Robiłam tam zakupy pierwszy raz i byłam pozytywnie zaskoczona. Obsługa bardzo pomocna – bez problemu doradzili, jaki filtr pasuje do mojego auta, i nie próbowali niczego „wciskać”. Części dobrej jakości, wszystko szybko załatwione. Na pewno wrócę, jeśli znów będę czegoś potrzebować.
Zdjęcia
Opinie
-
amelia pietrzykowska ★★★★★
-
Julia Pisarczyk ★★★★★
Znalazłam tu wszystkie potrzebne części do mojego auta w dobrej cenie. Obsługa była pomocna, uprzejma i dobrze doradziła, co wybrać.
-
Jakub Jan ★☆☆☆☆
Bez paragonu, bez kultury, beznadziejnie :) pozdrawia klient pytający o płyn chłodniczy Edit. Nie proszę Pana, nie wydał pan paragonu, a to że chciałem poczytać o danym produkcie to moja sprawa. No ale po innych negatywnych komentarzach widzę że nie jestem pierwszy, który jest „ofiarą” pańskiego „widzi mi się” PS. Jak się prowadzi sklep motoryzacyjny to trzeba też mieć minimum wiedzy o produkcie oraz troszkę kultury.
-
Jakub Nowak ★☆☆☆☆
Niestety nie da sie dać zero gwiazdek. Zamówiłem kilka uszczelek do poloneza, w tym uszczelke glowicy. W momencie jak tylko zobaczylem paczke (która z wierzchu nie byla nigdzie uszkodzona) od razu wiedzialem ze uszczelka bedzie uszkodzona. Dlaczego? Bo zapakowana byla w pudelko w ktore byla wcisnieta na siłe po przekątnej. Uszczelka zagieta, reklamacja nie uwzgledniona, bo starszy dziadek ktory ja pakowal, powiedzial ze jak on zapakowal to nie mialo sie prawa nic stac. Ostatni raz zrobilem tam zakupy. Nie polecam!!!
-
mp ★★★★★
Bardzo bogaty asortyment. Pan sprzedający widać że się zna na temacie.
-
Krzysztof Wielikaniec ★★★★★
Sklep jakich już praktycznie nie ma.Przypomina te motoryzacyjne z lat 80,90 ‐tych jest w nim wszystko.Od małych gadżetów po prawdziwe części.Obsługa zna się doskonale.Sklep od dziesięcioleci.
-
Adrian Ochałek ★★★★★
Bardzo bogaty asortyment, odbiór zazwyczaj na drugi dzień po zamówieniu. Od ręki też się zdarzyło jakieś drobiazgi kupić. Przy składaniu silnika sporo się tam najeździłem.
-
Jezza ★★★★★
Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm, miła obsługa i szeroki wybór części do starszych samochodów. Kupiłem u was linkę do Poloneza.
-
Janusz Janusz ★★★☆☆
Sporo części można powiedzieć że się wylewają z pomieszczenia. Ale niestety podejście do klienta jest takie że jak coś kupi to ok. A jeśli nie to będzie następny. Nie starają się o tego który już przyszedł do sklepu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Regmot. Części samochodowe.?
Regmot. Części samochodowe. znajduje się przy Mogilska 121 C, Prądnik Czerwony, 31-571 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Regmot. Części samochodowe.?
Można skontaktować się z Regmot. Części samochodowe. pod numerem +48 124 139 327
Jak można dotrzeć do Regmot. Części samochodowe.?
Do Regmot. Części samochodowe. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku