Opinie

  1. Michał S ★☆☆☆☆

    Niestety usługę muszę ocenić jako "machlojka", a wręcz poczułem się naciągnięty. Podrzuciłem samochód dostawczy (trojaczek) na zwykłe, okresowe wymiany: filtry oleju, powietrza, paliwa, odgrzybianie klimatyzacji i wymiana oleju. Po odbiorze i krotkiej trasie po mieście było okej, choć musiałem wracać, bo nie podłączono mi lampy. Jednak po wyjeździe poza miasto (~40km) samochód rzucał błędami wskazującymi na błędną mieszankę powietrzną oraz filtr paliwa co skutkowało od razu spadkiem mocy, dramatyczną jakością jazdy oraz dodatkowymi kosztami, bo musiałem zjechać do najbliższego mechanika. Ten zrestartował błędy i wyciągnął filtr paliwa, który okazał się być podróbką niepasującą do tego auta! Błąd mieszanki: zaufany mechanik (bo nie chciałem tam wracać po tych odkryciach) szukał przyczyny dość długo, bo błąd jest bardzo ogólny. Po drodze wymieniono zużyte przewody (o których mi nie mówiono), dogorywajacy EGR (zero info). W końcu doszedł do przyczyny: brak opaski na przepływomierzu którą zdjęto żeby dokonać wymian - dramat W skrócie: -wymiana czujnika oleju na chińską podróbkę no-name do innego samochodu z którego przez paliwo zeszły nawet napisy! za krótki, więc de facto nie działał - 250zł! (dodatkowo później poniosłem koszt ponownej wymiany) -wymiana filtru powietrza na podróbkę chińską (zaufany mechanik pierwszy raz widział tego typu filtr w jaskranym kolorze - ponownie dodatkowy koszt wymiany) -spowodowanie błędu przez brak opaski na przepływomierzu (znaczące dodatkowe koszty i kilkukrotne wizyty) -nie skasowano w pełni błędu po wymianie oleju (kasuje się go w co najmniej w dwóch miejscach, a pojawił się później w trasie w UK - kolejny dodatkowy koszt) O tym jakie elementy będą stosowane nie byłem poinformowany (chińskie podróbki, pomijajac nawet, że nie pasowały), a zostałem skasowany jak za prawilne zamienniki/oryginały. Łączny koszt serwisu 1600zł (środek 2025r.)

  2. Mateusz Burkiewicz ★★★☆☆

    Do wymiany półosi przedniej oddałem auto DACIA DOKKER Van. Została założona w uzgodnionym terminie półoś PASCAL (za usługę 550 PLN). Po 1000 km objawy te same co na starej (oryginał). Stwierdzono wadę produktu. Poprosiłem o lepszej jakości półoś - musiałem dopłacić 200 PLN za półoś (ciekawe, ile kosztuje PASCAL skoro musiałem za sam materiał dopłacić 200 PLN?). Półoś ok. ale chyba Panowie nie sprawdzili geometrii po naprawie, bo auto zaczęło mocno ciąć opony. Drugi raz nie pojadę.

  3. Piotr Korczyk ★★★★★

    Polecam! Potrzebowałem pilnej pomocy po zerwanym paska osprzętu w piątek po południu. Panowie szybko i sprawnie ogarnęli temat, po godzinie auto było gotowe do dalszej drogi.

  1. Krzysiek Płachno ★★★★★

    Bardzo sprawnie i miło obsłużyli problem z gwintem do bagażnika dachowego. Podjechałem licząc że będę musiał zostawić samochód, a rozwiązali sprawę od ręki i za symboliczną opłatę. Bardzo miły kontakt

  2. Joanna Szczepaniec ★★★★★

    Z całego serca polecam ten zakład.Szybkie,dogodne terminy.Sprawna i konkretna diagnostyka.Bardzo dobra komunikacja zarówno telefoniczna jak i na miejscu.Uczciwość.Jednym słowem wysoka jakość świadczonych usług.Joanna Szczepaniec.

  3. Bogdan Dovganiuk ★★★★★

    Bardzo szybko, dokładnie i elegancko zrobiona elektromechanika magnetofonu w samochodzie. Ludzi porządni. Atmosfera bardzo przyjemna. Polecam.

  1. Katarzyna Lilis ★★★★★

    Miałam tu swoje 5 minut, gdzie obsługiwał mnie bardzo miły i uczciwy Pan. Mogę za to przyznać 5 gwiazdek, bo odjechałam zadowolona.

  2. Mateusz Dutkiewicz ★★★★★

    Polecam. Usługa wykonana ekspresowo w świetnej atmosferze i bardzo dobrej cenie. Będę polecał wszystkim znajomym i na pewno wrócę.

  3. Leszek Plekan ★☆☆☆☆

    Umowiona wizyta termin, godzina.Warsztat każe czekać godzinę,poczekalni nie ma. mówią że nie będą się parzyć od auta. To pomyleni ludzie. Jak wjeżdżam do Gemmy Libertów na wymianę oleju to z marszu to robią. Tutaj na umówiony termin, godzinę nic nie można zrobić , zostaw auto i bujaj się przez godzinę na mrozie. To ignorancja i arogancja i traktowanie klienta jak za PRL-u Uu b i czekać godzinę.oni są pomyleni

  1. Bartłomiej Pobożniak ★★★★★

    Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa, błyskawiczny termin. Samochód został zostawiony na wymianę sprzęgła i amortyzatorów w poniedziałek rano, już po godzinie telefon z wyceną i propozycją terminu na środę, a informacja że auto jest gotowe do odbioru pojawiła się już we wtorek w południe (czyli następnego dnia!). Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres M&M Car-Trucks Mechanika samochodowa?

M&M Car-Trucks Mechanika samochodowa znajduje się przy Centralna 71, Czyżyny, 31-586 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do M&M Car-Trucks Mechanika samochodowa?

Można skontaktować się z M&M Car-Trucks Mechanika samochodowa pod numerem +48 796 513 294

Jak można dotrzeć do M&M Car-Trucks Mechanika samochodowa?

Do M&M Car-Trucks Mechanika samochodowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements