Opinie

  1. Kamcio Ren ★★☆☆☆

    Opinie wystawiam negatywna pomimo tego że sobie chwaliłem ten warsztat za poprawne wykrywanie usterek i ich usuwanie ale naciągaczy nie pochwała 800 zł za wymiane miski olejowej to lekka przesada dodam że przez telefon była wycena na 500 zł.

  2. NarQiu ★★☆☆☆

    Usługa dość prosta, wymiana oleju z filtrami. Co tutaj można popsuć? Otóż można. Na plus terminowość i dostępność tych terminów. Paragon wystawiony. Kulturalna obsługa. A teraz minusy. Przez telefon, cena 600 zł z hakiem. Po wykonaniu usługi cena 960 zł. Podobno pytałem o sam olej i filtr oleju... Wiem o co pytałem. O trzy filtry oleju, powietrza i paliwa, na miejscu przypomniałem sobie o kabinowym, ale to nie zmienia ceny o 300zł, tylko 35zł. Ale już pomińmy, załóżmy że źle usłyszałem. Cena podana przez firmę na paragonie za filtr paliwa mann wk 823/2 to 170zł. Nie wiem gdzie są takie ceny, bo od ręki można go kupić za niecałe 80 zł. Próbowano mi wmówić, że weszło 5,6l oleju mimo, że zawsze wchodzi 5l-5,2l. Po sprawdzeniu okazuje się że mam rację - oczywiście nie weszło tyle tylko 5,2l. Niby każdy się może pomylić, ale coś dużo tych zaskoczeń. Otworzyłem sobie z ciekawości maskę po powrocie z warsztatu. Rozumiem że olej może się rozlać przy wlewaniu, ale czy za wytarcie trzeba dopłacić? (zdjęcie w załączniku) Przy okazji zauważyłem że obudowa filtra powietrza nie była poprawnie wciśnięta z prawej strony. Co prawda nie lata bardzo, bo przykręcona jest śrubą od przodu, ale podejrzewam że po coś te zatrzaski z gumką są. (zdjęcie w załączniku) Podsumowując, ja się ponownie nie pojawię. Skoro przy prostej wymianie oleju i filtrów są niedociągnięcia, to nawet wolę nie ryzykować w przyszłości z jakimiś naprawami.

  3. Paweł Zasuń ★★★★★

    Robią szybko i działa a to chyba ważne ;). Awaria zdiagnozowana i usunięta błyskawicznie. Auto do odbiory w niecałe 24 h. I radzą sobie z dziwadłami powstałymi z japońskiej myśli technicznej co zdarza się coraz rzadziej. Generalnie jak masz awarią to śmiało można ich polecić.

  1. Андрей Bus 3.5 t ★☆☆☆☆

    Kłamią o wykonanych robotach. Zawyżają ceny. Auto po serwisie zostało w błocie z z paczką papierosów w środku, tak jak ja jestem osobą nie palącą to sprzątanie po nich było sprawą nie przyjemną

  2. Artur Hawryłko ★★★★★

    Jestem zadowolony z usług warsztatu mam go po sąsiedzku ale korzystałem z niego 2 razy i mogę go stwierdzić że jest ok.

  3. Agnieszka ★★★★★

    Najlepszy warsztat w Krakowie. Usterka naprawiona szybko i rzetelnie. Teraz Mucha na Klemie nie siada. :) Polecam!

  1. Dominik Golczyk ★★★★★

    Miejsce może okazać się bardzo pomocne, mi zostało to zaoferowane. Błyskawiczna pomoc, w miarę bardzo fachowo, szybko i sprawnie. Zależy oczywiście od stopnia naprawy, ale pracownicy mili i chętni. Polecam sprawdzić szczęście dla kogoś innego. Miejsce co prawda, już nienowoczesne, wymaga odnowienia, ale liczy się też podejście! W sklepie motoryzacyjnym można coś kupić, oleje sam./inne rzeczy.., oraz umówić się na daną usługę. Rozmowa telefoniczna, czy bezpośrednia nie powinna stanowić przeszkód. Polecam

  2. MrKamil007agent ★★★★★

    Z racji tego, że posiadam alfę to z dużą częścią mechaników na południu Krakowa już się zapoznałem :) i musze stwierdzić, że tylko ta klinika ratuje moje auto i przy okazji mnie. Panowie tu pracujący na czele z szefem wykazują się pełnym profesjonalizmem, przed naprawa otrzymuje informacje co się zepsuło, ile to będzie kosztowało i kiedy auto będzie do odbioru. Żadnego naciągania, czy mydlenia oczu. Żałuje tylko, że wcześniej do was nie przyjechałem bo zaoszczędziło by mi to dużo czasu i pieniędzy. Pozdrawiam z białej Alfy Giulietty :D

  3. []Kamil[] ★★★★★

    Z racji tego, że posiadam alfę to z dużą częścią mechaników na południu Krakowa już się zapoznałem :) i musze stwierdzić, że tylko ta klinika ratuje moje auto i przy okazji mnie. Panowie tu pracujący na czele z szefem wykazują się pełnym profesjonalizmem, przed naprawa otrzymuje informacje co się zepsuło, ile to będzie kosztowało i kiedy auto będzie do odbioru. Żadnego naciągania, czy mydlenia oczu. Żałuje tylko, że wcześniej do was nie przyjechałem bo zaoszczędziło by mi to dużo czasu i pieniędzy. Pozdrawiam z białej Alfy Giulietty :D

  1. Marcin Zdziech ★★★★★

    Mega Serwis pełną gębą! W trasie zepsuł mi się samochód. Sam z dziećmi! Warsztat od ręki profesjonalnie naprawił mi auto. Doradził. Obliczył najbardziej korzystne rozwiązanie! Zawsze będę pamiętał! Wdzięczny jestem. Pozdrowienia dla całej załogi!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Krakowska Klinika Samochodowa - Serwis Samochodowy?

Krakowska Klinika Samochodowa - Serwis Samochodowy znajduje się przy Kanarkowa 1, Podgórze Duchackie, 30-693 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Krakowska Klinika Samochodowa - Serwis Samochodowy?

Można skontaktować się z Krakowska Klinika Samochodowa - Serwis Samochodowy pod numerem +48 602 192 992

Jak można dotrzeć do Krakowska Klinika Samochodowa - Serwis Samochodowy?

Do Krakowska Klinika Samochodowa - Serwis Samochodowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements