Bardzo specyficzna Biedronka o której wiedzą chyba tylko okoliczni mieszkańcy, wcisnęta w środku osiedla na parterze bloku. Ma swój niewielki parking. Zaopatrzenie stadardowe, choć odwiedzając sklep czuć nieco klaustrofobiczny układ wymuszony układem pomieszczeń zwykłego bloku mieszkalnego. Sporo kas samoobsługowych, raczej nie należy spodziewać się dużych kolejek, chybba, że faktycznie trafimy na szczyty komunikacyjny.
Zdjęcia
Opinie
-
Kuba ★★★★★
-
Joanna Kuczerowska ★★★★★
Od jakiegoś czasu ten sklep bardzo się poprawił, wszystko świeże pracownicy mili i pomocni, brak palet co jest niespodzianką
-
Roman ★☆☆☆☆
Dlaczego w tej Biedronce niema zasięgu. Jaki problem w końcu założyć wzmacniacz zasięgu?! Zmienię opinię, gdy pojawi się zasięg.
-
Julia Kurnyta ★★★★★
Jedna z lepszych biedronek w okolicy!! – w sklepie zawsze jest czysto, pracownicy są mili i pomocni, a kierownik chętnie rozwiązuje każdy problem;) Cały zespół tworzy przyjazną atmosferę, bo wszyscy są uśmiechnięci i uprzejmi wobec klientów.
-
Олег Яремко ★☆☆☆☆
Chciałbym zgłosić powtarzający się ⁰problem w sklepie Biedronka przy ul. Józefa Łepkowskiego 3 w Krakowie. Już drugi dzień z rzędu w dziale warzywnym są wywieszone etykiety promocyjne na ziemniaki (cena 1,25 zł/kg, bez dodatkowych warunków). Jednak przy kasie naliczana jest cena 2,50 zł/kg. Problem ten powtarza się i wprowadza klientów w błąd. Jest to sprzeczne z zasadami rzetelnej sprzedaży i w moim przypadku spowodowało realne trudności, ponieważ planowałem zakupy w oparciu o widoczne ceny. W nawiązaniu do mojego wcześniejszego zgłoszenia chciałbym uzupełnić je o dodatkowe informacje. Z powodu błędnej ceny na kasie zabrakło mi środków na zakup ziemniaków. Następnego dnia wróciłem do sklepu, aby ponownie kupić ten sam produkt i posiadać dowód w postaci paragonu. Tym razem naliczono już prawidłową cenę promocyjną (1,25 zł/kg). Na moje pytanie, dlaczego poprzedniego dnia cena była inna, kasjerka odpowiedziała, że nie wie. Gdy poprosiłem o wezwanie osoby odpowiedzialnej, kasjerka w nieuprzejmy sposób zabrała mi pod kasy zakupiony towar i natychmiast rozpoczęła obsługę kolejnego klienta. Takie zachowanie było dla mnie wyjątkowo obraźliwe. Posiadam również paragon z tego dnia (bez zakupu ziemniaków), na którym widnieje dokładna godzina oraz numer kasy, przy której byłem obsługiwany. W razie potrzeby istnieje możliwość łatwego potwierdzenia mojego zgłoszenia na podstawie nagrań z monitoringu sklepu. Proszę o poważne potraktowanie tej sprawy, wyciągnięcie konsekwencji wobec pracowników oraz zapewnienie, że podobne sytuacje nie będą się powtarzać. Proszę o natychmiastowe wyjaśnienie sytuacji i korektę cen w sklepie. Z poważaniem Oleh Yaremko
-
AGNIESZKA SEWIOL ★★★★★
Sieć sklepów Biedronka ogólnie jest bardzo dobrze zaopatrzona w towar w atrakcyjnych cenach Polecam
-
Anastasi T ★☆☆☆☆
Wszystko było spoko do momentu, gdy kupiłam ciasto z przeterminowaną datą ważności i nie dostałam zwrotu pieniędzy. Kupiłam w sobotę ciasto i chciałam jego już zjeść gdy zauważyłam, że według jego daty ważności trzeba to było zrobić do wczoraj. Niestety już była godzina po zamknięciu sklepu. W niedzielę nieczynne i akurat w niedzielę miałam wyjazd kilkudniowy. Gdy wróciłam i poszłam do sklepu to usłyszałam od kierowniczki, że już dużo czasu upłynęło i oni nie mogę zweryfikować. I to mimo to, że miałam paragon. Z jednej strony racja upłynęło te kilka dni. Ale z drugiej co bym miałam robić? Rezygnować z wycieczki żeby złożyć reklamację w Biedronce? :)) Nie stałam robić afery przez mniej jak 10 złotych ale i zakupów w tym sklepie postaram się unikać. Błędy zdarzają się każdemu i tą datę mogli pracownicy nie zauważyć ale ja nie jestem chętna płacić za czyiś błędy.
-
Dorota F. ★☆☆☆☆
Obsługa na najniższym poziomie, duża rotacja pracowników co niestety obniża wyniki i ranking tego sklepu. Częsta zmiana kierownika sklepu obecna nowa Pani kierownik to porażka widać, że mentalnie zatrzymała się na dawnych czasach bardzo wyniosła do pracowników i kupujących. Podłoga często brudna i lepiąca, jedyny plus, że jest blisko domu.
-
Piotr “PUSZKA” ★☆☆☆☆
Mieszkańcy tego osiedla to konfidenci,chodzą robią zdjęcia jak zaparkujesz i dzwonią na straż miejską,trzeba być czujnym parkując na tym osiedlu
-
Beata wójcik ★☆☆☆☆
Fatalna obsługa, pani kierownik ordynarna i chamska. Jedna czynna kasa nawet w godzinach szczytu. Zdarzyło mi się kupić 1 bochenek chleba a w kasie zapłaciłam za 10. Ten sklep do najczystszych też nie należy, często podłoga się klei od rozlanego soku lub mydła. Osoby niepełnosprawne są tu złem koniecznym. Nie można zwrócić towaru, który zostal już zapłacony, ale klient nie wyszedł jeszcze ze sklepu.Najlepiej ten sklep omijać szerokim łukiem i iść do NETTO które jest tuż obok
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Józefa Łepkowskiego 3, Prądnik Czerwony, 31-423 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku