Rzetelność , sumienność, profesjonalizm. Jeśli ktoś szuka specjalisty który podoła ciężkiemu zadaniu - to Karol napewno pomoże . Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
REKU-PRO Adrian Nowak ★★★★★
-
Jakub Stępień ★☆☆☆☆
Serwis przez sześć tygodni nie potrafił poradzić sobie z wyciekiem oleju z silnika, gdy w innym miejscu naprawiono auto w tydzień i od pół roku nic się nie dzieje. Dodatkowo zgubiono pokrywę silnika twierdząc, że musiało jej nie być. Trudny kontakt z właścicielem. Gdy przyjechałem umówiony po samochód niecałą godzinę przed zamknięciem, minąłem się z wychodzącym mechanikiem, który był zdziwiony, że ktoś dziś jeszcze przyjechał. Nie polecam, strata czasu
-
Wojciech Gawlik ★★★★★
Najlepszy mechanik samochodowy!!! Od dobrych kilku lat dojeżdżam do Niego w jedną stronę ponad 100km, by korzystać z Jego profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Mega fachura!!! Gorąco polecam!!!
-
Rafał K. ★★★★★
Miejsce może w pierwszym odbiorze nie wzbudza zaufania, ale pranie tapicerki i generalnie sprzątanie auta wykonują perfekcyjnie!
-
Marcin Hordziej ★☆☆☆☆
Wymiana wydechu - doradzenie wydechu bez tłumika środkowego to był wielki błąd, dodatkowo czas realizacji okrutnie długi oraz informacja, że nie cała usługa będzie zrealizowana znacznie za późno. Wydech zamiast fajnie brzmieć pierdział od 3 tyś obrotów w górę. Ogólnie miałem temat zostawić i się nie denerwować, jednak kiedy demontując wydech zajrzałem pod auto to spotkały mnie dwa zaskoczenia które przelały czarę goryczy. Wydech nie był przykręcony do kolektora, trzymał się na jednej luźnej nakrętce, jedna szpilka ułamana, osłona silnika zamontowana na dwóch trytytkach, latała luźno. Nawet nie chcę sobie wyobrażać co by było gdyby ta jedna nakrętka spadła i wydech wysunął się ze szpilek w czasie jazdy po autostradach. Właściciel serwisu twierdzi, że nakrętki musiały się same odkręcić w czasie jazdy. Ogólnie cyrk, a trzeba było posłuchać znajomych którzy również nie mieli najlepszych przejść z serwisem...
-
Anna Saraniecka ★★★★★
Carlos to świetny mechanik, serdecznie polecam. Wymiana wtrysków w Subaru Forester diesel 2.0 2009 rok prod.zdiagnozowana i wykonana wraz z kalibracją bezbłędnie!
-
ENEL KOWA ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona! Za każdym razem moje auto zostało fachowo naprawione, a było tych usterek sporo że względu na wiek auta. Jeśli coś było nie tak, pan Karol nigdy nie odmówił przyjęcia mojego auta, pomimo pełnego parkingu. "Carlos" nie wymienia wszystkiego po kolei nie znając przyczyny problemu, tylko szuka co jest nie tak dopuki problem nie zostanie wyeliminowany. Ewentualne poważniejsze usterki przekazuje zaprzyjaźnionemu elektromachanikowi, ale nie wysyła tam mnie tylko sam się tym zajmuję, a ja gotowe auto odbieram u niego. Bardzo polecam!
-
Darek Lis ★☆☆☆☆
Machanik fachura typu że 3 razy sie jeździ z tą samą turbiną. Widać braki kardowe. Szef mechaników przez telefon tłumaczył że ,,ukruszyła sie świeca więc jej nie wykręcałem tylko zalałem" jak sie coś robi to do końca. Zdarzają sie i takie sytuacje ale to mechanicy powinni to naprawić co sami popsują. Mechanika kompletnie nie polecam. Jedynym plusem zakładu jest myjnia
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CARLOS Auto Serwis i Myjnia?
CARLOS Auto Serwis i Myjnia znajduje się przy Gromadzka 22E, Podgórze, 30-714 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CARLOS Auto Serwis i Myjnia?
Można skontaktować się z CARLOS Auto Serwis i Myjnia pod numerem +48 508 008 587
Jak można dotrzeć do CARLOS Auto Serwis i Myjnia?
Do CARLOS Auto Serwis i Myjnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku