Opinie

  1. PT ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam wizytę kiedy na zmianie jest pan Tomasz R. Wystawił negatyw w aucie z 2008 za nieczytelną cześć numerów identyfikacyjnych wybitych w podłodze które były skorodowane pomimo tego iż wiedział że auto regularnie co roku miało robione u nich przeglądy. NADGORLIWOŚĆ GORSZA OD FASZYZMU!!!!

  2. benzoesan sodu ★★★★★

    Polecam! Super diagności. Nie robią zbędnych problemów przy przeglądzie samochodu z innego kontynentu

  3. Paweł Rumian ★★★★★

    Od lat najlepiej. Spokojnie, dokładnie i kompetentnie!

  1. Meloman ★★★★★

    Byliśmy z kuzynem do przeglądu z dwoma autami. Diagnosta p. Andrzej sprawnie i rzetelnie wykonał przeglądy. W moim aucie przy okazji ustawił zbieżność kół :) Dodatkowo doradził jak zadbać o lekko skorodowane podwozie. Jestem bardzo zadowolony, polecam

  2. Adrian Bosek ★☆☆☆☆

    Wybierając miejsce do wykonania przeglądu kierowałem się bliskością od garażu. Robiłem tutaj dwa badania techniczne samochodów po raz pierwszy przywiezionych z terenu UE. Samochody świeże, 2019 i 2020 rok. Przy pierwszym wysłuchałem jaki zły wybór dokonałem przywożąc ten konkretny samochód. Przy drugim musiałem Panu diagnoście wskazać, że wpisał złą wagę w dowodzie rejestracyjnym. Teraz po tygodniu patrzę w CEPIK, a mam wpisany o 6 tysięcy mniejszy przebieg w pojeździe, a w urzędzie waga pojazdu po poprawce wynosiła "1". Dobrze, że Pani w urzędzie komunikacji jest wyrozumiała i załatwiła na poczekaniu :) Nie polecam, nie pojawię się ponownie.

  3. Tomasz Zimny ★★★★★

    Polecam to miejsce. Napewno wrócę

  1. Виталик Малохатько ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM. zapasalem se na wizytę pszed tym zapytalem o wysokości wjazdu, powiedziałi ze 3.30m wejdze bo mam zamochud 3.30m. Prszyjehalem a samochud nie wjeżdża i majom wysokość 3.10. Zginęło z 2 godziny bo mieszkam za Krakowem dziękuję nie polecam

  2. Wojciech Jastrzębski ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Panowie sami robią nawet drobne korekty ustawienia świateł i wskazują co ewentualnie zaraz może wystąpić lub na co zwrócić uwagę w samochodzie. Szybko i fachowo

  3. Radek Gubała ★★★★★

    Bardzo dobre miejsce. Zawsze wyjechałem zadowolony. Przegląd dokładny, zasugerują elementy którym należy się przyjrzeć podczas następnej wizyty u mechanika.

  1. Kevin ★☆☆☆☆

    Ostatnio byłem ustawić zbieżność. Zdecydowanie nie polecam - diagnosta sam nie wiedział za co się zabrać, proponował dziwne zmiany w zawieszeniu gdybając, że może to pomoże a może nie. Za mną w kolejce stał Pan, który przyjechał na poprawę zbieżności bo nie było dobrze zrobione - diagnosta umiejętnie go zmył tłumacząc, że musi trochę pojeździć i wtedy przyjechać. Płatność kartą nie wchodzi w grę, tylko gotóweczka do ręki, wszyscy wiemy dlaczego ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto-Centrum Jan Krynicki?

Auto-Centrum Jan Krynicki znajduje się przy Wincentego Witosa 18, Podgórze Duchackie, 30-612 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto-Centrum Jan Krynicki?

Można skontaktować się z Auto-Centrum Jan Krynicki pod numerem +48 126 553 904

Jak można dotrzeć do Auto-Centrum Jan Krynicki?

Do Auto-Centrum Jan Krynicki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements