Opinie

  1. Krystian Spuła ★☆☆☆☆

    robaki spadające z e ścian z kurzem zniszczone szawki i prysznice ściany i listwy. sauny nie sprawne technicznie całokształt dopełnia tylko krzesło ratownika z dziurą co pokazuje że nawet ratownik w tej spółce ma wszystko w katastrofalnym stanie pod prysznicami śmierdzi raz szczytami raz odchodami suszarka ostatnio zapaliła mi się w ręce

  2. aleksa ★★★☆☆

    Trener w pstrokatym ubraniu bardzo głośno rozmawia ze swoimi klientami. Już sama muzyka na siłowni gra okropnie głośno, ale trenerowi udaje się sprawić, że staje się ona dźwiękiem w tle. Oprócz tego opowiada koleżkom niesmaczne żarty o kobietach (jedno, że w ogóle to robi, drugie, że całe piętro go słyszy). Oprócz tego, siłownia jest spoko, chociaż jest słaby system wentylacji.

  3. Krzysztof Oczkowski ★★★★☆

    Łaźnia Parowa awaria , ..... Najwyższy czas na odświeżenie. Po 3 Tygodniach pozytywne zaskoczenie karteczki zniknęły awarie usunięte. Podbijamy na 4 Gwiazdki. Miła obsługa.

  1. Vladyslav Plotnyk ★★★☆☆

    Siłownia zdecydowanie do poprawy! Wiele bardzo starych maszyn, niektóre całkowicie zepsute i od kilku miesięcy nikt ich nie naprawia. To jest po prostu skandaliczne i zwyczajnie niebezpieczne! Totalny brak szacunku do klientów i ich bezpieczeństwa.

  2. Michał Nowak ★★★☆☆

    Lokalizacja bardzo dobra. W środku zawsze sporo ludzi, nieodłączna grupa dość głośnych "chuliganów cracovii". Brakuje ławeczek i wyciągów, za to sporo maszyn do cardio. Za pierwszym razem ciężko było znaleźć męską szatnię, trzeba zawędrować spory kawałek w głąb siłowni. Czasem trzeba poczekać na wolny sprzęt albo miejsce.

  3. Natalia Scelina ★★☆☆☆

    Byłam na kilku siłowniach w Krakowie, ale ta jest zdecydowanie najgorsza i raczej nie wybiorę jej na moje kolejne treningi. Na plus miła obsługa na recepcji:)

  1. W P ★★★☆☆

    Bardzo duszno, nawet po remocnie. Z reguły tłoczno - niestety w okolicy nie ma dużego wyboru silowni. Na plus na pewno to,że są dwa piętra (trochę to rozładowuje ilość ludzi) i część maszyn jest nowa, natomiast ciężary są w tragicznym stanie.

  2. Magdalena Madeja ★★★★★

    W końcu siłownia, w której jest jasno! Zawsze mi tego brakowało :) W godzinach popołudniowych jest tłoczno, ale to normalne. Mimo to i tak idzie zrobić dobry trening bez czekania na sprzęt :) Polecam!

  3. Catherine ★★☆☆☆

    EDIT styczeń 2023: wyłączenie saun w weekend przez parę h w ciągu dnia to chyba żart. Wszyscy wiemy, że większość osób chodzi na siłkę w stałych godzinach, więc odebrali części osób dostęp do saun w weekend i tyle. Stać My Fitness Place na otwarcie dwóch nowych wielkich siłowni w Krakowie ale nie stać na to żeby sauna była czynna przez cały dzień w weekend? Śmieszne. *** Nie jest źle. Przed południem zwykle da się komfortowo poćwiczyć, po południu siłownia jest ekstremalnie obłożona, więc staram się w tych godzinach nie chodzić. Awarie sprzętu są naprawiane bardzo powoli, a rzeczy, które zużywają się szybko, tak jak ochraniacze na gryf, wymieniane są dopiero, jak są w stanie kompletnego rozpadu i rzep się na sztandze juz w ogóle nie trzyma. Siłownia jest sprzątana non stop i jest to plus - jednak panie sprzątaczki często nie zważają na osoby ćwiczące i podjeżdżają mopem tuż pod czy za nogi - trochę niebezpieczne jak robi się np. zakroki i nagle powierzchnia bezpośrednio za nami robi się mokra. Albo przecierają maszynę, na której obecnie się ćwiczy. Bardzo dziwne są też spotkania socjalne starszych pań w szatni po zajęciach z basenu - siedzą na ławkach, piją kawę i jedzą ciasto, a jak ktoś miał pecha zająć wcześniej szafkę w miejscu, w którym się zgromadziły, to musi zabrać swoje rzeczy w kupkę i przemieścić się zupełnie gdzie indziej, a panie socjalizujące się ani drgną. Basen jest malutki, na co większość ludzi nie zważa - ja jak widzę cztery pływające w nim już osoby, to nie ładuję się na chama żeby utrudnić wszystkim pływanie, bo basen przy 5 osobach jest zbyt obłożony. No ale to tylko ja, bo większość osób wejdzie na piątego czy szóstego. Sauna sucha bardzo na plus, w parowej temperatura jest notorycznie niska, więc jej nie używam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres My Fitness Place Bonarka?

My Fitness Place Bonarka znajduje się przy Puszkarska 7G, Podgórze Duchackie, 30-644 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do My Fitness Place Bonarka?

Można skontaktować się z My Fitness Place Bonarka pod numerem +48 505 703 129

Jak można dotrzeć do My Fitness Place Bonarka?

Do My Fitness Place Bonarka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements