Opinie

  1. Romar387 ★☆☆☆☆

    Samochód zakupiony w tej firmie okazał się mieć poważne usterki techniczne, o których nie poinformowano przy sprzedaży. Kontakt z obsługą był utrudniony, a próby reklamacji spotkały się z obojętnością i brakiem konkretnej pomocy, cena niekonkurencyjna negatywnie, odradzam i nigdy więcej tutaj, zawiodłem się.

  2. Dariusz Buchała ★★★★★

    Pan Adrian to wyjątkowo fachowy, rzetelny i uczciwy mechanik. Ma bardzo dużą wiedzę i trafnie diagnozuje przyczyny awarii. Serwisuję u niego od lat wszystkie samochody.

  3. Zbyszek Serafin ★★★★★

    Super mechanik konkretny w ocenie potrafi doradzić oraz wykonać solidnie swoją pracę niedrogo bardzo polecam

  1. Michał Grabowski ★★★★★

    Jedyny solidny, pełen profesjonalizmu mechanik. Osobiście, nie mam nic do zarzucenia. Usługi wykonuje szybko, czasem usterki śnią mu się po nocach ale zawsze potrafi znaleźć nawet najmniejszą usterkę w samochodzie. Naprawdę wolę przejechać 50km, niż zrobić coś na miejscu u lokalnych "Januszy".

  2. Paweł Nowakowski ★★★★★

    Serwisuje tu samochody niespełna dwa lata. Mechanik mimo młodego wieku cechuje się doświadczeniem i dużą wiedzą. Ostatnio w fordzie s max 2,5t za jego namową wymieniłem dumase na sztywne koło od focusa rs. Efekt idealny. Człowiek robi szybko i uczciwie. Zawsze dzwoni, żeby skonsultować z jakiej półki cenowej zamawiać części. Terminy są, ale to chyba wszędzie jak ktoś jest dobry i nie oszukuje klienta.

  3. Adrian Sz ★★★★★

    Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat. Pełen profesjonalizm. Czas oczekiwania na odbiór sprawnego samochodu konkurencyjny w stosunku do innych mechaników. Ceny usług bardzo dobre . Pan Adrian zna się na rzeczy . Pacjent skoda octavia 2 2.0 TDI. BKD !!! Zero problemów po odbiorze auta od AutoFan . Oby tak dalej !!!!

  1. Marcinek ★★★★★

    Mechanik rzetelny, uczciwy, dobra cena za usługę. Założone części zamienne bardzo dobrej jakości. W końcu mam spokój i ciszę podczas jazdy. Pan Adrian uświadomił mi, że wcześniejszy serwis wziął kasę za niezrobioną robotę. Jak się okazało we wcześniejszym serwisie, u innych partaczy zapłaciłem niestety 580 zł za niewymienione łożysko. Jest to częsty przypadek w wielu serwisach. Ten wykonał pracę solidnie. Przedstawił wszystko co zrobił, pokazał uszkodzone części, a co najlepsze, za faktyczną naprawę zapłaciłem prawie o połowę mniej i w końcu cisza w aucie. Gość wie wszystko o samochodach, szczególnie o BMW. Serdecznie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Fan Skup i Sprzedaż Samochodów?

Auto Fan Skup i Sprzedaż Samochodów znajduje się przy Danalówka 4, Bieżanów-Prokocim, 30-758 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Fan Skup i Sprzedaż Samochodów?

Można skontaktować się z Auto Fan Skup i Sprzedaż Samochodów pod numerem +48 794 555 506

Jak można dotrzeć do Auto Fan Skup i Sprzedaż Samochodów?

Do Auto Fan Skup i Sprzedaż Samochodów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements