Nie polecam . Kilka lat temu przeglądy robił tam starszy pan ,bardzo sympatyczny . Obecny pracownik jest arogancki i nie uprzejmy,prawie by mnie tam pobił jak by mógł . W nowym aucie szukanie na siłę czegoś żeby można się było przyczepić . Tylko przez to że powiedziałem iż cena za przegląd poszła w górę aż o 50%. XD
Zdjęcia
Opinie
-
Ireneusz Ch. ★☆☆☆☆
-
Barbara Kurczab ★★★★★
Szybko i rzetelnie. Miła obsługa. Polecam.
-
Adaś M. ★☆☆☆☆
Nie polecam, szukanie na siłę usterki żeby właściciel musial wrócić do nich na kolejny przegląd. Pan "Ś" nie sympatyczny, przemądrzały podchodzi do KLIENTA z niechęcią. Wolny rynek, więcej tam nie pojadę i każdemu znajomemu odradzam.
-
Dew Bolt ★★★★★
Wszystko jak należy. Obsługa miła. Przegląd motocykla. Jestem już drugi raz i znów przyjadę. Polecam.
-
Karol Zawada ★☆☆☆☆
Kontrola przebiegła pomyślnie ale obsługa jest strasznie nie miła i nie uprzejma. Nie polecam! W okolicy nie brakuje innych stacji kontroli pojazdu ktore wykonują ta sama prace w o wiele lepszej atmosferze. Obsługa jest opryskliwa i wręcz pyskuje do klientów. Wejście pod samochód po zakończonej kontroli po zimie i zobaczyć samemu stan to był problem dla obsługi.
-
Denys Nitsevych ★☆☆☆☆
Nie polecam. Byłem pare dni temu. Diagnosta siedzi jak za "kare", nue miły dla klienta.
-
Luk-Cie ★☆☆☆☆
Jestem w szoku że można tak się wydzierać na Klienta jak to zrobił w dniu dzisiejszym starszy Pan który tam pracuje!!! Dodam ze mieszkam bardzo blisko, robiłem tam kilka przeglądów gdyż mam kilka pojazdów. Raz już spotkałem się z niemiłym zachowaniem tego Pana ale w dniu dzisiejszym to już przesadził!!! Sam zatrudniam pracowników i nie wyobrażam sobie aby takie zachowanie miało miejsce w mojej firmie. Niestety ale wystawiam negatywną opinię i dodam ze konkurencja bardzo miło mnie obsługuje w tej chwili.
-
Karwasz Barabasz ★☆☆☆☆
Chamska i niemiła obsługa, jak pracownik dalej będzie tak podchodził do życia to nabawi się chorób serca. Współczuję rodzinie i znajomym.
-
Filip J ★☆☆☆☆
Doświadczenie z obsługą bardzo negatywne. Najpierw wszedłem na stację zapytać czy sprawdzą samochód przed zakupem - w tym czasie wjeżdżał na rolki inny samochód. Myślałem, że klient stąd zacząłem się rozglądać po obiekcie - Pan z samochodu zapytał mnie "czego szukam?". Po poinformowaniu, że kogoś z obsługi Pan odszczeknął do mnie, że "chyba skoro wjeżdżam na rolki to jestem ja" - okazało się, że właścicielka samochodu stała na zewnątrz, więc skąd człowiek ma wiedzieć, że na rolkach jest pracownik skoro nie ma nikogo więcej w hali? Później podczas diagnozy zszedłem z Panem do kanału, poprosiłem o jego opinię stanu podwozia (oczywiście niewiążącą, po prostu chce wiedzieć co myśli człowiek, który ocenia stan podwozia kilkadziesiąt razy dziennie w różnych samochodach) - odpowiedział również bardzo nie miło "Ja tylko Panu wskażę palcem miejsca korozji, sam Pan sobie oceni". To za co płacę? Przecież widzę rdzę, tylko chcę wiedzieć czy są to poważne miejsca skoro jestem pod samochodem może 10 raz w życiu. Następnym razem jak trafię na jeszcze gorszy humor tego człowieka to wyniki z rolek czy luzy w zawieszeniu też mi Pan tylko pokaże a ja sobie sam będę musiał ocenić? Kpina z człowieka, gdyby nie moja kultura osobista i to że nie chciałem sprzedającemu robić problemów to strzeliłbym drzwiami bez zapłaty bo uważam, że nie dość, że obsługa dramatyczna to usługa została wykonana połowicznie bo nic konkretnego poza dziurawym wydechem Pan mi nie powiedział, tylko odszczekiwał na moje pytania czy dociekania. NIGDY WIĘCEJ TEGO MIEJSCA! Polecam właścicielowi zrobić porządek z pracownikiem: wizyta była 21.10.2022 godzina około 18.30.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MOTORSPORT CHROBAK?
MOTORSPORT CHROBAK znajduje się przy Centralna 44, Czyżyny, 31-586 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MOTORSPORT CHROBAK?
Można skontaktować się z MOTORSPORT CHROBAK pod numerem +48 126 421 657
Jak można dotrzeć do MOTORSPORT CHROBAK?
Do MOTORSPORT CHROBAK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku