Nie polecam. Nie trzyma się terminów. Zbywa smsowo, bo zadzwonić nie raczy. Auto stało pół miesiąca na zewnątrz, nie ruszone, przez co odebrane zostało w gorszym stanie niż było zostawione. Jedyne dobre opinie to te, które zostawiły osoby znajome.
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Gosieniecka ★☆☆☆☆
-
Krystian Sitkowski ★☆☆☆☆
Nie przyjeżdżajcie nawet. Szkoda waszego czasu. Umówiony na dokładny termin auto miało być gotowe po tygodniu, przez 2 tygodnie auto się nawet nie ruszyło z miejsca. Po zapewnieniach ze auto już jest brane do roboty nadal nic nie zostało zrobione. Po przyjeździe i konfrontacji twarzą w twarz poprostu oddal kluczyki. Opinie są fałszywe i wystawione przez znajomych. Nie ma sensu tu przyjeżdżać.
-
Jan Kowalski ★☆☆☆☆
Ludzie uciekajcie z tego miejsca jak najdalej!!!!! Malowanie fragmentu samochodu skończyło się zapyleniem całego auta i szyb.nie zabezpieczyli samochodu !!! Pracownik Gruzin chcąc doczyścić brud porysował maskę samochodu. Dodał że auto ma 2 lata i mieli pomalować tylko odprysk po kamieniu ! Auto nadaje się do polerowania w całości. Właściciel umywa ręce i nagle nie rozumie po polsku. Nie wydaje paragonu ani rachunku.
-
Wojtek Abarowicz ★★★★★
Wspaniały mechanik! Jak chirurgia jednego dnia. Umawiasz się i od razu przystępują do pracy. Nie poddają się dopóki nie naprawią. Słowni, terminowi. Jakby każdy warsztat był taki, to odzyskałbym wiarę w tę grupę zawodową.
-
For Fun ★★★★★
Naprawa od ręki, Panowie znają się na robocie, napewno tu wrócę na kolejną naprawę! Polecam.
-
Anastasia Zagurska ★★★★★
Mieliśmy okazję korzystać z usług tego autoserwisu i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczonych przez nich usług. Personel był wyjątkowo kompetentny i życzliwy, a naprawa samochodu została wykonana szybko, sprawnie i w konkurencyjnej cenie. Co więcej, podczas wizyty w serwisie czuliśmy się bardzo komfortowo i mieliśmy pełną kontrolę nad przebiegiem naprawy, co było dla nas bardzo ważne. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka solidnego i profesjonalnego serwisu samochodowego.
-
Діана Жебчук ★★★★★
Polecam! Zawsze korzystam z usług i jestem mega zadowolona !
-
Nikitos SHOW ★★★★★
Lepsza obsługa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres OkGaraze warsztat samochodowy?
OkGaraze warsztat samochodowy znajduje się przy Doktora Józefa Babińskiego 44, Dębniki, 30-393 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do OkGaraze warsztat samochodowy?
Można skontaktować się z OkGaraze warsztat samochodowy pod numerem +48 889 706 564
Jak można dotrzeć do OkGaraze warsztat samochodowy?
Do OkGaraze warsztat samochodowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku