o otwieraniu awaryjnym ma na myśli podważenie śrubokrętem elementu od wewnątrz klapy (otwierałam tak bagażnik wspomnianemu wyżej tacie, niestety problem siedział w elektryce). Tyle mojej satysfakcji, że pana na moment zatkało. Długo zwlekałam z tą naprawą bojąc się kosztów, aż zmusił mnie do wizyty w innym miejscu zbliżający się przegląd. Zapłaciłam gdzieś indziej 100zł za wymianę kabelka.
-
Karolina K ★☆☆☆☆
Tragedia, oszuści. Wymiana filtrów i oleju 1200zl, a olej nie został wcale uzupełniony i po 3 dniach świeciła kontrolka aby dolać oleju. Omijać
-
Berry B ★★★★★
Na przegląd nie ma potrzeby wcześniejszego umówienia się. Auta sprawnie idą, nawet jak są trzy w kolejce. Pan diagnosta fachowy, rzetelnie zrobiony przegląd - bezproblemowo. Na pewno wrócę, polecam.
-
M P ★★★★★
Ocena odnosi się do przeglądu rejestracyjnego. Byłem wczoraj na przeglądzie rejestracyjnym. Przegląd wykonany dokładnie i sprawnie w miłej atmosferze . Dziękuję. Polecam. Przyjadę za rok.
-
Jarek Sadowski ★★★★★
Bardzo profesjonalna i konpetentna firma. Robię u nich przeglądy od lat. Zawsze jestem obsłużony jak VIP, z pełnym profesjonalizmem. Oprócz kompetencji pracownicy są wyjątkowo sympatyczni i uprzejmi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MOTORSPORT CHROBAK?
MOTORSPORT CHROBAK znajduje się przy Henryka Wieniawskiego 61, Prądnik Czerwony, 31-436 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MOTORSPORT CHROBAK?
Można skontaktować się z MOTORSPORT CHROBAK pod numerem +48 124 114 002
Jak można dotrzeć do MOTORSPORT CHROBAK?
Do MOTORSPORT CHROBAK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku