Jestem bardzo zadowolony, zamówiłem telefonicznie części, były po 3 godzinach.Super.
Zdjęcia
Opinie
-
W Wiesiek ★★★★★
-
Jola Mikic ★★★★★
Polecam miejsce, Panowie ogarnięcie i chętni do pomocy. Wszystko zostało mi wyjaśnione. Części były na miejscu, więc nie trzeba było jeździć dwa razy.
-
Mariusz Chwałek ★★★★★
Spora dostępność części od ręki. Ekipa bardzo sprawnie uwija się z klientami których zawsze było sporo gdy przychodziłem. Kompetentni ludzie, proste i szybkie zakupy.
-
WinduR ★☆☆☆☆
Sklep w dobrej lokalizacji Lecz, kontakt telefoniczny strasznie utrudniony 2 godziny, próbowałem się dodzwonić, aby sie dowiedzieć ze części nie będzie na dziś i Pan który ze mną rozmawiał zasegurowal aby zamówił przez stronę, to może byłoby dziś. Oczywiście został mi zaproponowany droższy zamiennik, w obawie ze tańszy może nie pasować, lecz parametry na stronie sklepu, mówią coś innego Pan który mnie obsługiwał telefonicznie, niezbyt wykazał sie wiedzą i zaangażowaniem
-
matthy24 ★★☆☆☆
Świetny dobór części, wraz z responsywnością strony, oraz wszelakimi schematami itd. Wraz z szybką formą wysyłki Natomiast fatalna forma pakowania zamówień Jak można zauwazyć na niżej zamieszczonych obrazkach, było to celowo spakowane poprzez pracownika, gdyż po lewej stronie jak widać, prawie jest jak należy, że karton pozostawiany jest bez szpary, oraz zaklejony, natomiast po prawej stronie kompletna katorga... Zamiast wziąć jakkolwiek większy karton, który również będzie przystosowany do tej wagi produktów, to lepiej wziąć lichy karton w którym można umieszczać wszelakie filtry typu powietrza itd. Natomiast pakowanie do czegoś takiego tyle kg produktów nie świadczy o jakiejkolwiek umyślności przy pakowaniu Mam nadzieję, że poniższe zdjęcia dadzą Państwu do zrozumienia, iż powinni Państwo podjąć działania by tak to nie wyglądało, oraz prosiłbym nie zrzucać winy również na kurierów, którzy to rzekomo jak rzucają paczkami itd. Gdyż z poniżej zamieszczonych zdjęć można wiele wywnioskować, że jednak sposób spakowania jest skrajnie nieodpowiedni
-
Bartek Sekowski ★★★★★
Szukałem odpowiednich wycieraczek, nie mając wiedzy o tym jakie pasują do mojego Ford Escape . Pan doradził, upewnił się że będą pasować i pomógł w montażu. Nie mogłem być bardziej zadowolonym a sądząc po stałej kolejce - inni dobrze już wiedzą że to najlepszy sklep motoryzacyjny w tej części miasta
-
marcin gaffke ★★★★★
Fajny sklep z częściami. Dobór po numerze Vin ze strony internetowej jeżeli jest jakiś problem to zadzwonię....jeżeli nie odbiorą to oddzwonią. Polecam
-
Tomasz Wierzba ★☆☆☆☆
Potrzebowałem kupić coś na szybko, dwóch panów obsługiwało, trzeci zamiatał a czwarty się gapił... Nie polecam
-
Jakub Wolowiec ★★★★★
Od lat kupuję w tej firmie prywatnie , nie jako warsztat. Zawsze zostałem miło i profesjonalnie obsłużony. Czasem ciężko się dodzwonić ( ze względu na spory ruch ) . Mega zaopatrzenie i chyba jedne z lepszych cen w okolicy.
-
Przemysław Kruk ★★★★★
Jestem pozytywnie zaskoczony. Szukałem "na już " Amortyzatorów do mojej Grand vitary. Potrzebowałem modelu kayaba ultra sr. Wszystkie hurtownie odsyłały mnie na allegro. Tymczasem w tej hurtowni usłyszałem "Mogę zamówić, będą jutro o 9" Dodatkowo na miejscu cena okazała się niższa o 100zł niż usłyszałem przez tel. Polecam do ciężkich tematów (do lekkich też) :D
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AutoCzesciZielonki.pl - części samochodowe?
AutoCzesciZielonki.pl - części samochodowe znajduje się przy Malinowa 1, Prądnik Biały, 31-222 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AutoCzesciZielonki.pl - części samochodowe?
Można skontaktować się z AutoCzesciZielonki.pl - części samochodowe pod numerem +48 698 870 592
Jak można dotrzeć do AutoCzesciZielonki.pl - części samochodowe?
Do AutoCzesciZielonki.pl - części samochodowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku