Opinie

  1. M ★☆☆☆☆

    Lubię wspierać małe polskie firmy, zwłaszcza gdy wnętrzem i obsługą nostalgicznie przypominają stare czasy. Niestety w przypadku tego miejsca nie jestem w stanie tego się trzymać. Kasjer jest wyjątkowo zarozumiały. Zamiast wejść w dialog i na spokojnie wytłumaczyć klientowi swoje racje i rozwiać wątpliwości woli być uszczypliwy, szyderczy i nawet się obrazić.

  2. ★★★★★

    Bardzo skromnie wyglądający sklepik motoryzacyjny w okolicy, ale posiadający co potrzeba i w dodatku bardzo miła obsługa ☺️

  3. MegaLorenzzo ★★★★★

    Chyba ze 20 lat u nich kupuję i nigdy lipy nie dostałem,można uzyskać porady techniczne jak i z zakresu filozofii :)

  1. Karolina Julia ★★★★★

    Doskonały sklep i jeszcze lepsza obsługa. Możliwość zakupu od ręki lub na zamówienie z realizacją tego samego dnia. Panowie są bardzo pomocni i rzetelni. Dla mnie numer 1 w Krakowie!

  2. Krzysztof Paprocki ★★★★★

    Więcej takich sklepów z tak pomocna i miła obsługa . Doradza ci kupić i cenowo też jest super.

  3. Henryk Dudek ★★★★☆

    Mały sklep dobrze zaopatrzony ceny na każdy portfel polecam miła obsługa

  1. Bronek Paluch ★☆☆☆☆

    Dałbym 0 gwiazdek jak by była taka możliwość. To nie sklep tylko budka, dla klienta ledwo 1m2 powierzchni, dosłownie, nie wierzycie to się wybierzcie (albo lepiej nie). 2 klientów w "sklepie" i otwarcie drzwi może jednego z tych klientów zabić. Kiedyś u nich byłem i nie mieli tego co potrzebowałem, wyszedłem z kwitkiem, wtedy było ok, ale drugi raz byłem u nich i to był mój ostatni. Starszy Pan oburzył się na moje pytanie, grzeczne, uprzejme, czy aby na pewno produkt będzie pasował. Tyle... Oburzył się, bo... no właśnie, tego nie wiem. Śmiałem zapytać, upewnić się, czy będzie pasować przedmiot. Kompletnie nie rozumiem tej sytuacji. Takiej obrazy nie widziałem w życiu. Reakcja kompletnie nieadekwatna do sytuacji. Drugi bezczelny sprzedawca powiedział do pierwszego, obrażając mnie w 3 osobie, w dodatku per Ty, cyt: "przestań na niego tracić czas, stracisz 15 minut za kilka złotych". Całe 3 minuty po wejściu do sklepu! Przepraszam, że żyję i straciłem Panów czas. Dodam, że nie powiedziałem nic co mogło by tych 2 panów obrazić, Bóg mi świadkiem. Myślę, że byłem uprzejmy i zawsze taki jestem. Ten starszy Pan zapewne jest z pokolenia, kiedy na półkach był sam ocet, a klientowi nie należy się szacunek, a do sprzedawcy nie można się odezwać i upewnić. Zadałem pytanie co ja takiego powiedziałem, bo dosłownie nie rozumiałem sytuacji, dlaczego zostałem obrażony, jestem z natury bardzo uprzejmy, więc tym bardziej byłem w szoku. Widząc to wszystko postanowiłem skomentować, że to bardzo nie w porządku takie traktowanie, zwłaszcza, że nie wiem co takiego złego powiedziałem. Sprzedawca odmówił sprzedania produktu, aby być zwyczajnie złośliwym. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem w życiu. Naprawdę nic nie powiedziałem co tego sprzedawcę mogło by obrazić. Chciałem się tylko upewnić zadając pytanie czy aby na pewno będzie pasować, tyle. Omijać szerokim łukiem, zresztą widać po samym sklepie, że chodzi tylko o sprzedanie towaru, klient nie jest ważny. Jeżeli to przeczytacie Panowie z tego magicznego sklepu, to wiedzcie, że brak szacunku do ludzi wcześniej czy później obróci się przeciwko Wam. Nie życzę nikomu źle, więc, mimo wszystko, życzę Panom dużo zdrowia, spokoju i szczęścia. A przyszłym Państwa klientom z całego serca nie życzę takiej sytuacji i traktowania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto-Sezam s.c.?

Auto-Sezam s.c. znajduje się przy Erazma Jerzmanowskiego 44, Bieżanów-Prokocim, 30-836 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto-Sezam s.c.?

Można skontaktować się z Auto-Sezam s.c. pod numerem +48 126 588 959

Jak można dotrzeć do Auto-Sezam s.c.?

Do Auto-Sezam s.c. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements