Bardzo przyjemne miejsce na odpoczynek w centrum miasta czując się jak w hotelu np w Bułgarii. Bardzo czysto. Zamówiliśmy sałatke, która miło mnie zaskoczyła bo nie była z pudełka z lodówki a świeżo przygotowana przez kuchnie hotelu Swing. Pizza super, lemoniadka też. Duuużo leżaków. Żałuje że dopiero teraz z końcem lata odkryłam to miejsce.
Zdjęcia
Opinie
-
karolina Moryc ★★★★★
-
Aleksandra Wawrzeń ★★★★★
Dziś odwiedziliśmy Stację Parkową przy hotelu Swing w Krakowie i to naprawdę świetne miejsce dla dużych i małych. Bardzo miła obsługa, bar z pysznymi przekąskami, a największe wrażenie zrobiły animacje dla dzieci. Panie animatorki zajęły dzieciaki na całe 2 godziny – młodsi i starsi bawili się świetnie, każde dziecko było zaopiekowane i zaangażowane. Mój młodszy do teraz powtarza: „Ale fajne były zabawy z ciocią!”. Super miejsce, polecam!
-
Marzena Gaca ★★☆☆☆
Uważam że to miejsce jest mało atrakcyjne. W reklamie zachęcają i piszą o animacjach, konkursach nagrodach a na koniec dzieci dostają papierowe dyplomy, serio jak na aquapark to kiepsko. Bardzo mały basenik brodzik i fontanny typowo dla maluchów, w toalecie mega brudno, w kawiari obsługa stara się jak może ale niestety jakość produktów słaba, ogólnie inne place zabaw dla dzieci są wyższej jakości, tu pobierane są opłaty serio wysokie co do komfortu miejsca, szczerze nie polecam
-
Noemi El ★★★☆☆
Sam park zewnętrzny oceniam dobrze, dla małych dzieci jest to jakaś strefa na lato, zamknięta na noc, natomiast, zamówiłam sobie na zewnątrz kawę tonic espresso i dostałam taki badziew, że zwróciłam całą. Pani z resztą nie oddała pieniędzy. Kawa to był mały kubek (150 ml) gdzie pani wlała espresso i trochę toniku. Powiedziała, że ma w przepisie 25 ml toniku. Ludzie, nie wiem skąd macie taki przepis, ale tonic espresso ma być gazowany, ma smakować jak napój schłodzony a nie być letnim miksem kawy z wygazowanym tonikiem. To było nie do wypicia. Oczywiscie, pieniądze nie zostały mi zwrócone. Incydent miał miejsce w środę o 16, w kawiarnii na zewnątrz parku wodnego. Też „parkowej”.
-
Metty Draiman ★☆☆☆☆
Dużo ludzi, duszno, nie można wejść na basen, bo każdy kwadrat basenu jest przez kogoś zajęty i to było w dzień powszedni! Brakuje odkryty basen dla dorosłych. Jest kilka zjeżdżalni dla siebie, wszystkie kręgi, na których można się wyprowadzić, są zajęte, czyli na wolne kółko trzeba długo czekać, aż ktoś odmówi. I odmawiają co 30-40 minut.
-
Paweł S ★★★★☆
Ciekawe urozmaicenie spędzenia wolnego czasu w ciepłe dni. Plusy: sporo czystego i przyjemnego piasku, dużo leżaków, miejsce w cieniu pod parasolami lub drzewami oraz do opalania w słońcu, wodny plac zabaw i inne atrakcje dla maluchów, dobra strefa gastronomiczna, toalety, natrysk. Minusy: dobra zabawa raczej tylko dla maluchów, większe dzieci będą się nudziły, dorosłym ciężko się schłodzić wodą (plac zabaw albo brodzik), nie wszystkie sprzęty na placu zabaw działają, za każde otwarcie swojej szafki depozytowej trzeba wydać 2 zł.
-
agares res ★★☆☆☆
Sama plaża jest całkiem fajna, zwłaszcza dla rodziców z małymi dziećmi. lub żeby się poopalać będąc w Parku Wodnym. Słabą opinię daję za to, że żeby skorzystać z karty multisport trzeba wejść przez kasę główna, mimo że jest osobna bramka którędy wchodzą ludzie, którzy chcą tylko skorzystać z plaży. W wakacje oznacza to stanie w bardzo długiej kolejce. Gdyby zmienili system "wpuszczania" dałabym 4 gwiazdki, bo wiem że ten teren jest w rozbudowie i mam cichą nadzieję, że w przyszłości powstanie tutaj jakiś głębszy basen dla starszych dzieci. Ps. Mając karte multisport dopłacamy 12 zł od osoby za możliwość korzystania z plaży, jednak ostatnio okazało się jak już tam weszliśmy, że w brodziku nie ma wody, szkoda że przy zakupie nikt mnie nie poinformował.
-
Agnieszka Karlińska ★★★★☆
Bardzo fajne miejsce w szczególności dla.maluchow (powiedzmy do 5 roku zycia). Minus za bezsensowne, strome schody z jednej części na drugą. Żeby skorzystać z multisporta trzeba wejść przez kasę główna co w wakacje równa się półgodzinnej kolejce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Plaża Stacja Parkowa Park Wodny?
Plaża Stacja Parkowa Park Wodny znajduje się przy Mistrzejowice, 31-416 Kraków, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Plaża Stacja Parkowa Park Wodny?
Do Plaża Stacja Parkowa Park Wodny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku