Pierwsze wrażenie z serwisem PGD… cóż, delikatnie mówiąc: nie takie, że chce się o tym opowiadać przy kawie. Już myślałem, że ta historia skończy się klasycznym „nie polecam”. Ale wtedy pojawił się kierownik serwisu, który wziął sprawę w swoje ręce — i nagle okazało się, że jednak można zrobić to szybko, sprawnie i po ludzku. Podziękowania dla kierownika za ogarnięcie tematu i uratowanie reputacji serwisu! :)
Zdjęcia
Opinie
-
Maciej Lercel ★★★★★
-
Ramesh M ★★★★★
Polecam salon PGD w Krakowie , dwukrotnie korzystalismy z wymiany nadwozia w tym miejscu i wszystko przebiegło profesjonalnie i terminowo. Jakość obsługi jest na na wysokim poziomie. Pani Katarzyna Świerszczynska jest serdeczna i kompetentna osobą, Sedecznie podziękowania również dla Pana Dawida ( chyba kierownik ) podobnie wysoki profesjonalizm i dbałość o klienta . Polecamy i pozdrawiamy :))
-
Teresa Dąbkowska ★★★★★
Jestem pod wrażeniem bardzo profesjonalnej i miłej obsługi w PGD Naprawy Nadwozi Kraków, w związku z naprawą blacharsko-lakierniczą, którą tam ostatnio zleciłam. Doceniam całość obsługi, od wyceny szkody, prowadzenie kwestii rozliczenia naprawy z Firmą Ubezpieczeniową aż po czas i jakość naprawy. Nie powiem, że chciałabym tam wrócić, ale jeśli kogoś spotka taka potrzeba, to z całym przekonaniem polecam. Szczególne podziękowania dla Doradcy - Pana Zbigniewa Konarskiego oraz Pana Grzegorza i Panów, którzy dołożyli starań, by moje autko po naprawie wyglądało jak z salonu... Teresa D
-
Michal Targosz ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam, oddałem samochód usterką blacharską. Odebrałem samochód z nie sprawnymi kamerami, czujnikami parkowania(przeciwnej strony niż uszkodzona) - obsługa wmawiała że nie działy już wcześniej. Ponownie auto odebrałem wciąż nie sprawne, dopiero oddanie na serwis gwarancyjny błędy zostały rozwiązane.
-
Kamil Sadkowski ★★★☆☆
Niestety mało wiarygodna firma. Na infolinii zapewniano mnie łącznie TRZY razy, że otrzymam telefon od doradcy z informacją na temat statusu naprawy auta. TRZYKROTNIE doradca nie zadzwonił pomimo upływających trzech tygodni od czasu przyjęcia auta do naprawy. Sama infolinia nie posiada żadnych informacji na temat statusu naprawy i nie ma pojęcia, dlaczego doradca TRZY razy nie zadzwonił. Poza tym, początkowo okłamano mnie na infolinii, że nie posiadają numeru telefonu doradcy - dopiero po trzech nieudanych próbach kontaktu ze strony doradcy odnalazł się jego numer telefonu i został mi przekazany. W trakcie kontaktu z doradcą uzyskałem szereg błędnych informacji na temat zakresu szkody, dużo rozleglejszego niż faktyczny. Naprawa zajęła 6 tygodni przy uszkodzonym głównie zderzaku, czujnikach parkowania i chłodnicy. Części zamówiono 8 dni po otrzymaniu auta, a później okazało się, że to jednak nie wszystkie części. Na początku mówiono, że trzeba liczyć do 3 tygodni na naprawę i że mogę kontaktować się z numerem telefonu, który kilka dni późnej zaczął być nieosiągalny z powodu kilkutygodniowego urlopu. Sama naprawa wydaje się być przeprowadzano profesjonalnie, jak na moje nieprofesjonalne w temacie blacharsko-lakierniczym oko, natomiast komunikacja z klientem w wielu momentach dramatyczna, choć przepleciona również momentami profesjonalnych komunikatów, stąd wyważone 3 gwiazdki. Polecić firmy jednak nie mogę.
-
Paweł Burkiewicz ★★★★☆
Bardzo miła i konkretna obsługa. Wszystko naprawdę ok, auto też zrobione starannie. Zabieram jedną gwiazdkę za ślady rąk na jasnej tapicerce słupka oraz niedokończony montaż nadkola (poprawione w ten sam dzień). Ogólnie polecam tak czy siak ale dokładnie trzeba oglądać przed odbiorem.
-
Jarosław Czekirda ★★★★★
Pełny profesjonalizm. Zaangażowanie pracowników w kompleksowy proces obsługi. W problematycznej sytuacji związanej ze szkodą pracownik Serwisu zapewnił mi komfort podróżowania i naprawy. Procesował Pan Krzysztof Bystry. Rekomenduję.
-
Dawid Babicz ★★★★★
Podczas podejscia do działu obsługi kilenta okazalo sie ze błędnie zostalem zarejestrowany. W mgnieniu oka podszedl kierownik zadbal zeby wszystko przebieglo sprawnie i osobiscie przyjal samochód. Sama naprawa zrobiona bardzo dobrze.
-
Tomasz Zieliński ★☆☆☆☆
Wysłałem zapytanie o wycenę naprawy po szkodzie komunikacyjnej (5 pozycji, bardziej wymiana elementów niż naprawa). Po ponad tygodniu bez odpowiedzi ponowiłem zapytanie. Dostałem odpowiedź natychmiast: "Nie wykonujemy takich wycen bez pozostawienia pojazdu do naprawy w naszym serwisie." Jak mam pozostawić samochód do naprawy skoro nie znam ceny usługi? Bardzo ciekawe podejście do klienta.
-
Joanna Chromicz ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z usług serwisu PGD. Naprawiałam skutki kolizji parkingowej. Obsługiwał mnie Pan Kaczka. Miło, szybko i profesjonalnie. Naprawa na najwyższym poziomie, wszystko bezgotówkowo z AC,bezproblemowo, terminowo (7dni). Samochód zastępczy wysokiej klasy. Polecam wszystkim! Dziękuję i pozdrawiam .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PGD Naprawy Nadwozi Kraków?
PGD Naprawy Nadwozi Kraków znajduje się przy Przewóz 34, Podgórze, 30-718 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PGD Naprawy Nadwozi Kraków?
Można skontaktować się z PGD Naprawy Nadwozi Kraków pod numerem +48 123 000 006
Jak można dotrzeć do PGD Naprawy Nadwozi Kraków?
Do PGD Naprawy Nadwozi Kraków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku