Kolejny raz błędne zamówienie. Zamiast zamówionego burgera z kurczakiem otrzymałem burgera wołowego – mimo naklejki „kurczak” na opakowaniu. Jest to szczególnie poważne, ponieważ mam alergię na wołowinę. Dodatkowo zamówiony sos serowy był napełniony w mniej niż 1/3 pojemnika (zdjęcia w załączeniu). Restauracja nie odbiera telefonu. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich instytucji (Sanepid i rzecznik prawa konsumentów), ponieważ podanie niewłaściwego alergenu to nie jest drobna pomyłka, a realne zagrożenie zdrowia. Sytuacja którą opisuje pojawiła się po raz kolejny więc firma poniesie za to odpowiedzialność. Jeśli również jesteś osobą poszkodowaną, skontaktuj się z sanepidem pod adresem e-mail ([email protected]) wraz ze zdjęciami załączonymi oraz dowodem zakupu. Najlepiej zachowaj również produkt.
Zdjęcia
Opinie
-
Ni Ko ★☆☆☆☆
-
Wojtek T ★☆☆☆☆
Uważam, że w automatach do zamawiania brakuje ważnych informacji na temat produktu. Dla mnie zabrakło kluczowej informacji o truflach w burgerze rywala z umami i bekonem. Dzięki temu dodatkowi burger z mojej prespektywy był niejadalny. Wołowina jest doprawiona aromatem grilla dzięki czemu smakuje tanio i sztucznie a podane frytki niestety były zimne. Miłym zaskoczeniem okazał się burger z kurczakiem, niestety to za mało, żebym ponownie wybrał tą restaurację.
-
Jacek Milc ★★☆☆☆
Ostatnie 2 zamowienia (jedno na wynos, drugie w dostawie) jakiś dramat.. jedno niekompletne, drugie pomylone.. będziemy już omijać szerokim łukiem to miejsce.. p.s. szkoda że w PL nie ma choć ułamka jakości szwedzkich Max.. to jest przepaść! Na załączonym obrazku burger premium rywala "kurczak"
-
Sławomir ★★☆☆☆
Korzystałem kilka razy z tej sieci restauracji na Śląsku i tam nie miałem żadnych zastrzeżeń. Niestety tutaj mocno rozczarowałem się zarówno jakością jedzenia jak i lokalem. Burger podwójny oryginal był bardzo słony, a jego mięso śmierdziało. Frytki były suche, niesmaczne i nie zrekompensowała tego nawet ich duża ilość. Jedynie smaczna była Cola. Przerażony jestem nieporządkiem i syfem nie tylko w okolicach koszy, ale i na sali. Na pewno już nie wrócę do tego lokalu. Jeśli ktoś czyta mój komentarz, to może zaryzykować i zjeść tutaj, ale generalnie odradzam.
-
Anastasie Zoella ★☆☆☆☆
Burgery w opcji plant beef (tylko takie wzięliśmy) strasznie śmierdziały, a nie jestem osobą wrażliwą na chemiczne posmaki i zapachy (oboje raczej nie jesteśmy), dość często zdarza mi się zjeść coś mocno przetworzonego i zawsze wegetariańskiego. Nie słyszałam jeszcze negatywnych opinii w tej kwestii więc mam obawy, że kotlety w obu burgerach były po prostu zepsute lub źle przygotowane, bo zapach był na prawdę odrzucający i trochę ciężko mi uwierzyć, że inni by go nie poczuli. Tak czy siak więcej już nie spróbuję, a szkoda bo roślinna oferta prezentowała się zachęcająco, ale doświadczenie było na tyle nieprzyjemne, że nie zamierzam ryzykować ponownie, bo sztuczny posmak został na języku jeszcze długo ://
-
Michał Pinki ★★★☆☆
Wybieraliśmy się tam od dłuższego czasu. Generalnie spodziewałem się czegoś innego po burgerach premium niż pod złotymi arkadami ale jednak nie. Burgery raczej smaczne ale ani dobre ani niedobre dosyć neutralne. Lokal czysty jednak w mojej opinii ma klimat poczekalni dworcowej lub lotniska. Słabym rozwiązaniem jest dolewka napoju. Albo obsluga daje napój albo daje kubek do samodzielnego napełniania, tu człowiek podchodzi a tam informacja aby zapłacić najpierw za dolewkę:)
-
MykeyMikeyMike ★★★★★
Przyszło mi już żyć w pięknych czasach jeśli chodzi o jedzenie wegańskie. Burgery w końcu nie są "burgeropodobne" z których wszyscy toczą bekę - teraz nie są do odróżnienia jeśli chodzi o walory smakowe i wizualne. Tak jest w tym przypadku - burger bardzo dobry, będąc szczery, nie jest to premium burger, ale o to właśnie chodzi! To ma smakować jak typowy fast food i na szczęście robi to super - polecam!
-
Paulina Kowalska ★★★★★
Krótki czas oczekiwania plus czyste oraz schludne pomieszczenie na pewno zasługuje na wysoką notę. Będąc przejazdem w dalekiej podróży byliśmy pozytywnie zaskoczeni jakością obsługi, miejscami do dezynfekcji oraz jak najbardziej samym jedzeniem. Ogromny wybór posiłków skierowanych również dla wegetarian jak i miłośników dobrych porcji mięsa. Adekwatna ilość do ceny również zrobiła na nas wrażenie, jak najbardziej budżetowo można najeść się do syta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MAX Premium Burgers?
MAX Premium Burgers znajduje się przy Nowohucka 54, Czyżyny, 31-580 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MAX Premium Burgers?
Można skontaktować się z MAX Premium Burgers pod numerem +48 122 251 610
Jak można dotrzeć do MAX Premium Burgers?
Do MAX Premium Burgers można dotrzeć, korzystając z poniższego linku