Opinie

  1. Sebastian Szymkowiak ★★★★☆

    Bar mleczny położony około 10 minut spacerem od rynku. Dania podawane w ogromnych porcjach. Niestety otrzymany kotlet słabo doprawiony nawet jak na bar mleczny. Kapusta oraz ziemniaki smakowały perfekcyjnie. Zupa bardzo smaczna i treściwa. Ogromna ilość składników powinna nasycić każdego. Obsługa przemiła oraz pomocna. Możliwość złożenia zamówienia w kiosku z płatnością kartą. W lokalu skromna ilość stolików. Trzeba wyczekać wolnego miejsca.

  2. Oliwia Jabłońska ★★★★★

    Jedzenie przepyszne, porcje ogromne nie do przejedzenia, następnym razem byśmy brali ziemniaki i surówki na pół bo bardzoooo dużo . Wzięliśmy jeszcze na wynos naleśniki z serem i też bardzo dobre. Jedyny minus to bardzo mały lokal jedynie 4 stoliki w przemiał ludzi ogromny, podczas jedzenia czujesz, że już ktoś czycha na Twoje miejsce i tylko patrzą kto szybciej zje żeby usiąść, trochę też ciężko się poruszać w tej przestrzeni np gdy trzeba odnieść talerze między tymi ludźmi w kolejce lub niosąc swoje zamówienie. Ogólnie na plus smak wszystko wynagradza.

  3. Michal Wilk ★★★★★

    Mila Bar Mleczny to świetne miejsce na domowy obiad – jedzenie naprawdę smaczne, jak u mamy! Porcje solidne, wszystko świeże i dobrze przyprawione. Do tego *ceny są mega przystępne*, więc można się najeść bez rujnowania portfela. Idealne miejsce, żeby dobrze zjeść i nie przepłacać. Polecam każdemu, kto lubi swojskie klimaty i porządne, polskie jedzenie!

  1. KrychuTV ★★☆☆☆

    No niestety przez ostatnie lata bar miła się mocno zepsuł na jakości, dwa lata temu chodziłem bardzo często chwaliłem i byłem zadowolony, w niedzielne po południe dostajesz takiego kotleta z piersi z kurczaka. To bardzo przykre. Mimo, że Pani wzięła odrazu talerz i dosmaczyłam go, kawałek nadal był lekko niedosmażone a ziemniaki dziwnie twarde, chyba za wcześnie wyciągnięte z wody. Finalnie wydając 30zl za ten zestaw, odłożyłem talerz na zwrot, bo odechciało się jeść.

  2. Bożydar Nowakowski ★★★☆☆

    Bar dalej w centrum ale na lekkim uboczu, trzeba troszkę zejść z okolic rynku. Lokal sam w sobie bardzo mały i ciasny. Mieliśmy to nieszczęście żeby jeść na miejscu i było to bardzo niekomfortowe przez ciągle ocierających się o nas ludzi i patrzących ze zniecierpliwieniem kiedy tylko zwolni się miejsce. Za to obsługa miła i pomocna. Samo jedzenie cenowo wypada nienajgorzej. Naleśniki, pierogi ruskie oraz pół porcja frytek za mniej niż 30 zł. Czas oczekiwania około 10 min. Naleśniki wykonane poprawnie choć nie jestem fanem aż tak przesadnej ilości sera. Samego ciasta naprawdę niewiele. Całość oblana niezbyt smacznym przesłodzonym sosem. Bardzo tłuste, zapychające i bez przyjemności w spożyciu. Duża porcja, na większym talerzu. Pierogi to element który akurat zasługuje na niemałą pochwałę. Elastyczne, średniej grubości ciasto wypełnione obficie ziemniakiem oraz serem. Duża porcja 10 szt z dodatkową cebulką smażoną. Frytki typowo kupne, jedne z tych najtańszych. Czuć że na starym oleju. Pierwszy raz od dawna zdarzyło mi się zostawić prawie całe niezjedzone frytki. Podsumowując bar pozostawił mieszane uczucia. Z jednej strony ilość względem ceny jest na dobrym poziomie, a z drugiej niestety w smaku nie zachwyca (no może poza pierogami). Wróciłbym ewentualnie spróbować czegoś innego, ale na ten moment nie jestem w stanie polecić w pełni tego miejsca.

  3. Bartek Jeziorski ★★★★★

    Dnia 14.05.2023 odwiedziłem lokal u Miłej. Jest to już moja któraś wizyta w tym lokalu i jak zwykle, zero rozczarowania. Zamówiłem pełne zestawy obiadowe z zupą. Rosół oraz kotlet schabowy z ziemniaczkami i kapustką zasmażoną. Do lokalu była ogromna kolejka, ale co się dziwić, cena i jakość idą tu w parze, zatem warto poczekać. Obsługa najmilsza na świecie, Pani za kasą kochana i sympatyczna. Każdy w Krakowie uważam chociaż raz powinien odwiedzić któryś z lokali u miłej.

  1. Sandra_M _ ★★★★★

    Skłamałabym mówiąc, że porcje są duże, bo są wręcz przeogromne do zjedzenia dla jednej osoby. Za pojedynczy zestaw ze zdjęcia zapalacono 26zł. Bardzo smaczne jedzenie oraz przepyszny, prawdziwy kompot a nie żaden rozwodniony sok co można by pomyśleć sugerując się ceną (1,50!!). Przemiła pani, która przyjmuje nasze zamówienie zawsze z uśmiechem, aż chce się jeść w takim lokalu! Serdecznie polecam z całego serca.

  2. Kesz ★★★★★

    Jestem w ogromnym szoku. Bylem już kilka razy w tym barze i zawsze jestem zdumiony jakie porcje wydają. Dorosły facet ma problem, żeby to wszystko pomieścić. Zresztą na załączonym obrazku widać, ze posiłek nie mieści się nawet na talerzu. Pierogów jest pół porcji a wyglądają jakby były standardowej. Wszystko bardzo pyszne, wiadomo, że to nie jest restauracja Magdy Gessler, ale za te pieniądze naprawdę świetne jedzenie. Na pewno wróce i z czystym sumieniem polecam

  3. Anna R ★★★★★

    Myślałam, że z barem turystycznym w Gdańsku na ul. Szerokiej nic nie będzie się równać. Mimo to podczas naszego wypadu do Krakowa postanowiłyśmy się wybrać do baru Miła na ul. Czystej i pokochałyśmy te miejsce. Nie dość, że tanio to dobrze i smacznie! Mój ulubiony kotlet de volaille z masełkiem duży i nie oszukany! Sporo ziemniaków i zestaw surówek super. Zup nie zamawiałyśmy ale obserwowaliśmy co było serwowane innym klientom i porcje są mega duże! Polecamy! Gdy będę jeszcze kiedyś w Krakowie na pewno odwiedzę. Panie obsługujące są MIŁE, uśmiechnięte i doradzają w wyborze. Fakt, że wystrój jest troszkę przestarzały i na pewno przydałby się remont, być może kiedyś do tego dojdzie :)

  1. Matt - Galmaras ★★★★★

    Niedawno wydawałem opinie klasycznemu "Chińczykowi" ceniąc jakość i ogrom porcji w przystępnej cenie... Moi drodzy, cytując już klasyka " I knew nothing" gdyż ogrom porcji u Miłych pań bije wszystko, ceny szokująco niskie, atmosfera baru mlecznego nabiera blasku za sprawą zaraźliwej serdeczności Pani przyjmującej zamówienia. Jestem oczarowany Barem Mlecznym Miła i polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MIŁA bar mleczny?

MIŁA bar mleczny znajduje się przy Czysta, Stare Miasto, 31-121 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MIŁA bar mleczny?

Można skontaktować się z MIŁA bar mleczny pod numerem +48 126 508 953

Jak można dotrzeć do MIŁA bar mleczny?

Do MIŁA bar mleczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements