Opinie

  1. Mateusz De Care ★★★★★

    Fajny system wymiany opon gdzie można zarezerwować się przez stronę. 5 lat wymieniam tam opony i jest wszystko git. Bez stania w kolejce. Przyjeżdżam, zgłaszam się, podjeżdżamy, chłopaki wymieniają, płacę i odjazd. Dokładnie to czego oczekuję. W razie potrzeby doradzą co jest nie tak

  2. Filip P ★★★★★

    SOLIDNE 5/5! Zacznę od tego, że najpierw byłem u konkurencji niedaleko i swoją postawą tam zrobili sobie antyreklamę i dzięki temu trafiłem do AUTOGUM. Kulturalna i miła obsługa, do tego rabat. Inne firmy powinny brać przykład z firmy AUTOGUM. Gdy będę wymieniał opony, na pewno tam jeszcze wrócę i szczerze POLECAM.

  3. Piotr Konieczny ★☆☆☆☆

    Nie polecam po wymianie opon brudne o ile nie uszkodzone felgi. Wentylki nie wyglądają na wymienione za to doliczone do rachunku. Koła nie dopompowane. Cena wysoka absolutnie nie adekwatnie do jakości.

  1. Paweł Mentel ★★★★★

    Polecam każdemu kto nie lubi stać w kolejce do wymiany opon, tylko rezerwujesz sobie termin przez internet, przyjeżdżasz i załatwione. Dodatkowo jako stały klient od kilku lat mogę potwierdzić że nigdy nie miałem problemów po wymianie z niedokreconym kołem. Panowie zawsze też sprawdzą opony i podpowiedzą gdy coś znimi jest nie tak.

  2. Bartłomiej Lipczyński ★☆☆☆☆

    Niestety wystawiam najniższą możliwą ocenę. Koła wyważone chyba na oko albo przez kogoś kto nie ma o tym bladego pojęcia. Na dwóch kołach ponad 100g. Niestety zła jakość usługi ujawniła się dopiero poprzez bicie na kierownicy w trasie na autostradzie, przy prędkości powyżej 90km/h. Myślałem że usługa wyceniona na 200zł nie będzie wymagała poprawki przez inne serwisy. Szkoda bo obsługa naprawdę fajna. Potencjalnym klientom radzę skorzystać z usług konkurencji, a jest w czym wybierać.

  3. Tadeusz Jakubiak ★★★★★

    Korzystałem z serwisu mobilnego podczas defektu opony w samochodzie ciężarowym. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi, ekipa przyjechała błyskawicznie i równie szybko poradzili sobie z problemem. Widać, że znają się na rzeczy i nie są to przypadkowi ludzie z łapanki. Cena przystępna. Polecam.

  1. Jacek ★☆☆☆☆

    Byłem klientem od lat jednak w tym roku pojechałem tam po raz ostatni a wymianę opon w drugim samochodzie robiłem już w tym sezonie w innym miejscu. Ogólnie wymiana opon w osobówce za 160 zł to ostra przesada (w tej cenie to co najmniej powinni kawę zaproponować i terminu dotrzymać :-) ), Ogólnie to miejsce niczym się nie wyróżnia, cena z kosmosu a dodatkowo dostaliśmy tylko wydruk z karty - bez paragonu więc nie byłem w stanie nawet później faktury zabrać! Szkoda bo starałem wspierać lokalny biznes, a poczułem się wyrolowany!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto-Gum?

Auto-Gum znajduje się przy Przewóz 42, Podgórze, 30-716 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto-Gum?

Można skontaktować się z Auto-Gum pod numerem +48 126 507 770

Jak można dotrzeć do Auto-Gum?

Do Auto-Gum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements