Super obsługa i części!
Zdjęcia
Opinie
-
patrykoopiw ★★★★★
-
Zabqus ★★★★★
Polecam serdecznie - świetna obsługa, potrzebowałem lampki do motocykla. Bardzo szybko zostały zamówione i od razu dostałem telefon że mogę odebrać
-
Bomek ★★★★★
Serdecznie Polecam. Jeden z nielicznych sklepow gdzie moge kupic czesci do samochodow kategorii RELIKT :) paczki w dostawach stabilnie zapakowane , zdarza sie uszkodzony kartonik ale wiem jak to dziala w punktach przeladunkowych ;) ktorys z Panow napisal ze otrzymal paczke z rozlanym elektrolitem i poparzyl sobie paluszki ... Zakladam ze paczka wyszla cała bo kurier by jej nie przyjal , jezeli sie uszkodzila podczas robienia odbiorow to zostala by zwrocona do nadawcy na magazynie zrzutowym albo by ją przepakowali jak to tylko uszkodzony karton na magazynie centralnym a jak rzeczywiscie otrzymal koles paczke z rozlanym elektrolitem to znaczy ze jak kurier brał ją do doreczenia musiala byc cała i podczas doreczenia sie udzkodzila ;) amen , A moze to nie sabotaz a konkurencja ;) Pozdrawiam wlasciciela sklepu ;)
-
Paweł Zieliński ★★★★★
Bardzo miła obsługa, ceny części w porządku. Polecam!
-
Adam “Henryk” Kulewicz ★★★★★
Gorąco polecam. Szeroki wybór czego akcesoria i nie tylko. Spory parking pod sklepem
-
Adam Iwiński ★★☆☆☆
Paczka zle zapakowana - 5 litrowa butla elektrolitu - zracy kwas siarkowy – przyszla z zaklejonym folja ale NIEDOKRECONYM KORKIEM ! - opakowanie mokre - poparzylem sobie rece, a szmaty ktorymi wycieralem przeciekajaca butle na drugi dzien "rozsypaly sie jak prochno. Korek byl zaklejony, ale niedokrecony!!!. W takiej samej butli wody destylowanej byl zakrecony uczciwie i ta nie przeciekala. Jakis sabotaz? Dobrze, ze mialem na miejscu ta wode to sobie splukalem dlonie - w innym wypadku skonczyloby sie tragicznie. Ale palce do dzisiaj mnie lekko pieka??
-
sylwester grzesło ★★★★★
Kupiłem ostatnio pastę do cylinderków tłoczków i smar miedziany przesyłka szła za granicę po dwóch dniach już ją odebrałem.Polecam każdemu bardzo profesjonalny sklep z dużą dostępnością towaru :-)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Motosklep24h?
Motosklep24h znajduje się przy Szara 4, Bieżanów-Prokocim, 30-820 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Motosklep24h?
Można skontaktować się z Motosklep24h pod numerem +48 663 983 590
Jak można dotrzeć do Motosklep24h?
Do Motosklep24h można dotrzeć, korzystając z poniższego linku